Life is StrangeUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:9 031

Pozor: Video obsahuje spoilery, včetně rozuzlení celé hry. Pokud hru chcete hrát, na video se nedívejte.

V tomto díle Upřímných herních trailerů se podíváme na emotivní adventuru Life is Strange. Ale jak se ukáže, i tato hra má několik chyb, především co se schopností hrdinky týká.

Přepis titulků

Promiň, kámo. Tento trailer je kvůli spoilerům označen písmenem S. Od vývojaře průměrných akčních her s hodně ironickými názvy. Pamatuješ mě? Měl bych? Je to hra, která dokazuje, že oddaná fanouškovská základna nás může přinutit udělat trailer o čemkoliv. Life is Strange. Vítejte v Arcadia Bay.

Neskutečně sentimentální kombinaci Portlandu a Twin Peaks. Je to malé rybářské městečko skrývající temné tajemství. Budete ho postupně odhalovat za pomoci důvtipu, vynalézavosti a nevysvětlitelné schopnosti Pánů času. Tedy dokud to neposerete a v 5. epizodě nerozpářete pletivo času. Co jako? Varoval jsem před spoilery! Vžijte se do kůže Maxe Caulfieldové, náctileté dívky se zájmem o fotografování DIY trička a ty nejhorší hlášky.

Spojte se s kamarádkou z dětství a věčnou potížistkou Chloe. Připravte se na život na Blackwellské akademii, prestižní internátní škole vedené opilci, paranoiky, podivíny... Byla jako baterie. Pozitivní a negativní. Hustý. A také skutečnými vrahy.

Budete do třídy chodit s výběrem filmových středoškolských stereotypů. Je tu protivná populární holka, hodná křesťanka, pitomec ve vatě, sporťáci, nerdi a huliči. Právě jsem vykouřil fakt pořádnej matroš, takže tě sotva vidím. Ať jde tahle škola do pr*ele! Připravte se na autentické dialogy náctiletých, které musel napsat Francouz.

Snažte se nekřenit, když se dabéři snaží odříkat trapné věty, zastaralé odkazy, Přímo do kotle, šílenci! nejhorší stěry Proč nejdeš do selfieháje? a nepříliš skryté marketingové reklamy. Final Fantasy: Spirits Within. Nezajímá mě, co říkají ostatní, ale je to jedno z nejlepších sci-fi všech dob.

To nikdo nikdy neřekl. Nikdy! Připravte se na příběh o cestování v čase, který si nenajde čas na vysvětlení toho, jak cestování v čase funguje. Místo toho si pravidla vymýšlí za běhu. Jako kouzlem se dostanete za zamčené dveře a budete cestovat zpět v čase skrz fotografie. Nějak... A také Chloe devětkrát zachráníte před smrtí!

Chloe, nehraj si na kolejích! Zažijte hru, která je plně o vašich volbách. A staňte se obřím manipulátorem, když objevíte temná tajemství lidí, vrátíte se zpět časem a využijete je ve svůj prospěch. Je to videoherní ekvivalent Biffova plánu z Návratu do budoucnosti 2. Neeeeeeeeeee! Prozkoumejte každý úhel příběhu, když přehrajete čas zpět, abyste viděli výsledek každého velkého rozhodnutí.

Tedy dokud vám hra v jeden moment příhodně tuto schopnost nesebere. Pak sledujte, jak vaše rozhodnutí mají vliv na příběh a postavy. Tedy až na konec, který všechno zahodí a nabídne vám dvě možnosti! To jako vážně? To je větší zklamání než Mass Effect. A to se mi neříká snadno. S velkou mocí přichází velké kraviny. Vytáhněte svůj Polaroid, ohulte Bright Eyes a objevte adventuru, která dokazuje, že ani všechny magické síly světa neudělají ze střední školy příjemné místo.

Hrají: Nízká sebeúcta, Létající jeptiška, posttraumatický syndrom, a hipsterský Patrick Bateman. Pásmo soumraku. Portlandie. Takže takové je to být náctiletou dívkou?

Díky, nechci. Vypadni, Warrene. Už mě štveš! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborná hra. BTW už vyšel druhý díl.

22

Odpovědět

Vyšiel prequel, Druhý diel je tiež vo vývoji.

20

Odpovědět

koho by to zajímalo, tak tady je gameplay by Felicia Day:
https://www.youtube.com/watch?v=hKqLfRYT-UU

30

Odpovědět

Na konci jsem si vybral druhou možnost - Obětovat Arcadii. Myslel jsem, že za tu dobu, co se objevilo tornádo, tak že lidi měli dost času na to se někam schovat nebo ujet pryč a že svou volbou zničím pouze město. Ale ten konec byl docela podivný --> pochopil jsem z toho, že všichni lidé ve městě zemřeli. To opravdu nikoho nenapadlo odjet autem co nejdál nebo se schat do sklepa? Nikde nebyli vůbec žádní přeživší, tedy kromě zvířat...

20

Odpovědět

Skvěl příběh podkreslenej výbornou muzikou, dohrál jsem to po shlédnutí 13 reasons why a tyhle dva příběhy se mnou po dlouhý době hnuli. Díky tomu konci na tu hru nikdy nezapomenu, život není happyend! So - this! https://www.youtube.com/watch?v=YaVE4WVlsDQ

62

Odpovědět

Tato hra se mnou psychicky docela mávala.

11

Odpovědět

Hurá, nemohl jsem se dočkat! Flying Nun mě rozbila :D

20

Odpovědět

Konečně, na tohle jsem se těšil, zvlášť když teď vyšlo Beform The Storm :) A rozhodně souhlasím s tím zhodnocením konce, ten zvorali.

34

Odpovědět

A to jako proč? Co by sis tam tak představoval?

50

Odpovědět

+:/Asi takový jsem z toho měl pocit.
https://www.youtube.com/watch?v=_CM5xZxI6nM

21

Odpovědět

+:/No upřímně jsem si představoval alespoň víc konců, nebo tak (cokoliv jiného - měl jsem ten samý pocit), protože ať děláš co chceš je to prakticky nepodstatné, protože na konci dostaneš vždy dvě volby a hotovo, takže si myslím že to mohlo mít alespoň víc směrů. Ale i tak je to příběhově naprosto skvělá hra a mám ji moc rád. Mimochodem kdo si vybral možnost 1. Obětovat Chloe a kdo 2. Obětovat Arcadii? Já si vybral 2. :D

81

Odpovědět

+DartanasAni jsem neváhal a obětoval Chloe...

21

Odpovědět

+DartanasChloe je vlastně druhý kus těla. Hned jsem odrovnal tu posranou Arcadii ze které obě holky chtěly vypadnout.

11