Tales from the BorderlandsUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:8 879

Dnes se s hlasem Upřímných herních trailerů podíváme na zoubek jedné epizodické adventuře zasazené do světa Borderlands. Pane jo, to byla ale snůška šíleností a příběhových zvratů... Ale skvělá snůška!

POZOR, VIDEO OBSAHUJE SPOILERY!

Přepis titulků

Následující trailer je kvůli spoilerům označen písmenem "S". Od vývojářů, kteří jsou schopní udělat z ničeho zajímavý příběh přichází adventura, ve které se střílí jako v žádné jiné. Tales from the Borderlands. Sestupte na povrch Pandory, nebezpečné pouštní planety, kde je vraždění skoro stejně časté jako v centrech amerických měst. A připravte se proklikat si cestu na vrchol potravního řetězce za použítí svého důvtipu, skupinky přátel a tuny quick time eventů.

Ale ty mají všichni rádi, ne? Připravte se na adventuru, která nemá právo být tak dobrá, jak je, ve které Telltale kombinuje ozkoušený epizodový vzorec s manickým a vražedným světem Borderlands. A vytváří příběh, který je více okouzlující a lépe napsaný než samotné Borderlands.

Bonerfarti. Ano, odteď jim říkáme bonerfarti. Ale nebojte, děti. Super memů je tu dost. Se s tim smiř. Hrajte za pár hlavních hrdinů, ukecané podvodnice, která má taťkovský komplex, a korporátního týpka, co má pár skvělých robočástí. A pak se vydejte odhalit tajemství Vaultu cestovatele, spolu s pestrobarevným ansámblem šílenců, včetně zbraněmi posedlého cíle vašich tužeb, účetního s podivně vyrýsovaným hrudníkem.

Kouknu se, jestli mám v autě triko. Mám z tvého těla nepříjemný pocit. Roztomile naivní superbzbraně a nejloajálnějšího společníka na světě, Loader bota. Loader bot je silný a skutečný a je to můj přítel. Svého prvorozeného pojmenuju Loader bot. No, asi ne...

Zažijte adventuru, která dostává své FPS předloze tím, že opakovaně umíráte velmi barvitými způsoby. Nepomáhej mu. Nech ho to udělat. A téměř každá situace, do které se dostanete, skončí přestřelkou nebo mexickým patem. Sledujte, jak Telltale engine dokazuje, že nebyl stvořen pro akční hry, protože kvůli afektovaným animacím vypadají honičky jako cutscény z PS2 a každá přestřelka je podobně napínavá jako pěstní souboj dvou nerdů.

Procestujte vesmírné hlubiny i daleké kraje Pandory a sledujte velkou spoustu nejrůznějších nesmyslů, které v adventuře kdy uvidíte. Například se zúčastníte závodu smrti, vydloubnete něčí oko pomocí lžičkovidličky, vydloubnete své vlastní, zastřelíte jednorožce, co kadí zbraně, sloupnete tvář z další tváře a stanete se Megazordem.

Tak jo. Jdem na to. A pak žasněte, protože získáte pocit, že každá vaše volba má význam a důsledky, i když na nich vlastně vůbec nezáleží. Dobře vy, Telltale. Dobře vy. Připravte se na hru, která je nejhorší v momentech, kdy musíte hrát a velice pomalu bloudíte obrovskými místnostmi, v akčních scénách proklikáte quick time eventy a do klávesnice bušíte, dokud se nerozbije.

Nakonec vás to drama a příběh stejně vtáhne. Teda až do chvíle, kdy umřete, protože zapomenete, že hrajete hru, a musíte to dělat vše znova. To jako fakt? Já myslel, že je to jen legrace. Ponořte se do Tales a připravte se zažít univerzum Borderlands, jak jste ho nikdy nezažili. Každá vaše volba je významná, ale bezvýznamná, postavy jsou jednoduché, přesto komplikované, a vše propojují exploze a vtipy o penisech.

Za odměnu dostaneš něco dlouhého, tvrdého a mocného. - Raketomet. - Jo! Innuendo! Těch je tu pořád dost. Hrají: Modrý límeček, podvodnice, dealerka marihuany, udělaný Michael Bolton, Golden Freddy, korporátní kretén, kapitánka Pandora, tlustoprdka, Beebop a Rock Steady, Temná Roseanne, Strach a hnus na Pandoře a pohledný HAL.

Gortysina jedenáctka.

Catch-A-Ride... Catch-A-Ride... Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Strach a hnus na Pandoře

00

Odpovědět

Samotný Borderlands je úžasný, takže tahle telltale je nutnost...

20

Odpovědět

Catch A Riiiiiiide!!!

80

Odpovědět

Ahh, Tales from the Borderlands je moje nejoblíbenější hra od Telltale (a to jsem si myslel, že už lepší hru než The Walking Dead neudělají). Rozhodně doporučuji. 10 skin pizzas out of 10.

Telltale Games vůbec dělají skvělé hry. Ještě doporučuji již zmíněné The Walking Dead, The Wolf Among Us a teď docela nový Batman (zrovna vyšla 3. epizoda a právě teď nabízí 1. epizodu zdarma na Steamu do 7. listopadu).

62

Odpovědět

Telltale games dáva do hier úžasný príbeh. Odporúčam aj hru The wolf among us.

30

Odpovědět

Jo, to byla pecka :-)

20

Odpovědět

Máš si přečíst The Wolf Among Us komiks (jmenuje se Fables). To je teprve jízda. A ten zvrat, kdo je vlastně hlavním záporňákem.

30