Pokémon GOUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:213
Počet zobrazení:22 513

Upřímné herní trailery se prostě nemohly vyhnout fenoménu Pokémonů. Co si o této "hře" myslí?

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Slíbili nám Pokémony ve skutečném světě. Ale dostali jsme toto. Pokémon GO. Buďte součástí trendu, který je populárnější, než lidé, kteří soutěží s elektronickými cigaretami. Přitáhli ke značce tisíce nových fanoušků tím, že hru udělali free-to-play, nutí vás stále čučet do telefonu a osekali vše, co hru dělá hrou.

Tato průlomová kombinace kardiotréninku, Google Maps a Paper Toss si ke smůle budoucnosti herního průmyslu vedla velice dobře. Připravte se vkročit do největšího existujícího světa Pokémonů. Do toho za vaším prahem. Je dvakrát tak větší než Kanto. Vnější svět zahrnuje fotorealistickou grafiku, miliardy NPC a nekompromisní systém permanentní smrti.

Přidáte se k trenérům z celého světa a vyrazíte pod kruté sluneční paprsky, protože konečně strávíte nějaký čas mimo dům a budete bloumat po sousedství s hlavou sklopenou k telefonu. A připravte se být tím nejlepším, jako nikdo před vámi. Vyhodili vše, co bylo na Pokémonech zajímavé a zanechali tam tu část, kdy prolézáte trávou a čekáte, až se něco stane. Najdete zde bitvy v reálném čase, které proti skutečnému pozadí vypadají dost nuceně.

A takový grind systém, která vás skutečně nutí namlít své Pokémony na bonbóny, jimiž budete krmit Pokémony, které ušetříte. Nejenže vlastníte tým bojujících otroků, nyní je nutíte jíst vlastní přátele. Až vás znudí hratelnost Pokémon GO, zaměřte se na největší tahák. Hraní za barevné gangy. Pokémon GO vynechá bitvy trenérů a obchodování ve prospěch systému stadionů, ve kterých se uklikáte k smrti.

Buď žijete a zemřete za emo tým Mystic, za tým pitomců Valor, nebo za hloupý tým Instinct, aka Mrzimor, aka počůránek z Egg Baby. Kopu za tým Valor! Vytáhněte svůj cosplay Ashe Ketchuma a zúčastněte se šílených spontánních akcí. Živě vysílejte, jak spadnete do jezera.

Zamiřte co nejdále ze svého předměstí nebo chudinské čtvrti, protože ani Pokémoni tam nechtějí žít. Zapojte se, než vám to zhnusí starší lidé. Jak je donutíme dojít k volbám, jako je nutí Pokémon GO jít ven. To vše za předpokladu, že se vůbec připojíte. Účinkují: Procházení se, setkání s přáteli, noční poflakování se v parku, nalezení mrtvoly, být okraden, být pobodán a pád z útesu.

Pokémon, běžte si dobít telefon. Víte, že kdyby vytvořili skutečné Pokémony, tak vás matka v 10 vyhodí z domu, aby mohla klátit profesora Willowa? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky me to nebavi, je to traparna... Vtipny je, jak se toho chyta kde kdo, treba tady - http://www.srovname.cz/pokemanie z toho udelali online hru, trapas.

27

Odpovědět

Super shrnutí :D Nechápu, kdo tu kravinu hraje. Otřesná grafika, strašná hudba a všichni mě v práci s tím akorát serou!!!

2823

Odpovědět

jo me s tim taky kolegove serou :D

67

Odpovědět

+CronosPřesně tak. Kolegové v práci furt čumí na tuhle p******u do mobilu. I když ho odloží tak reagují i s odchylkou několika sekund s debilní otázkou "CO?". Hlavně na pauzách probírají co chytili apod...
Jako tohle je naprosto podstatný důkaz jak Pokemon GO je příčinou klesajícího IQ daného jedince. Nevěříte? Vidím to každý den.
Jinak Pokemoni mě nechytili ani v těch 90. letech, poté co to začali dávat na nově jsem viděl pár dílů a okamžitě usoudil že je to totální p******a a to jsem byl cílová skupina.

2029

Odpovědět

Za poslední dva týdny tady nebylo video, na které bych se chtěl podívat.. Bullshits only

2539

Odpovědět

Okej, já to shrnu. Za posledni dva týdny tu byly videa jako Conan, eqauals three, John Oliver, Avgn, a Honest trailer, v tom případě, co tu božínku děláš?

116

Odpovědět

Znám ten pocit :D. Od doby co nahodili novou verzi VideaČesky, mne zaujaly jenom 2 videa.

94

Odpovědět

Jo já vím. Říkala mi to tvoje máme, když jsem od ní předevčírem odcházel.

24

Odpovědět

Nj, co jinýho čekat od trola. A to jsem si myslel, že aspoň AVGN máš rád...

01

Odpovědět

Co bude příště? "Fenomén teletubbies, akcie raketově rostou, 3 lidi se udusili igelitovým pytlíkem..."

822

Odpovědět

Jako chápu že se to líbí dětem, ale že to hraje tolik "dospělých" lidí...

2023

Odpovědět

To se nelíbí dětem ale jen dospělým. Děti na to nemaj čas, řešej vztahy na celý život a podobný sračky.

1062

Odpovědět

Jaký smysl má být dospělý, když se čas od času nemůžu chovat dětinsky?

524

Odpovědět

+kotjaSooooo deeep man!

02