UndertaleUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:8 693

Právě před rokem vyšla na Windows na první pohled nenápadná a nezajímavá hra s příšernou grafikou, která tak o dvě dekády zaspala svou dobu a kvůli tomu ji nikdo nikdy nehrál... Nebo to bylo jinak? Nebyl to náhodou překrásný indie klenot, který pod slupkou nevábné grafiky skrýval propracovaný příběh a neuvěřitelně dobře napsané postavy? No, uvidíme, co nám o tom řekne hlas Upřímných herních trailerů.

POZOR! VIDEO OBSAHUJE SPOILERY!

Přepis titulků

Určitě se do toho mám pouštět? Dobrá, ale neříkejte, že jsem vás nevaroval. Tento trailer je kvůli spoilerům označen písmenem "S". Z crowdfundingové platformy, která zaplatí za vaši hru, pokud ji nacpete děsivými fetišistickými postavami, přichází hra, která svůj humor zakládá na známých věcech z internetu skoro jako... No, my. Undertale.

Sestupte do podzemní ruiny, která je plná rybích žen, kostlivců, co milují dvojsmysly, a vražedných kvízových botů. A připravte se vše kolem sebe objímat, chválit a hladit, a vytvořit tak harmonický svět plný míru a přátelství. Nebo každého, na koho narazíte, zmasakrujte, dokud ulicemi nepoteče rudá krev příšer. Jak chcete.

Nasaďte zaprášený trikot Frisk, bezpohlavní hlavní postavy, která trpí syndromem němého hlavního hrdiny, a vydejte se do hlubin podsvětí, kde potkáte nekonečný zástup agresivně úchylných postav. Například vtíravou kozí ženu, která vás nechce nechat odejít, ducha v depresi, nihilistického kostlivce, narcistického kostlivce, ostýchavou vědátorku, co trpí úzkostí, a vražednou květinu, která je v podstatě Cthulhu.

Všichni jsou tu dost úchylní. Ponořte se do RPGčka, které vám připomene, že je možné něco cítit, a které má tak dobrý příběh a postavy, že všichni překousnou grafiku jak z osmdesátek, skoro prázdné podsvětí, neoriginální prostředí a otravné hádanky.

Ale no tak, viděli jste, jak dlouhý má ten pes krk? Hra roku! Zažijte nejkrásnější výplň hluchých míst, jakou jste kdy ve hře viděli, zcela ignorujte hlavní zápletku a místo toho jezte odpadky, vystupujte v různých televizních pořadech, pomozte strážným odhalit skryté city... Mám tě rád. Jak bojuješ, jak mluvíš... Miluju naše společné týmové útoky. A randěte s několika hlavními postavami.

Takhle se to dělá, Mass Effecte! Připravte se na hru, která ve vás spolehlivě vyvolá pocit viny, protože 99 % hry strávíte tím, že ochraňujete malé dítě před nepřáteli, ale na poslední chvílí zjistíte, že jste zrůda, protože hrajete RPG jako RPG. Konec je tak neohrabaný jako film od M. Night Shyamalana, ale stejně docela dobře funguje. Pokud vám ho ovšem někdo nevyspoiloval, protože internet nemůže mít nic rád, aniž by to zničil.

Jdi do p*dele, internete! Tak popadněte věrnou hůl, naplňte své srdce odhodláním a ponořte se do RPGčka, které ukazuje, že i nezávislé hry mohou konkurovat největším vývojářům. Dokud to teda všechno nepokazí tím, že udělají 47 pokračování. Dívám se na tebe, Cawthone. Hrají: To je Frisk, zlato!

Agent v sukni, Blbý a ještě blbější, Velká mořská víla, Calcutron, Audrey 2 a Tumblr. EarthBound 2: eklektická kopa memů. Vím, že král je celkem roztomilý, ale viděli jste ty rakve malých dětí, co má ve sklepě?

No tak! Úplný Hannibal Lecter. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OMG jaký zoufalec by hrál takovou kktinu tvl

04

Odpovědět

2:55
Má tam být "dívám se na tebe Cawthone."

10

Odpovědět

Díky moc, to vysvětluje, proč jsem nemohl nic podobného najít, když jsem si googlil Collina :-)
Ale nenapadlo mě, že říká něco jiného než Collin.

00

Odpovědět

Stačí vůbec někdo číst, co píšou přímo v té hře?

43

Odpovědět

Jak to myslíš ? Texty ve hře si můžeš krokovat, tady je to celé sestřihané pro účel traileru. Navíc dívat se na Upřímné trailery má cenu jen pokud jsi hru hrál ...

52