WarcraftUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:143
Počet zobrazení:15 885

Warcraft, legendární herní série. Pamatuju si, když jsem si poprvé pouštěl intro k Warcraftu III a poté se s Thrallem vydal na dlouhou cestu, na jejímž konci čekal Archimonde a jeho legie démonů. A jaké vzpomínky máte na tuto sérii vy? A co si o ní myslí hlas Upřímných herních trailerů?

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímost uznačen písmenem "U". Od vývojářů, kteří zcela ovládají žánr MMO, žánr digitálních karetních her, žánr týmových FPS a žánr "klikej tak dlouho, dokud nevypadne loot", přichází herní série, která přes 10 let definovala žánr generických fantasy RTS. Warcraft. Vstupte do světa Warcraftu, kde vybudujete obrovské armády a vycvičíte mocné válečníky a pak jim poručíte, aby zničili vaše nepřátele.

A to tak, že budete mlátit do klávesnice jako soudní zapisovatelka na koksu. Podmaňte si bájný svět Azerothu, středověkou fantasy zemi, kterou sužuje nikdy nekončící konflikt, protože démoni jsou kreténi. A vyberte si svou stranu mezi víceméně dobrem a víceméně zlem. Možná. Ve skutečnosti bude záležet na tom, kdo má silnější jednotky.

Je tu Aliance, klasický fantasy tým snů složený z normálních lidí, vysokých lidí a malých lidí. Pak jsou tu orkové, rasa děsivých potvor na steroidech, které jsou celkem fajn, když je poznáte. Pohroma nemrtvých, okouzlující karikatury, které rozsévají smrt a zkázu, a rasa, která přidává další elfy, protože už jim došly nápady. No já nevím. Tak třeba elfové, ale fialoví? To je fuk.

Zažijte historii brutálního krveprolití Warcraftu z první ruky, zatímco se ponoříte do série, která vycházela 10 let, i když to jsou vlastně jen tři hry. Včetně prvního dílu, který sérii nakopl a který se i po 20 letech hraje překvapivě dobře. Pokračování, které celou generaci uvedlo do žánru online RTS. Pokud se vám teda podařilo připojit. A třetí díl, který žánr oživil pomocí hrdinů, jednotek s unikátními schopnostmi, které přidaly další mikromanagement do hry, co už tak byla jako chytání koček poslepu.

A bezprecedentní systém modů, který otevřel dveře kreativitě a v důsledku vedl k vytvoření žánru MOBA, který žánr RTS v podstatě zabil. Dobrá práce. Prožeňte se kampaní Warcraftu, příliš složitými příběhovými liniemi, které existují jen kvůli sérií epických bitev.

Hrajte nudné příběhové mise, ve kterých se se skupinkou jednotek proklikáváte mapou, dokud vše nezemře. A mnohem lepší mise, kde si musíte vybudovat základnu a poté díky perfektně vybraným jednotkám a složité taktice porazit nepřátele. Nebo půl hodiny děláte jednotky a pak zaútočíte na druhý konec mapy. A mezitím zažívejte to pravé lákadlo Warcraftu, klikání na jednotky, dokud neřeknou něco vtipného. Vážně je mi líto, že nemáte do čeho píchnout.

Vy že jste král? Vás teda volit nebudu. Hej, bafni. Bafni a dej dál. A až své offline schopnosti dovedete k mistrovství, vstupte do online módu, kde nic z toho nebude fungovat. Budete zde čelit laciným taktikám, jako jsou rychlé útoky, hromadné vyvolávání jednotek a stavění co nejvíce věží. Ale hlavně vás zničí lidi, co umí bušit do klávesnice rychleji. Než konečně zůstanete u 2v2, protože jste casual.

Věřte mi, je to tak lepší pro všechny. Takže popadněte repliku Frostmournu, procvičte své zug-zug a připravte se naposled si zahrát Warcraft. Protože podle recenzí to vypadá, že by film Warcraft mohl tuhle sérii navždy pohřbít. Hrají: Lichova děvka, 250kilový hovězí roštěnec, ať je Azeroth zase skvělý, trpajzlík, inspirace pro porno, Stromovous, a kopa nevýrazných démonů.

Uvaříme si makaróny s válkou. A bude to mňamka. Říká i ovečka něco vtipného?

Párkrát na ni kliknu... Ale ne! Ježiš! Proč? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

3:13 Tower rushes - není „stavění co nejvíce věžek”
Je to spíš věžový útok - v češtině se taky používalo anglické tower rush a jde o to, že soupeře porazíte tím, že mu u základny, nebo v ní, začnete stavět věžky.
Viz třeba toto video: https://www.youtube.com/watch?v=z2zMkWQ4lDY

10

Odpovědět

V 0:28: "Descend into the Tolkien for 13-year-olds universe of Warcraft". Tohle je škoda nepřeložit :D

00

Odpovědět

Chyba v 00:15 - komentátor neříká "teen based", nýbrž "team based", jakožto týmová FPS hra.

00

Odpovědět

Chyba opravena, díky :-)

10

Odpovědět

Vy jste král? Já vás ale nevolil.
Monty Python FTW

120

Odpovědět

Vy že jste král? Vás teda volit nebudu

71

Odpovědět

Co ja se naklikal na zvirata, kdyz jsem prvne zjistil, co to s nima udela :D

90

Odpovědět

Co ja se naklikal na zvirata, kdyz jsem prvne zjistil, co to s nima udela :D

11

Odpovědět

Divím se, že nezmínil vykradení Warhammer univerza. :D

19

Odpovědět

WarCraft III byl spíše známý pro podobnost jednotlivých ras, jen říkali svým jednotkám jinak. Žádné rozmanité způsoby hraní jako u jeho bratříčka StarCraftu.

70

Odpovědět

Hromada, hromada nepřesností. To jako fakt? Nazvat lesní elfy, fialovými? WTF? LOL!

115

Odpovědět

A) Jsou to The Night Elves - tedy noční (nebo v české verzi hry temní) elfové.
B) Bylo to myšleno, že mají fialovou barvu kůže - ne že je to oficiální název jejich rasy. Černoši (snad se nikoho nedotknu) jsou taky spíše hnědí... ;.-) :D

140

Odpovědět

00:14 - nevypadlo slovíčko "karetních"?

Jinak na w3 je ucházející příběh, ale hratelnost mi vůbec nesedla, totální nuda.

111

Odpovědět

Vypadlo. :-)

20

Odpovědět

"Klikání na jednotky, dokud neřeknou něco vtipného." ..nebo nevybuchnou, což ? :D

160

Odpovědět

Shit.. jsem to měl nejdřív dokoukat do konce :D

281

Odpovědět

Glittering prizes :D

60