Zaklínač 3: Divoký honUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:154
Počet zobrazení:16 509

Na konci srpna vyšla Game of the Year edice hry Zaklínač 3: Divoký hon, jednoho z nejlepších RPG roku 2016. Já jsem v celé této herní sérii utopil pěkných pár hodin, co vy? Jste touto hrou na motivy Sapkowského knih nedotčeni, nebo jste už Ciri taky (ne)zachránili? Podělte se s námi o své zážitky a s tím, co vás na hře nejvíc (ne)bavilo.

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od studia, jehož název zní jako tři náhodná slova, přichází herní série založená na knihách, co jste nečetli, sequel hry, kterou jste nehráli, a pokračování hry, která je prý super, a tak jste ji rychle dohráli, než tahle vyšla. Víte, že je to tak. Zaklínač 3: Divoký hon. Vydejte se do ohromně rozsáhlé polské země, kde Gerald je Geralt, Jennifer je Yennefer a místní obyvatelé jsou pokryti krásným vězeňským tetováním.

Staňte se zaklínačem, což je něco úplně jiného než lovec čarodějnic, v podstatě je to deratizátor. V největším městě světa hledám krysí bobky. Sakra. Uživejte si handrkování s chudými vesničany, kteří se chtějí zbavit hrozných příšer, a až zaplatí, tak jejich chatrče vyrabujte.

Páni, kozí kůže. Je to druhé nejnebezpečnější povolání na světě, hned po vyhazovačích, co vás nechtějí pustit dovnitř. A co mám jako dělat? Pos*at se? Tak jo. Hrajte za Geralta, v boji je to tančící smrťák, ale když se snažíte sebrat kytku nebo otevřít truhlu, tak je to nekontrolovatelný retard.

Použijte jeho vybroušené zaklínačské smysly, abyste našli věci, které byste našli i normálními smysly, například skvrny od krve, mrtvoly a boty. Koukni na minimapu, kámo. Připravte se na hru o chytání příšer, o které Capcom snil, zatímco budete lovit gryfy, trolly a přízraky v epických a zábavných bojích.

Ovšem až po mnoha hodinách únavné přípravy olejů a lektvarů. Je to zábavné asi tak jako předstírat zvuky světelného meče. Vydejte se na epickou výpravu na záchranu Ciri, princezny, která je pokaždé v jiném hradě, plné náročných morálních dilemat, která skončí smrtí nevinných, bez ohledu na vaši volbu. Jako Hra o trůny, kdybyste mohli řídit děj.

Zcela ignorujte hlavní dějovou linku a věnujte se důležitějším věcem, jako je ochrana kozy, sněhová bitva a pomoc staré ženě najít její ztracenou pánev. Našel jsi tu pánev? Sakra, jsem zaklínač! Neplýtvej mým časem! Ale bude to stát za to, až konečně porazíte švédské deathmetalové album, čili Divoký hon. Konec této hry je tak konečný, že se všichni hráči shodnou, že tak to rozhodně skončilo.

Jo, my jsme to taky ještě nedohráli. Zavolej štětky! Hrajte za muže, který je pořádný úchylák. Poslední vydání této randící simulace pro dospělé nezklamalo a je plné koziček, koziček, kožiček a povislých, starých koz vodnice? Zabij to!

Zabij to pomocí Igni! Vývojáři slyšeli, že máte rádi hry, takže dali do vaší hry hru, abyste mohli při hraní hrát. Gwint je karetní hra s obrázky postav, které jsou součástí hry, ve které hrajete tuto karetní hru. Herní Počátek! Ponořte se do herní série, jejíž největší chybou je, že abyste ji celou prožili, musíte dát v práci výpověď. Od růstu vousů v reálném čase, přes nádherně renderované prsní dvorce, až po úchvatné vyhlídky, na kterých se vám bude tajit...

Ne! Asi čtyři hodiny jsem to neuložil! Hrají: Zaklínač glitchů, Ciri, kam jsi ku*va zmizela? Chlápek se dvěma meči 3: Helen Hunt. Všimli jste si, že Klepna je teleportující se démon? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jennefer?

40

Odpovědět

Opraveno.

20

Odpovědět

pojebanej čas.... přijel jsem z Indie, jsem zatím doma, zkusím se do toho pustit, jo a musim přestat hrát slither.io a SW Battlefront x)

27

Odpovědět

Je opravdu propastný rozdíl mezi Zaklínačem a ostatníma AAA hrama.
Zaklínač byl propracovaná hra, plná vtipu, skvělého příběhu, hratelnosti a eastereggu... Na něm je prostě vidět, že si vývojáři dali opravdu záležet a dali do toho vše!
A ostatní AAA hry? Odfláknuté a co nejdřív s tím vrhnout na trh získat prachy...
Zatímco u Zaklínače máte za své peníze plnohodnotnou skvělou hru, ostatní hry (EA Games... f**k with everything) jsou co do obsahu poloviční a musíte si JEŠTĚ DOKOUPIT další pět DLC, abyste měli konečně co hrát...

556

Odpovědět


Odpovědět

Hrál jsem všechny díly zaklínače a jen u trojky jsem strávil přes 200 hodin času ( to vím pač mi tam při spuštění zobrazí statistiku :) ) Kdybych si to měl rozjet všechny tři díly od začátku tak půl roku budu zabarykádovanej u PC. A teď mi řekněte upřimně která hra vám takhle dlouho vydrží?

171

Odpovědět

+hostMafia 1

103

Odpovědět

+hostSérie Mass Effect ... rozehrál jsem to asi 15x od 1 do 3 a každé projetí cca 90 hodin ... Ale jinak W3 mě bavil asi nejvíce ze série ... Ještě ho tak dohrát :D .... oba datadisky jsem ještě nestihl rozjet :D

30

Odpovědět

S Geraltem jsem propařil desítky hodin, celá série mě chytla jak máloco, asi jen Half-live byl podobně návykovej (pro mě). Je to půl roku, co jsem Divoký hon dohrál a asi před dvěma tejdnama jsem nainstaloval znova a jedu od začátku. Díky možnosti se rozhodnout jinak a změnit tím děj a příběh mně ani nepřijde, že bych hrál to samý a baví to pořád stejně...:-) Pro mě legendární hra (série). A co ještě stojí za vyzdvihnutí je to, že každým dílem byla hra lepší.

361

Odpovědět

Jo a to mně mimochodem přijde na Zaklínači jedinečný: opravdu silný propracovaný příběh, který vás vtáhne a žijete s postavama. A přitom má několik konců a snad stovky bočních miniquestů, které většinou sami o sobě nabízí malý zajímavý příběh.

A k tomu atmosféra jako nikde jinde. Alespoň pro mě.

Asi nejvíc mně utkvělo v paměti, že vždycky, když jsem putoval bažinama, kde bydlí ježibaby, měl jsem takovej divnej pocit, že prostě v těch bažinách je něco špatně (daný hlavně hudbou)...:-)

111

Odpovědět

Pro mně tohle není hra ale život, přes knihy ke hrám... jendo lepší jak druhé a pro mně jedna z mála her, na kterou se vyplatilo čekat a každý díl byl pro mně neskutečný i za těch x stovek hodin to stálo ;)

322

Odpovědět

Divoký hon, jistě jedna z deseti nejlepších her (bez pořadí), co jsem kdy hrál. A jedna z pěti nejlepších herních sérií, co jsem hrál (opět bez pořadí).

190

Odpovědět

Zaklínač je dobrá hra, ale dá se ji vytknout hodně věcí, například obtížnost.

412

Odpovědět

Co by jsi vytknul obtížnosti?

20

Odpovědět

+ass.ass.inmoc lehké

40

Odpovědět

Divoký hon, jistě jedna z deseti nejlepších her (bez pořadí), co jsem kdy hrál. A jedna z pěti nejlepších herních sérií, co jsem hrál (opět bez pořadí).

00

Odpovědět

+XXLtento příspěvek, patří o úroveň výše...ale když už jsem to sem omylem vložil, tak zareaguji nad Rebellcz...obtížnost je přiměřená, questy jsou výzvou, ale jsou splnitelné...

20

Odpovědět

Pokud ti vadila obtížnost, tak je možné jí měnit na oba směry ;)

50

Odpovědět

Obtížnost je slabou stránkou celé série. Zaklínače 3 jsem hrál na nejtěžší obtížnost a Velen byl ještě v pohodě, ale když jsem se dostal na Skellige, tak mi nepřipadalo, že to hraji na nejtěžší obtížnost. Všechno bylo strašně lehké, nikde žádná výzva. No a potom přišel souboj s Imlerithem, kde jsem si to musel snížit, protože mi tam brutálně nakopával p***l. Ale tím myslím fakt brutálně. Jakmile odhodil štít, tak jsem neměl šanci mu dát jedinou ránu. To bylo dost nevyvážené. Celé Skellige jsm projel bez problému, když jsem šel na Imleritha, tak jsem měl větší level než byl doporučený a on mi potom dá 3 rány a je po mně. Podivné.
Btw... i tak tu hru miluji. Jsem z ní poněkud méně nadšený než většina, není to podle mě hra desetiletí (vlastně ani roku), ale pořád je super.

10

Odpovědět

"pěkných pár hodin"

Spíše pěkných pár stovek hodin

170

Odpovědět

Jsem odhalen! Když ono to bylo tak super...

110

Odpovědět

Připomínka k překladu, gwent se v češtině překládá jako gwint. A chtěl bych poprosit o překlad, HT na Life is Strange.

100

Odpovědět

A Water Hag byla ve trojce přeložená jako Vodnice, vím, jsem otravnej :D

00

Odpovědět

+ass.ass.inDíky, obojí opraveno - trojku jsem hrát v angličtině, takže tyhle věci mi trošku unikly :-)

50

Odpovědět

+XardassNevadí, nemůžeme každý vědět všechno :D

10

Odpovědět

Přidávám se s prosbou o Life is Strange.

30

Odpovědět

+DrakulakJooo LiS tak tuhle hru jsem si pořídil jenom proto že byla ve sběratelské edici za pěknou cenu. Narazil jsem na ni jen tak náhodou a chtěl jsem si jen zkrátit čas. Já vlastně ani adventůry nehraji, ale tohle jsem dohrál pětkrát. Jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.

31

Odpovědět

Hovorím to stále... A poviem to znova. Pri týchto typoch hier a všetkých "akčných" hrách, zastal vývoj pred 10 rokmi. Úplná katastrofa. Minimapky, otrasná grafika, smerové šípky, farebné zvýraznenia dôležitých objektov, trápna interakcia s vybranými predmetmi, lineárny príbeh + videá. Proste totálna NUDA!

746

Odpovědět

Ano, není nad to hodit všechny do jednoho pytle :-)

153

Odpovědět

+XardassVšechny ne, ale ve většině případů to tak bohužel je...

73

Odpovědět

Dalsi co se snaží být zajimavej..

143

Odpovědět

Alas, poor Yorick!

110

Odpovědět

Další slovenskej zrmd....spálit tu jejich zemi.

926

Odpovědět

+5825Zahraj sa hru a choď spať ty drbko... silné rečí si šetri na osobné stretnutie, ty hrdina za klávesnicou.

27

Odpovědět

+5825troll

20

Odpovědět

Tak to nevím šefe jestli jsi tohle vůbec hrál, grafika úchvatná, minimapky a další dopomáhající věci si můžeš vypnout... lineární příběh? nevím nevím ... ale být tohle všechno pravda tak ta hra nemá přes 100 ocenění a nepatří asi mezi špičku ;)

201

Odpovědět

+Daniel KyrilákNehral. Napísal som to len na základe toho čo som videl v tomto videu ;) A ak je toto úchvatná grafika, tak potom neviem. Možno v porovnaní s inými hrami tohto typu. Len som napísal, že vývoj zastal a sami vývojári to potvrdzujú. Zmeny a vylepšenia sú minimálne s cieľom maximalizovať zisk. Ale tak, ak niekto napíše niečo takéto: "Pro mně tohle není hra ale život", tak asi žijeme úplne v inom svete a nemá zmysel porovnávať naše názory :D

315

Odpovědět

+YorickTak je celkem škoda, že soudíš podle videa, lepší by bylo se podívat na grafiku v samotné hře ;) která pro mně úchvatná je, i když na druhou stranu těžko posuzovat, hraní her už u mně šlo stranou, takže nemůžu posoudit podle posledních trendů ;) Ale jak říkáš, asi to smysl nemá ;)

00

Odpovědět

S něčím bych souhlasil, s jiným ne......

Pozitiva: Úchvatná grafika, Perfektní cutscény, Otevřený svět, Výborný soundtrack

Negativa: Nepromyšlený příběh, často zoufale hloupé dialogy, nedomyšlený svět (za což ovšem autoři hry, vzhledem k věrnosti předloze, nemohou)

Osobní názor: Dobrá hra. Ne skvělá a už vůbec ne "hra generace", ale přesto špička současného fantasy žánru (což na rovinu není pro herní tvorbu poslední doby právě lichotivé). Kdo má "high end" PC, užije si zaklínače. Kdo má levnější stroj a přesto chce kombinaci svoboda+efektní fantasy akce, vylepší si Skyrim tisíc a jedním Nexus modem. A kdo chce hluboký a logicky neskřípající příběh......má v žánru fantasy smůlu, musí sáhnout po Deus Ex. Série Zaklínače je dobrá, oceňovaná.....ale bohužel pro budoucí vývoj v žánru také silně přeceňovaná.

217

Odpovědět

mas pravdu :/

16