DaredevilUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:180
Počet zobrazení:7 434

Premiéra druhé řady netflixového Daredevila a blockbusteru Batman vs. Superman je ideální příležitostí zavzpomínat na malebný kousek z roku 2003.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od tvůrců, kterým se podařilo zdupat hned tři superhrdinské filmy, přichází klučičí Catwoman. Daredevil Ještě, než Netflix spojil síly s Marvelem, aby vše napravil, točily se komiksové filmy plné příšerných efektů, matrixovin, Sopranových a trapných hlášek.

Wilson Fisk na scéně! Po Pearl Harboru a Lásce s rizikem se nejotravnější herec roku 2003, Ben Affleck, ujímá role Matta Murdocka, hrdiny, který přišel ke svým schopnostem tak, že se vyrochňal v hektolitrech toxického odpadu. Přišel sice o zrak, díky posílení zbylých smyslů však naštěstí pořád vidí perfektně.

Přesto ale dělá, že nevidí, aby se mu snadněji nabalovaly čičiny. - Co chcete? - Ano, jsem. - Jo. - Moc se omlouvám! To nic. A tak má Ben Affleck výmluvu, proč ukázat svojí šilhající tlamu. Hotovej Daredebil. Ve dne právník, co stojí za starou bačkoru; Dalšího násilníka propustili.

v noci obléká kostým Daredevila, aby mohl třískat týpky, který se mu nepodařilo dostat za katr. - Zprostili mě! - Ale já ne. A nechává umírat lidi, aby si dopřál mládeži přístupnej prc s Jeniffer Garner. - Musím běžet. - Zůstaň se mnou. Fanděte hrdinovi, kterej toho nezmůže víc, než běžnej policajt, ačkoliv si hraje na Spider-mana pomocí následujících schopností: superskoky, úchylný očuchávání, a superkardiografie.

Takže ten chlap je chodící detektor lži a stejně nevyhraje případ? Neuvěřitelný. Fakt. Parťačku na zaměnitelný cestě za spravedlností mu dělá Electra Natchios, která má první polovinu filmu prostě jen vypadat šukézně.

Ty jsi tak krásná. Není překrásná? - Vypadáš krásně. - Chtěla jsem být krásná pro tebe. A tak si Matt na svůj seznam zločinů může přidat stalkování a obtěžování. Počkej, počkej! Počkej chvíli, klid! Nesahej na mě. Tak mi řekni, co mám dělat.

Jasné, děti? Když se holčičce nelíbíte, řežte jí, dokud si to nerozmyslí. Okuste nejhorší komiksárnu od dob Batmana a Robina. Electra a Daredevil musí spojit síly proti Kingpinovi, který se snaží šéfovat podsvětí, a Bullseyeovi, týpkovi, co dobře míří. Kdyby vám to náhodou nedošlo podle toho terče na čele.

Bullseye, kapiš? A pokud se stejně ztrácíte, nebojte. Ben Affleck vám všechno odvypráví, jako by se zrovna probral z komatu. Můj sluch fungoval jako jakýsi radar. Některé dny věřím. A jindy věřit přestanu. Měl jsem zachránit město. Ale díky Elektře...

jsem zachránil sám sebe. Sorry, co? Sledujte Affleckovu ohromující nekvalifikaci, aby se stal novým Batmanem. Hraje totiž samotáře, který se stane strážcem zákona, když jeho otce zabijí v postranní uličce. A jakmile obleče kostým, používá směšnej hlas. - Co tu chceš?

- Spravedlnost! Do Hell's Kitchen se nevracej! Houpe se na háku Bojí se netopýrů. A odmítá zabíjet. Už ti to jede! Počkat, vlastně nic. Neodmítá. Já nejsem padouch.

No, jak se to vezme. Hrají... nejhorší numetalové kapely přelomu tisíciletí. P.O.D., Hoobastank, Seether, Drowning Pool, Evanescence, zase Evanescence a Nickelback!

Battfleck začíná Neměl by používat Braillovo písmo?

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohli byste prosím přeložit tuto srágoru? https://www.youtube.com/watch?v=0sEN3hj4orE

00

Odpovědět

Seriál ale opravdu stojí za to. =)

30

Odpovědět

bože tohle byla taková kravina....

Setheer nejsou špatní

00

Odpovědět

P.O.D. toho jen v Youth of the Nation řekli více, nežli tento "vypravěč" za celou dobu "upřímných trailerů". Ale věřím tomu, že tvůrci věřili tomu, že už si na zmíněné kapely nikdo nevzpomene a nadhozený vtip tak vyzní jako vtip.. Žel bohu i tvůrci "upřímných trailerů" jsou jen lidi.. A chybovat je lidské.

43

Odpovědět

Jdi do p*dele, LucTheF*ck, Honest Trailers jsou nejlepší a P.O.D. nikdo nezná a jsou nejhorší!!! (A děkuji za překlad). #schizofrenierulezzz

38

Odpovědět

Ahoj, 0:59 Otázka Co chcete? odpověď ano jsem... really? :-P

co takhle
Otázka: Jste snad reakce: slepý? :)

71

Odpovědět

Nic z toho, co tady zmiňovali mi nepřišlo nikterak hrozné na filmu. A většinou rýpali do toho, že se vlastně film držel předlohy - akrobacie, grapling hook, bullseye atd.

81

Odpovědět

Daredebil ma rozplakal :D

130

Odpovědět

sa divim ze tu este nikto nenapisal do komentaru toto video https://www.youtube.com/watch?v=cwXfv25xJUw :D

31

Odpovědět

Batfleck rulezz!

52

Odpovědět

Taky mám ten film celkem rád, i když jsem ho nikdy neviděl celý. Sice ty kapely co na konci zmiňoval neposlouchám, ale nechápu tuhle "hnidu" na ně. Ale hláška na konci s Brailovým písmem to zabila :D

103

Odpovědět

Nechápu co jim vadí na Evanescence a Nickelback... to jsou dobré kapely, ten zbytek neznám

1120

Odpovědět

Nikckelback je něco jako Justin Bieber před 15 lety =)

2810

Odpovědět

Nickelback je ten nejhorší tuctovej s**t na světě. A Justin Bieber se teď s novou deskou docela zvednul. Není to masterpiece, ale je to poslouchatelný.

1146

Odpovědět

Nepoznáš p.o.d ? kresťanskú metalovú kapelu, v ktorej začínala Katty Perry? :D Čo si počúval v roku 2002? :D https://www.youtube.com/watch?v=EDKwCvD56kw https://www.youtube.com/watch?v=R8eo6w4dGYc

40

Odpovědět

Jednou jsem zjišťoval, co lidem vadí na Nickelback. A prý to jsou tuctové texty nebo co.

00

Odpovědět

+FeykroNe jenom texty, je to tuctový ve všech směrech. Prostě pop. Ale ne pop jakej by napsala Sia, ale spíš jakej by napsalo Mandrage, což je možná ještě větší ubohost než Nickelback.

81

Odpovědět

To je den videi bez titulku??

26

Odpovědět

tiez sa mi film nezdal taky hrozny.. len nechapem co ma proti menovanym kapelam, P.O.D., Drowning Pool, Seether aj Evanescence su skvele.. aj Nickelback je dobry, rozhodne ale neni numetal.. :)

3310

Odpovědět

Tiež som sa musel pozastaviť pri Nickelbacku, pretože sú rocková kapela :) Ale znalosti akéhokoľvek druhu nikdy neboli silnou stránkou Američanov.

38

Odpovědět

Ale zas tak špatnej ten film nebyl :D

3333

Odpovědět

ja som mal naopak ako decko tento film aj celkom rad... aspon to malo jasny dej... nic prekombinovane a komplikovane ako su napr. teraz ty avengers... inak ten deedpool bol celkom fajn komix po dlhej dobe... potom davnejsie bol v poho prvy kickass...

... naj komixi podla mna: Watchmen, Unbreakable

neviete poradit podobny film co by stal za kuknutie?

610

Odpovědět

+amyideadpool*

32

Odpovědět

+amyiPřesně, jako děcko jsem nepotřeboval např. ty kecy o boji člověka proti bohu jako je teď v kinech.
Jednoduchá komiksárna stačí.

45

Odpovědět

+amyibyl to brak šunt ve srovnání s dnešními filmy a BvS nebo avengers složitý nejsou, stačí znát trochu komiksy a sledovat všechny filmy a seriály...

01