Gone Girl (Zmizelá)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:8 014

Upřímný trailer na film režiséra Davida Finchera bude tentokrát většinou pochvalný, i když závěr je trošku... divnej. Pozor! Video obsahuje tunu spoilerů! Adnan Syed v roce 1999 zavraždil svou bývalou přítelkyni, za což byl odsouzen na doživotí. Hledám Amy je romantická komedie z roku 1997, ve které hrál Ben Affleck. Madea je fiktivní postava postarší dámy, kterou vymyslel a ztvárnil herec Tyler Perry. SafeSearch na googlu blokuje návrhy nevhodných (většinou porno) stránek. Neil Patrick Harris jako teenager exceloval v seriálu Doogie Howser, M.D. o mladém doktůrkovi. Nancy Ann Grace je legendární americká televizní hlasatelka.

Přepis titulků

Tento trailer má přístupnost S - může obsahovat spoilery. Překlad: hAnko www.videacesky.cz Podle knihy, kterou vaše mámy četly na pláži... vznikly nejlepší herecké výkony, hustokruté záběry, zkrátka nejlíp napsaný film na světě... Zmizelá. Seznamnte se s Nickem a Amy, dvojicí krásných a úspěšných milenců. Ona je hrdinkou slavných dětských knížek...

Vaše žena je Úžasná Amy? On starostlivý syn, který pečuje o svou nemocnou matku. Vypadají jako dokonalý pár. Ale je tu maličký problém... Ona je podělanej vyšinutej magor! Usaďte se k filmu, u něhož většina diváků přemýšlí, jestli je náhodou jejich drahá polovička nechce zavraždit. Čeká nás chladnokrevný pohled na to, jak jsou všichni chlapi prasata, nebo všechny ženy zrůdy.

Nebo obojí? Každopádně to není film vhodný na první rande. Představuju si, jak rozbíjím její půvabnou lebku... a vyškrabuju mozek... Ben Affleck hraje týpka, kterého všichni nesnášejí. - Jsi lidská s*ačka. - Zas*anej zbabělče. - Ty zas*anej idiote.

- Dement... - Blbečku pos*anej! - Debile... Když jeho žena Amy zmizí, chová se tak provnile, jak nejvíc to jde. - Vyplnil jste ten formulář! - Protože mi to řekla! A ojede kočandu z videoklipu Rozmazaný linie. Rozmazaný kozy... Rosamund Pike exceluje v roli nejlépe organizovaného šílence. Vražedkyně, kterou otravuje chovat se normálně jen proto, aby potěšila chlapa. Ačkoliv, na rozdíl od knihy, ji neuvidíme udělat cokoliv zajímavého.

Ani jednou. Nesnášeli jsme se a snažili jeden druhého kontrolovat! Tomu se říká manželství. Sledujte, jak utíká nevěrnému muži pomocí falešných peněžních transakcí, přátelstvím s hloupou těhulí, které ukradne moč na předstírání vlastního těhotenství, vytvořením falešného místa činu pomocí litrů vlastní krve, sepsáním deníčku s vymyšleným pět let trvajícím domácím násilím, a pak se zkusí zabít, aby ho mohla obvinit ze své vraždy. Místo aby se s ním, já nevim, rozvedla?

Nebylo by to jednodušší? Zhlédněte film, u kterého se kritici nemohli shodnout, zda je pro-, nebo anti-feministický. Ačkoliv jeho poselství je jasné: nechrápejte se šílenci! I když Neil Patrick Harris evidentně na tuhle vlastní lekci zapomněl. Holka může být šílená, pokud je ve stejné míře kočka. Měli byste si najít holku, která bude nad touhle hranicí. Hups. Užijte si režiséra Davida Finchera ve vrcholné formě, kdy každý zvrat odhaluje svým nezaměnitelným stylem.

Například: pomalým švenkováním kamery, studenými barvami, zatuchlým opuštěným barákem, nihilismem... Život: Nepamatuju si jeho pointu. sociopaty, špatně osvětlenými interiéry, podkladovou hudbou... mlžným oparem a totální vyšinutostí. Moment, to si strká do... Bože, tenhle film je na hlavu!

Připravte se na skoro tříhodinový film, který vás udrží přikované v sedačkách. Je plný manipulace, vražd a podvodů, dokud Ben Affleck nezíská vytouženou pomstu tím, že... s ní zůstane a založí rodinu? Chceš s ní zůstat... Co?! Proč by to dělal? Zdrhej, chlape! To je jeho péro? Co se to děje?

Ten konec je divnej! Hrají: Hledám Amy Madea hraje v dobrém filmu. Vypínám SafeSearch. Doogie Ojížděč a "možná budu jednou slavný". Tvá žena se tě nejspíš snaží zabít.

Přísahám, že vy dva jste největší magoři, co znám. Tyler Perry v tom filmu měl dostat větší prostor. Bože, fakt jsem to řekl?

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechci kritizovat, jenom Still Almost Famous bych vzhledem k tomu filmu přeložil jako Stále na pokraji slávy.

00

Odpovědět

Hlášky ''rozmazaný kozy'' a ''oops'' mě dostaly :-D Jinak film určitě super, psycho jak se patří.

41

Odpovědět

Mě si tenhle film nějak nezískal, na téma zmizení doporučuji spíše Zmizení http://www.csfd.cz/film/257071-zmizeni/

157

Odpovědět

Jake Gyllenghall parádní výkon, jeden z nejlepších herců dnešní doby, Slídil je taky pecka

81

Odpovědět

Film jsem viděl na doporučení několika svých známých, ale vůbec mě nezaujal, je to skoro 3 hodiny a od začátku až dokonce je to oničem, možná je to tím že Ben Afleck neumí vůbec hrát

1139

Odpovědět

Parádní trailer, pobavila především narážka na HIMYM. Ještě k těm vysvětlivkám - Syed byl sice odsouzen, ale to, že skutečně vraždu spáchal, mu nikdy nebylo plně dokázáno. Presumpce viny útočí... ;)

83

Odpovědět

"Syed byl sice odsouzen, ale to, že skutečně vraždu spáchal, mu nikdy nebylo plně dokázáno." - Dneska má každej pocit, že je právník nebo co :D Řekni nám tu o tom Kájínkovi, co je čistej jako lilie.

59

Odpovědět

+AutoNevím, proč vytahuješ blbosti jako je Kájínkův příbad, který mi je těžce u zadele. Upřímně je mi fuk i to, jestli Syed zabíjel nebo ne. Ten VTIP Z VIDEA stojí na tom, že Syed byl odsouzen veřejností, policií i soudem bez potřebných důkazů a tam je podobnost s filmem Gone Girl. Ten případ se stává se svým znovuotevřením po 15-letech aktuálním... ;)

50

Odpovědět

+AutoNe, ten vtip stojí na tom, že Syed byl odsouzen za zabití své přítelkyně, stejně jako chlápek v filmu. Že je Syed nevinný říkáš jenom ty, byl přece odsouzen, takže se s ním zachází jako s odsouzeným ať už je případ znovu otevřen nebo ne.

06

Odpovědět

+AutoTeda houby, ten chlápek ve filmu myslím ani nebyl odsouzen (už si to nepamatuju, viděl sem to už před dlouhou dobou)

00

Odpovědět

+AutoCo to je za nálož ignorace? Neznám otrapy z videačesky dost dobře na to, abych věděl jestli to myslíš vážně nebo ne. Nikdy jsem ale netvrdil, že Syed je nevinný. Mluvíš o tom, že "každý má pocit, že je právník". Pokud tomu rozumíš lépe, pak bys měl vědět, že pokud se jednání znovu zahájí, je na obžalovaného opět pohlíženo jako na nevinného dokud mu nebude opět vina prokázána...

50

Odpovědět

+Mr.Zmrzlinka.....dokud mu vina nebude prokázána pravomocným odsuzujícím rozsudkem soudu, tedy pokud byl (pravomocně) odsouzen o žádné presumpci neviny nemůže být řeč.

00

Odpovědět

Já bych jí to taky odpustil. Vždyť je sexy! :D

197

Odpovědět

V čase 00:24 je menší chybka. Místo „Seznamte“ je „Seznamnte“.

04

Odpovědět

Oops... :)

24

Odpovědět

Moc dobrej film, byl jsem tak naštvanej na to jak to skončí že jsem málem rozmlátil monitor, fakt na prd konec že sní zustal

1017

Odpovědět

Ten film sem zrovna včera viděl a i přest fakt, že takové žánry fakt nesnáším, protože mám po nich depku na celý týden, tak musím uznat že se povedl. No nic jdu volat cvokařovi.

337

Odpovědět

Zlopán má zaslouženě nejvíc palců nahoru v komentářích? Ocitla jsem se snad v nějakym pošahanym paralelnim vesmíru? :D

557

Odpovědět

Jeden z nejhorších filmů, který jsem viděl, strašný bullshit.

1175

Odpovědět

To že nemáš chrápat s magorem už víme z několika anime. Jako je School days a Mirai Nikki. Prostě si nikdy nezahrávej s yandere holkama.

732

Odpovědět

Amy ale nebyla yandere, byla to psycho kráva. Vztahovat vše k těm anime stereotypům je nesmyslné...

00

Odpovědět

Ten graf xD

303

Odpovědět

Rosamunda Pike to zahrála skvěle.. nehorázná p**a, o kterej to víš, ale stejně bys ji strašně rád naklepal řízky.

14416

Odpovědět

Někdy bych rád naklepal řízky já Tobě.

1014

Odpovědět

+Pepektoto měla napsat zlopánovaMáma

452
Další