Den nezávislostiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:489
Počet zobrazení:7 328

Téměř všichni jsme asi protáčeli tenhle film na VHS kazetách, i když jsme možná tušili, jaká patetická smršť to vlastně je. A ti, kteří tu příležitost neměli, se o tom mohou přesvědčit v následujícím Upřímném traileru.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Letošního 4. července zhlédněte znovu film, který udělal z ničení amerických budov zábavu... až do 11. září. Ale teď o 12 let později je to zase zábava? Den nezávislosti Film, který odpověděl na to, zda jsme sami ve vesmíru sami tím, že vykradl jiné filmy, které odpovídaly na tu samou otázku, včetně ukradené premisy z Války světů, vetřelců z Vetřelce, vesmírných lodí z V, leteckých soubojů z Hvězdných válek, Sochy Svobody z Planety opic a Jeffa Goldbluma z Jurského parku.

Musíme rychleji. V boji proti mimozemské hrozbě je jedinou nadějí tahle různorodá skupina přeživších: Bojový pilot Steven Hiller, Fresh Prince ve vzduchu, který hláškuje, i když poblíž není nikdo, kdo by ho slyšel. Přesně! Kdo je tady drsnej?! Tomu říkám blízký setkání.

Mohl jsem bejt na grilovačce! David Levinson, Jeff Goldblum coby technik přes satelity. Ne, ne... Poslechni si tohle... Zmiz z města. Ano, ano... Ne, ne ta loď. Vyřaďte je...

Dělejte... co děláte. A Thomas Whitmore, nejlepší filmový prezident všech dob, Atomovku na ně. který připomíná Williama Shatnera. Uvidíme, jestli jste tak chytrý, jak doufáme... že jste. Viděl jsem...

jeho myšlenky. Doktoři... si myslí, že budeš... v pořádku. Připravte se vyskočit a radovat se, až porazí vyspělou mimozemskou rasu padákem, Morseovkou, pěstmi, Vítej na Zemi.

Apple Powerbookem 5300 a bratrancem Eddiem. Ahoj, kluci! Vraťte se zpět do doby, kdy byly letní blockbustery vtipné a povznášející, Neslíbil jsem ti ohňostroj? ne temné a Nolanovské Kde je odpalovač?! Kde je?! skrze film, který vám způsobí ještě větší záchvat nostalgie než úvodní stránka Buzzfeedu pomocí R.E.M., CD-ROMů, Co to sakra je?

Daty Posledních 24 hodin bylo velice vzrušujících. a Fruitopie. Buďte svědky filmu, jehož poselství o globálním sjednocení znamená, že pouze Amerika může zachránit celý svět.

Je to od Američanů, prý organizují protiofenzívu. Už bylo sakra načase. Co plánují udělat? A buďte napjatí u akčních explozí, které šmahem zabijí miliony lidí, ale ne tohohle psa. Tento Den nezávislosti se připravte znovu prožít sledování obrazovek, sledování oblohy a sledování projevů. V tichosti nezmizíme z povrchu zemského, nevytratíme se bez boje.

Budeme žít dál, všechno přečkáme. Dnes slavíme náš Den nezávislosti. Jasně že jo! Hrají: Jadenův táta, Prezident Lonestar, Prezidentka Laura Roslinová, Technická podpora Applu, šílený Dennis Quaid, Michael Bublé, Jr., Ne Jaden, Našprtaný Fabio, Ona?, Vivica A.

Fox nepřekládat jako Lišková, a nejlepší komparzista všech dob.

Den nezávislosti Může mi někdo vysvětlit, proč natočili už tři Riddicky, ale musím čekat až do roku 2015 na pokračování tohohle?

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Her..? To je přece Mae Whitman :-D (In Treatment)

00

Odpovědět

Mám taký pocit, že autori uprimných trailerov tento film troška šetrili, alebo preto, že ho majú celkom radi, alebo preto že sú hrdí Američania :D No jednoznačne sa do toho neobuli naplno :/ :D

300

Odpovědět

Ten film miluju. A je mi jedno kolik je v něm blbostí. Protože něco podobného mohlo vzniknout jen v 90. letech. Dříve na to nebyly efekty, ale po úspěchu Terminátora a Jurského parku CGI šlo brutálně nahoru. Vznikaly pecky jako tohle, Pátý element, Hvězdá pěchota, Armagedon. Dnes by něco takového nenatočili... dnes podobný spektákl musí být temný, pokud možno musí půlka postav zařvat a druhá půlka být psychopati a ještě to bude nejspíše natočený s nějakými cool filtry, ultrarychlými střihy a ruční kamerou. Jasně že tam byly vykradený scény, patetické proslovy, americké vlajky a tuna nesmyslů (co by se asi stalo s městem, na které by dopadla zničená desetikilometrová loď?), ale v 15 v kině mě to bylo fuk.

292

Odpovědět

Achjo, přijdu si jako úplná lama, protože jsem tentokrát vůbec nepobrala Starring. :/
Kdo je Ona? a Nejlepší komparzista?

190

Odpovědět

"Her" je odkaz na seriál Arrested Development. Nebudu to moc rozvádět, ale ta holčina v něm hraje nevýraznou Ann, které v podstatě nikdo neřekne jinak, nebo o ní nemluví jinak než "Her?" ("Ona?") a stejným tónem jako v tomto traileru.

10

Odpovědět

+fogFrogJinak je to Mae Whitman (seriál In Treatment - 'V odborné péči').

00

Odpovědět

upřímný trailer by si nejvíc zasloužila celá sága Resident Evil a především ty poslední díly.

211

Odpovědět

Resident evil, konkretne posledni 2 dily si zaslouzi spis hluboke zapomeni :D Za to by se stydel i Uwe Bolt :D

220

Odpovědět

@Ink Expendables ani dělat nebudou, protože to je film který sám paroduje ostatní, a částečně i sebe sama.

Jinak pro mě jedno z nej HMT :)

180

Odpovědět

Skvělé jako vždy :)

191

Odpovědět

Já stále čekám na Eragona.

180

Odpovědět

..ale udělat si srandu z Expendables se zatím neodvážili.. xDD

180

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo, že ten bláznivý profesor je Data ze Star Treku: Nová Generace :) naprosto nezachapung :)

190

Odpovědět

Z toho "hell yeah" po tom projevu jsem málem spadl smíchy ze židle :D

200

Odpovědět

No nevím jak vy ale já si ted ten film prostě pustit musím.

193

Odpovědět

Tehle upřímnej trailer je teda zklamání.

Z tohohle filmu by mohli klidně udělat tři díly, protože je v něm takovejch blbostí, až se z toho kroutí špičky u nohou.

1833

Odpovědět

Vies, niektore filmy nie su na to aby sa brali smrtelne vazne. Skus si niekedy pri filmoch aj oddychnut..

203

Odpovědět

+SmithDíky za tvoje životní moudro, ale tohle jsou Upřímné trailery, ne Sluníčkové trailery.

1814

Odpovědět

Co tím myslíte na VHS kazetách? Když jsem byl mladý byl jsem na tom v kině... dyť ten film je tu jenom pár let :)

1836

Odpovědět

Počkat! Oni natočily TŘI Riddicky?!?!

197

Odpovědět

abych byl upřímnej, tak mě to taky na tom celém zaujalo nejvíc (neříkám, že jsem se chvílema nezasmál), Riddicky znám jen dva a ten druhej, ačkoli stál na rozdíl od prvního za hovno, tak naznačoval pokračování...

184

Odpovědět

+Calybos4391Jsou tři dva normálně hraný třetí animovaný. celkem by měli bejt tři zfilmované a dva animované. Ten třetí má premiéru v Září.

180

Odpovědět

+Calybos4391no, myslím že tím třetím myslel tenhle http://www.csfd.cz/film/267963-riddick/videa/

180

Odpovědět

ano treti este sice nevysiel ale trailer uz ano http://www.youtube.com/watch?v=zH3O-CeZckE

182
Další