Dragonball: EvoluceUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:350
Počet zobrazení:6 283

Vy jste si o tenhle klenot možná nežádali, ale stovky fanoušků Upřímných trailerů prostě chtěly už od vzniku tohoto formátu vidět právě hranou adaptaci Dragon Ballu. A tentokrát vypomůže i TeamFourStar, YouTube kanál, který se proslavil předabováním původního seriálu. Tak se pojďme na to upřímné kamehameha podívat.

Přepis titulků

Veselé svátky! Tentokrát pro vás máme trailer, o který jste nás žádali nejčastěji. I když nevíme proč. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Po 42 vydáních komiksu, 18 filmech a 15 sériích seriálu bude jedna hraná adaptace ingorovat vše, co měli lidé rádi na sérii Dragon Ball, v největší americké urážce japonské kultury od dob Hirošimy.

Dragonball: Evoluce. Připravte se na trapný pokus studia Fox vydělat na zanikajících právech k Dragon Ballu. Na adaptaci, která vykrádá, co se dá, kromě původního materiálu, včetně částí z Matrixu, Pána prstenů, Twilightu a Posledního vládce větru?

Útok Stínového jeřába je základní technikou ovládání větru. Ale no ták! Když sithský Lord Piccolo nějak unikne ze své pradávné cely, Goku, student na Video Game High School, musí najít všechny Dragon Bally, než se stane něco se zatměním nebo s Oozurem, zlým opičím vlkodlakem. Vůbec to nedává smysl. Můžete mi někdo pomoct? My to vezmeme za tebe, hlase Upřímných trailerů. Díky, kluci, jsem naprosto ztracenej.

Fajn, tak poslouchejte. Dragon Ball je epická sága o bojovníkovi, který... Počkat... To je Goku? To je tedy nehoráznost! Já nikdy do školy nechodil. Taky mám dojem, že nejsi běloch. Jsem saiyanský džin. Je to tedy o Nokuovi, jehož úkolem je najít sedm přání plnících Dragon Ballů, dříve než... Odkdy mám sexy asijskou parťačku?

Možná ten film není tak špatný. Jsem Muten Roshi, Neporazitelný! Můj dědeček je mrtvý. Ne, je to děs. Během cesty se ke Gokuovi připojí jeho nejlepší kamarád Krillin... který by se měl ve filmu ukázat každou vteřinou! Každičkou vteřinou. Ty ve filmu nejsi.

Sakra! POČITADLO KRILLINOVÝCH ÚTĚRŮ: 1 Upřímně, lidi, pořád je to celkem stupidní. Seriál je ale mnohem lepší. Létám tam na kouzelném mraku, bojuju s podobou měnícím prasočlověkem. A skoro stoletý chlápek tam zasune! Tak dáš tomu šanci? Asi ne, ale díky za snahu.

To si piš. Měj se, hlase Upřímných trailerů! Hej! Moje střecha! Promiň! Seberte síly na film, který nejen, že zní blbě, ale taky blbě vypadá, jelikož jsou klíčové útoky ze seriálu nahrazeny počítačovými rukoprdy. Svíjejte se v rozpacích, až level trapnosti vystoupá přes 9 000 ve filmu plném dlouhých pauz...

Jsi jiný. Takoví se mi líbí. ...hrozných dialogů... Dědečku! Tak rád tě vidím. ...a žíly na čele Justina Chatwina. Připravte si tedy všechny své koule...

na jedno přání, na kterém se všichni shodnou. Ať tenhle film nikdy neexistuje. Hrají: Jak se opovažujou natočit film o Kakarotovi a nepozvat mě? Bože, už stačilo. Jsem Vegeta, princ Saiy... Panebože, to je beta samec?

Vypadá jako tygr s Downovým syndromem. To máte fuk, alespoň jsem to neodnes já. Nechceš to zkusit ty? Samozřejmě. Hrají: Geiko Ko-Zi, Maska, Rychlovarné čchi, Tygr a kariéra na draka, neoblíbený Krotitel duchů, Velký Joe a ne Lara Croft.

Páni, to je teda sranec. Dragonball: Evoluce Takže Kakanot si na konci filmu přeje přivést k životu chlápka, kterýho právě poznal, ale chlapa, co ho od narození vychovával, nechá mrtvýho?

To chápu.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je můj nejoblíbenější překlad Upřímných Trailerů.
"Tygr a kariéra na draka"

00

Odpovědět

Dragonball na Tchaj-wanský způsob http://www.youtube.com/watch?v=vJIWaKMnq7U

00

Odpovědět

Jaktože sem o tomto filmu nikdy neslyšel: aha tak proto

131

Odpovědět

"Připravte si tedy všechny své koule..hehe" :D :D

400

Odpovědět

Film nesnáším od doby kdy ho na Prima COOL dali v pátek místo Vetřelce 3, kterýho přesunuli na sobotu a já ho kvůli tomu neviděl.

262

Odpovědět

Prvne v zivote (a snad i naposled) co slysim o tomhle vytvoru...

234

Odpovědět

Nějvětší urážka Japonské kultury od Hirošimy... Legendary :-D

1322

Odpovědět

Rukoprdy :-D

536

Odpovědět

Vy jste si o tenhle klenot možná nežádali.........Ano to máš pravdu, upřímný trailery mám na videačesky asi nejraději..tak je škoda že překládáš takovýhle videa který u nás vidělo minimum lidí, když youtube je plný trailerů který zná a chtěla by vidět (aspoň si to myslím) většina lidí tady na videacesky....=) ale třeba se mýlím....

3930

Odpovědět

Pokud sis toho nevšiml, Brousitch to překládá chronologicky a nevidím důvod, proč jedno video prostě vynechat, i když tohle mi taky přišlo slabé (hlavně kvůli těm hostujícím týpkům).

3210

Odpovědět

+SvarecAha, tak nepřekládá :D Trapas :D

315

Odpovědět

No ten film vypadá příšerně asi jako kun-fu film, ze sedmdesátých let. Pro moje vlastní dobro doufám, že seriál, je lepší, protože si chci doplnit anime vzdělání o klasiku.

K videu no přišlo mi to takový nijaký, jako by to balancovalo přesně mezi trapností a nudou.

378

Odpovědět

V kung-fu filmoch zo 70. rokoch herci ukázali aspoň nejakú dobre nacvičenú choreografiu. V tomto filme je tak maximálne vidieť slabé digitálne triky jak z nejakej hry, čo vyšla v roku 2000. Nechať Holywoodske štúdiu spraviť hraný remake kultovného Japonského anime by asi dopadlo rovnako ako keby sa amíci pokúšali spraviť remake našeho slovenského Jánošíka.

331

Odpovědět

+wolf1438Hmmm, americké provedení Jánošíka... už jen ta představa ohýbá světlo kolem mého pupku, to prostě musím vidět :o))) Nenatočit to, tak bude vesmíru něco chybět :o)

231