GodzillaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:353
Počet zobrazení:7 340

Už samotný fakt, že je Godzilla ženského pohlaví a vypadá jako jurská slepice, muselo předem rozhodnout o kvalitativních osudech tohoto katastrofického filmu. A ScreenJunkies vám dnes ukážou, jaké že "kvality" tenhle film vlastně má.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od Rolanda Emmericha, režiséra jedněch z největších katastrofických filmů všech dob, přichází jedna z největších filmových katastrof všech dob. Když začne leguán z Francouzské Polynésie terorizovat New York, armáda přivolá na pomoc jediného schopného muže... Tohohle odborníka na červy?

Černobylští červi jsou o 17 procent větší než byli dříve. Vyzkoušejte si scenáristickou hříčku s výslovností jeho příjmení v připitomnělém pokusu o humor. Vedoucí výzkumník doktor Niko Tatopopulos... Doktor Niko Tapopapolus? Doktor Niko Tapodapolus? Je to "Tatopoulos". Chápete? Je to řecky. Ten se spojí se svojí bývalkou Audrey, ukňouranou skoro-reportérkou, která neumí hrát...

Tak jsem věřila tomu, že jsem to zvládla, ale nezvládla. Proto jsem tak moc potřebovala tu zprávu. S francouzskou tajnou službou, nejfrancouzštějšími Francouzy, kteří kdy frankovali... No croissant? Říkals, že je pražená. Trés bien.

A s americkou armádou, která zničí víc New Yorku než samotná Godzilla. A sakra... Připoutejte se na příspěvek k milované sérii, který byl tak hrozný, že se od něj museli Japonci naprosto distancovat... Na New York zaútočila Godzilla, že jo? To tvrdí američtí experti, ale naši kluci o tom pochybují. A pak nechat skutečnou Godzillu, aby mu nakopala prdel.

Sledujte, jak Dean Devlin a Roland Emmerich přetvoří nejikoničtější monstrum všech dob do hranatýho, slepičího, pitomýho, plochonosýho srá*če bez atomovýho dechu a s bradou Jaye Lena. Sakra, já ten film nenávidím. Prožijte film, který se tak urputně snažil vykořistit vaši nostalgickou lásku k Jurskému parku, že nakonec vykradl celý Jurský park. Chytrá holka. Velmi chytré. Rychleji.

Radši bych koukal na Jurský park 3, a to je už co říct. Vezměte tedy gorditu... Hej, Godzillo, chceš něco k pití? a pojďte s Puffem Daddym... Pojď se mnou. znovu prožít jeden z nejzastaralejších filmů z 90. let. Účinkují: trapné technologické odkazy, Síť je na internetu.

zanezprázdněné linky, - Je to zaneprázdněný. - Zkoušej to znova! vtipy na účet Siskela a Eberta, Na to kašli, Gene. jednorázový foťáky od Kodaku, Josta Cola, půjčovny Blockbuster, videokazety Sony, Matt z Melrose Place, a divný narážky na budovy dvojčat...

...nejhorší katastrofa od výbuchu bomby v budovách Světového obchodního centra. Pojďme rovnou k obsazení. V hlavních rolích: Bueller?, zabiják kariéry, Le On, Kathy Griffin, hlas Kenta Brockmana, hlas strážníka Wigguma, hlas Barta Simpsona, a Probohilla!

Hodně štěstí, Heisenbergu.

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy se mi nelíbila tahle "Godzilla" Emmericha jsem nikdy neměl rád, žádnej jeho film nestojí za moc. Ještě že Edwards natočil opravdovou GODZILLU a v roce 2014 spatřila světlo světa!!!

20

Odpovědět

Nejhorší díl od něj co jsem kdy viděl. Zaprvé tam namíchal víc jak do poloviny jiné filmy, zadruhé mi většina těch narážek nepřišla vůbec dobrá a zatřetí vybíral opravdu úplné blbůstky, které nakonec logiku dávaly.

Ale oceňuju překlad a hlavně dobrou narážku u Rena, kde nešlo přeložit záměnu ve slově Profesionál a ProFrancouzionál by znělo divně, a "Le On" bylo parádní a ještě lepší než originál. Což by zase ale nepochopili v angličtině. :D

1512

Odpovědět

Godzilly jsem se jako malej neco nakoukal. A i tedka kdyz ji jednou za 4 roky davaj v TV tak se na ni mrknu. A ten hranatej xicht s bradou Jay Lena me na ni fascinoval, protoze jedinej dinosaurus kteryho jsem do ty doby videl byl prave z Jusrkyho parku a tenhle vypadal uplne jinak. Jinak bych si ji ale nepustil ale znate to, clovek proste musi kdyz uz to davaj :D Ale vic nez Godzilla se mi libilo Monstrum. Bylo vic temny a zrovna tam platilo, ze mene je nekdy vice.

94

Odpovědět

Doufal jsem, že udělali tu novou...

171

Odpovědět

Dotaz: Proc se neprekladaji vsechny dily ale jen nektere? Je to skoda.

132

Odpovědět

Jinak: Japonci prodali Američanům práva na všechna monstra krom Mothry a Kinga Ghidoraha. Že by se stále báli? :-D

60

Odpovědět

Že by Rodan konečně :D

10

Odpovědět

V r. 1998 to byla slušná pecka a návštěvnost v kinech mi nenaznačovala, že by se lidem nelíbila. Dodnes je v TV stále reprízována. Mě osobně se také líbila a čas od času si ji pustím. Musím však říct rozpor v traileru s tím co se říkalo ve filmu. Nikdy neřekli že je ženského pohlaví, ale pouze zdůrazňovali, že je asexuální prvního svého druhu a pokud není nikde samička nebo samec dokáže změnit své pohlaví aby se rozmnožila. V nové Godzille také naznačili, že ta co se tam objeví není několik milionů let stará a nic proti pokud si pustíte nějaké díly japonské Godzilli tak musíte dost často přemýšlet o příčetnosti autorů.

203

Odpovědět

Mne sa náhodou americká vezia Godzilly z 98. roku strašne páči a aj po rokoch si ju rád znovu pozriem. Len preto že pár urazených japonských mangu žerúcich seniorov to nenadchlo tak ako pôvodná čiernobiela Godzilla z 56. roku a preto, že z pôvodného katastrofického hororu z posolstvom "atomovky sú zlo" urobili zábavnú komediu s dobrými hláškami ešte neznamená, aby všetci ten film hatovali.

354

Odpovědět

Byl to parádní film. Komedie. Je to podobná jízda jako Avengers. Ty hlášky znám dodnes.
"Vypadá to americky."

444

Odpovědět

No Avengers teda byla jízda, to jako jo, jo.... Ještě dnes cítím ten obsah žaludku co šel tenkrát ven

1218

Odpovědět

Na to, že je to z letošního roku, tak to vypadá teda pěkně hnusně. Skoro jak ta Godzilla z roku 98.

1561

Odpovědět

Protože jde o tu z roku 1998 ne o tu novou ježiši

385

Odpovědět

+HellScyTsukuŽe ty jsi v životě neslyšel o sarkasmu?

1413

Odpovědět

+HellScyTsukuU tohodle příspěvku se dá těžko poznat sarkasumus

215

Odpovědět

Přesně sarkazmus mám rád ale tady to poznat opravdu nešlo. Spíš si ze sebe udělal blbce!

71

Odpovědět

"Le on" Pochvala za překlad.

811

Odpovědět

"The Network is on the internet" :D:D

820

Odpovědět

Nejaký expert na godzilly nech mi vysvetlí prečo primitívny film s dobrými efektami a rozpočtom je prepadák zatiaľ čo ďalšich 50 primitívnych filmov s primitívnymi efektami a rozpočtom sú tak ospevované.
Godzillu z 98 som videl ako 8 ročný chlapec a vtedy sa mi to určite páčilo dneska vidím že je to primitívny film. Ale čo čakáte od filmu o veľkom dinosaurovi ničiaci mesto :D
Za to na zvyšných 50 godzíl by ste ma nedonútili triezveho pozerať ani teraz ani keď som mal 8 rokov :D

555

Odpovědět

Chudinko ne každý film musí být o super efektech a původní filmy Godzilly nebyli jen o efektech navíc vznikla v roce 1954, ale ty asi myslíš, že v té době už byli super efekty

329

Odpovědět

+HellScyTsukuVýborně, takže jsi ho urazil, ale neodpověděl jsi mu na otázku. Good job.

171

Odpovědět

+HellScyTsukuTak v 54 to mohli byť dobre efekty a je to originálny film. Ale sa pozri na ostatné godzilly. napr z roku 1995 mi nehovor že 3 roky robí rozdiel medzi CGI godzillou a pekným padaním mrakodrapov. A robotickou figúrkou s výbuchmi petárd a dimovníc.
Proste vážne nerozumiem prečo z 50 blbých filmov je najhorší ten s najlepšími efektami.
a po vzhliadnutí TOP 10 godzilla movies mám pocit že možno bol dokonca aj o kvapôčku menej stupídny ako ostatné https://www.youtube.com/watch?v=QgZGx1F9cA4.

40

Odpovědět

+HellScyTsukuNe každý má tolik peněz na filmy, zkuste si zjistit kolik dávají Japonci na filmový průmysl, to je první věc na víc fanouškům se tohle líbilo

07

Odpovědět

K efektům: první film vznikl v 50. letech. Technologii chlapa v skostýmu použili, protože neměli peníze na stop-motion (loutky; tak se točil první king kong, fimfárum nebo slavná Zemanova Cesta do pravěku). Postupem času se to stalo pro žánr Kaigu-eiga natolik typické, že když už měli peníze, nechtěli to měnit. Je v tom jistá osobitost.
A proč Emmernichovu Godzillu tolik lidí nenávidí? Nenávidí ji Japonci a ti, co mají rádi původní Japonskou sérii. Tady máš Godzillu jako přerostlého Leguana de facto variace na druhý díl Jurského parku (T-Rex v San Diegu) zatímco původní bylo mýtické monstrum skoro až Božského charakteru.

81

Odpovědět

+DorianHartDiki za vysvetlenie :)
Tak ako že Japoncom sa viacej páči dinosaurus strieľajúci lasery z očí dokážem pochopiť. No presnejšie zvykol som si že Japoncov nikdy nepochopím :D Ale zvyknú ju zhadzovať aj "filmový odborníci" západneho sveta. Všade na internete na ňu nadávajú aj na ČSFD ma nižšie hodnotenie ako iné diely.
Som rád že si mi to ozrejmil teraz ak dovolíš idem sa vyrovnávať s tým že sa ľuďom páči chlapík v gumenom obleku dinosaura ničiaci miniaturne kartónove mestečko laserovým pohľadom za výbuchov petárd a dimovníc :D

91

Odpovědět

+DorianHartMarek: no počkej spousta lidí píše o tom, že Godzilla má laser v očích, ale nic takového jsme v těch filmech neviděl. Má Atomový dech, ale laser v očích to muselo být v nějakým kresleným seriálu, který také byli, ale určitě ne v těch filmech. Viděl jsme 25 filmů plus něco s Mothrou

10

Odpovědět

ten konec zabil :D,

320

Odpovědět

Počkat, takže v tom filmu budou DVĚ Godzilly? o.O

132

Odpovědět

Ten souboj téhle a pravé godzilly je z japonského Godzilla: Final wars.

241

Odpovědět

vtom filmu je 1 godzilla a 2 mothry nebo neco takovyho

02

Odpovědět

+rodierNe jen M.U.T.O. Mothra tam vůbec není ačkoliv lidé by si jí už ve dvojce přáli

20
Další