Hvězdy nám nepřályUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:8 921

Dnes si trailerový hlas vezme na paškál novodobou romanci s nabubřelým názvem Hvězdy nám nepřály. Co si o ní myslí?

 

Přepis titulků

Tak jo. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Podle knihy, která inspirovala miliony ubrečených holek k statusům na Tumblru, přichází romanťárna, která rakovině udělala to samé, co Stmívání udělalo upírům. HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY Připojte se k dojemnému příběhu o tom, jak rakovina jedné holky vedla k legraci, sexu a předraženým evropským dovoleným.

Namísto milosrdné lži se připravte na dvě propracované postavy se závažným poselstvím: Všichni vaši milovaní umřou! Tohle je Hazel a její parťák: zavazadlo. Je to mladá, chytrá slečna, která je mnohem víc než jen holka s rakovinou. Je taky příšerná pesimistka. Deprese není vedlejším účinkem rakoviny. Je to vedlejší účinek umírání. Chtěla jsem jenom říct, že za nějakou dobu budeme všichni mrtví.

Zemřeš uprostřed svýho života. Umírání stojí za prd. Hazelin svět se od základů změní, když začne chodit do nejroztomilejší podpůrné skupiny. Tam potká dalšího nemocného - Augustuse Waterse. Sebejistého, vysokého, výřečného, roztomilého, zdvořilého, vtipného sportovce/básníka-filozofa. S pekáčem buchet. Nejspíš proto jsem pořád ještě panic. To víš, že jo.

Oba se sblíží nad knihou se stejně nabubřelým názvem, jakým je "Hvězdy nám nepřály". "Císařský neduh." Pojí je i to, že mluví jako vážně divní staříci. Vaše dcera spáchala velikou křivdu. Nemáš nejmenší tušení, jak jsi neslýchaná. Právě jsem uprostřed velkolepého vnitřního monologu. Vítej u sladkého mučení, jímž jest četba Císařského neduhu. Popíjet drinky a dát si jointa.

Ty si jointa nedáš. Sledujte, jak se Gus snaží dostat umírající holce do kalhotek. Je to tak těžký úkol, že si musí přečíst její oblíbenou knihu... - Bolest se dožaduje procítění. - Cituješ z mojí knihy. Zajistit jí schůzku se samotářským autorem té knihy... A využít charitu, aby se dostali na vysněnou dovolenou. Jenom proto, aby ho nebrala jako kamaráda. - Kamarádi.

- Kamarádi. Zasloužil sis to, kámo. Řekněte "ano" filmu přístupnému od třinácti let s doprovodem rodičů, který glorifikuje pití alkoholu nezletilými... Ochutnáte hvězdy. Život ohrožující sex... Nemůžu dýchat. A líbání v místnosti, kde byla unesena Anne Franková, aniž by respektovali lidi, kteří tam přišli vzdát úctu obětem Holokaustu.

Nejsem si jistý, jestli si zrovna tohle zaslouží zatleskání, ale dobře no. Tak se přitulte, čeká nás totiž nádherný závěr, ve kterém si naši prokletí milenci užívají pravého štěstí. A pak se všechno pokazí. Co se děje? Účinkují: Ošklivé zdravotní komplikace. Smutné návštěvy v nemocnici.

Kamarád, který oslepne. Kamarád, který dostal kopačky jenom proto, že oslepl. Ta děvka! Willem Dafoe jako sny ničící debil. Hned odejdi! Puberťáci s rakovinou, kteří jdou na svůj cvičný pohřeb. Skutečné pohřby. A čtyři různé smuteční řeči.

Dopřál jsi mi věčnost... během pár dnů. A za to... ti jsem navěky vděčná. Už dost! Je to moc smutný! Přejděte na "Hrají:" Tak dělejte!

Hrají: Tohle je Ansel, ten je teď v kurzu; nemocnej McLovin; Jurská máma; ten chlápek, co často ukazoval zadek v Pravé krvi; blbeček; a hadičky. Rakovina stojí za ho*no!

Věc, která tě zabijí, si strčíš do pusy. Ale nikdy jí nedáš tu moc tě zabít. Tohle určitě ukradnul Willu Smithovi! Doutník do huby z Kuby-Kuby. Do pusy s ním a můžem valit. Nesmíš ho ale nikdy zapálit.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to samé co Stmívání udělalo upírům :DDDDDD a ten konec to zabil

120

Odpovědět

Film jsem neviděl, ani po tom nijak zvláště netoužím, ale už jen z trailerů a popisu mi to prostě přijde jako vykrádačka filmu Now Is Good. http://www.csfd.cz/film/299783-ted-a-tady/

125

Odpovědět

Jo jsou to oba stejně sentimentální a povrchní filmy, ale u filmu Hvězdy nám nepřály jde o adaptaci dle knižní předlohy, takže nejde o vykradačku Now is good jak říkáš :d

40

Odpovědět

Ked bol koniec plakala som a proste som nedokazala prestat plakat(od radosti ze to uz skoncilo).

5512

Odpovědět

zbytečný film

2414

Odpovědět

Divergentně incestní

812

Odpovědět

Trailer super jako vždy :D ..Film jsem viděl, na csfd má 79%, což je docela hodně na tak jednoduchý příběh, ve filmu už snad jediné co chybělo bylo štěňátko s rakovinou. Na druhou stranu to nebylo až tak hrozné vzhledem k fajn zpracování..

262

Odpovědět

až do "teeeewwwbs" to byl průměrný Upřímný trailer, ale tím to u mě vyhráli :D

286

Odpovědět

Na film jsem se šel kouknout kvůli tomu, že jsem tu uviděl trailer a musím říct, že horší film o rakovině snad není. Naprostá nuda a když jsem po půl hodině zjistil, že má 2 hodiny, tak jsem si řikal "ať mě radši zabije rakovina" (sám jí mám :D). Naprosto nudně nezajímavej příběh, stupidní hlášky hlavních postav, totálně nezajímává dějová linka s knihou, umělý hrání na city (ten jejich přípravnej pohřeb). Prostě debilita. Nechápu, že do teď o tomhle filmu měla spousta lidí na facebooku statusu, že u toho brečí a jak strašně moc dojemný to je. Film pro blbý a vlhký patnáctky......

12332

Odpovědět

Neví někdo, jak se jmenuje ta píseň od Willa Smitha na konci?

182

Odpovědět

Odpovědět

Pridané 08:00 ... komentár 08:14...
Ten chlapec asi fakt nemá čo robiť :D

Shailene je holywoodska sučka číslo jedna...Mňam
Ale ten film.. fakt by som to nechcel vidieť... ani zo srandy... a to som si užil The Road Home...
Úplne vidím ak pritom pičky vlhnú zo všetkych častí tela... :D

1247