Kingsman - Tajná službaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:256
Počet zobrazení:10 920

S poslední bondovkou Spectre většina diváků žel moc spokojená nebyla, zavzpomínejme tedy na jiného drsného britského agenta, který se obejde i bez dvou nul.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od Matthew Vaughna, toho britského režiséra akčňáků, co není Guy Ritchie, přichází bondovka, ve které se nadává, Je mi to u pí*i. stříká krev a dělá se to do zadku. Nebo to jde aspoň víc vidět. Přichází akční špionážní komediální parodický satirický thriller, u kterého si každý pomyslí: "Ty jo, nečekal jsem to, ale bylo to docela super."

Kingsman: Tajná služba Když si vychcaný britský tajný agent, který určitě není James Bond, vycvičí mladého chráněnce, aby se určitě nestal novým Jamesem Bondem, pod dohledem postaršího autoritativního vůdce, který určitě není M, a kterému pomáhá expert na techniku, který určitě není Q, musí v tajné skrýši bojovat proti plešatému zlosynovi, který určitě není Blofeld, jediné, co váš přesvědčí, že nesledujete novou bondovku, je to, že film vám to neustále připomíná.

Máte rád filmy o fpionech? Říkám si, že dobrá bondovka se vždy pozná podle dobrého padoucha. Teď máf víct něco... huovně huvtýho. To sis asi spletl film. - Jak se jmenuje?

- J.B. Po Jamesi Bondovi? Ne. Je nám to jasný! Tohle je Eggsy. Klasickej frája z Londýna. A taky cvičenej mariňák, machr přes parkour, šampion v gymnastice, kapsář a kaskadér.

Když nasere několik Anglánů, kterým absolutně není rozumět, použije kouzelnej řetízek, co ho dostane z vězení a přidá se ke Kingsmenům, tajné organizaci založené bohatými aristokraty, kteří se nikomu nezodpovídají, zabijí každého, kdo je podle nich možnou hrozbou, a abyste mohli mezi ně, musíte odkráglovat vlastního psa.

No prostě... klaďasové. Zastřel ho. Sledujte, jak si to rozdají s podobně přehnaným padouchem, Richmondem Valentinem, mužem, který chce zastavit globální oteplování naprosto uhozeným plánem. Chce lidem rozdat zlé simky, protože předpokládá, že si ji všichni umí vyměnit a použít, a spustit program, který lidem ovlivní mozkové vlny a donutí je se pozabíjet.

Nebo tak něco. K tomu všemu používá snadno detekovatelný mozkový čipy, kterými může kdykoli zabít jejich nositele a který si od něj z nějakýho důvodu vzali všichni světoví vůdci. Ani to však není nejsměšnější částí tohoto ďábelského plánu. Nejsměšnější je fiflání Samuela L.

Jacksona, kterej zní jako brácha Mika Tysona. Určitě fe vám děfně ulevilo, že fem tu. Vsadím se, že režisér se bál mu říct, že je to debilní nápad. Tak se připravte na všechny ty vychytávky, trapný reklamy, Dám si Bic Mac, prosím. a zpravodajství, zkrátka vše co znáte z bondovek. Zato s extra dávkou nudnýho britskýho snobáctví, jako je: přehnaná zdvořilost, Moc fe omlouvám!

Správný muž se umí chovat. módní tipy, Obleky na míru padnou vždy. Oxfordky jsou jakákoli společenská obuv bez děrování. V Ascotu vyžadují cylindr.

Správný gentleman nosí hodinky na levé ruce. a hodně specifické objednávky. Dalmor, ročník '62. Napoleonská brandy z roku 1815. K Lafite '45 dokonalé. Martini. S ginem. Samozřejmě bez vodky.

Deset sekund promíchané vedle neotevřené lahve vermutu. Děkuji. Nejsi James Bond! Chápeme! Hrají: Kingsmanova Řeč Sexy Austin Powers Celej Stanley Tucci Král Artuš a Rytíři Obdélného Stolu Profesor Joker Vánoční Půlnočka Gore Kudly a Famuel L.

Jackfon K-ýho Šlaka, Fakt Příjemný Překvapení Na červeném koberci však chyběla jedna tvář. Iggy Azalea je stále pohřešována.

Tak to přece jen nedopadlo tak zle.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělý film, i dvojka :)

11

Odpovědět

Bond už je tak slabej že i MI mu nakopává p***l....Kingsman byla skvělá akční zábavná jízda, těším se na dvojku....byla to zábava a zároven pocta tomuhle žánru

312

Odpovědět

Keď v tých nových bondovkách hrá ten kuní ksicht, tak sa od nich nič viac ani nedá očakávať. Snáď Craiga čoskoro vyhodia a obsadia niekoho, kto nieje anglický suchár bez zmyslu pre humor.

00

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=NQgK5CwTqOY
Doporučuji
tohle video fandům akčňáků. Jinak Matthew Vaughn a Edgar Wright jsou pro mě nejlepší filmaři své generace.

50

Odpovědět

The Raid je skvělej adrenalinovej nástřel.:)

40

Odpovědět

Hmm, vidím že sem evidentně nepatřím – mně se Kingsman nelíbil.

1540

Odpovědět

Mně taky ne. :-) Špión mi přišel lepší.

334

Odpovědět

Tenhle film mě položil na kolena. Kdyby se mě někdo zeptal na doporučení ohledně špionážního filmu, kde se hraje na agenty, tak ač mám rád Mission Impossible i James Bond sérii, rozhodně bych doporučil Kingsman.

Perfektní soundtrack, audio/vizuál, thriler s tak odlehčeným stylem a hlavně s takovými noblesními agenty, že se vše může jít bodnout. Pro mě je to film, na který se vždy rád podívám zas a zas. :-)

1046

Odpovědět

Jeden z mála filmů kterej skutečně nebyl tak špatnej jako se z traileru zdálo... pfff nebyl tak špatnej, byl božskej! Až mě to překvapilo. Samozřejmě s nadhledem, ale jinak je to pro mě něco jako half life 2. U obojího jsem schopen se skrze skvěle laděnej soundtrack atd. do tý akce skutečně vžít a cítit lehkej adrenalin....

328

Odpovědět

a co teprve u Half Life 3 :D

41

Odpovědět

+Sam!!!! honest trailer na HALF LIFE 3 !!!!
https://www.youtube.com/watch?v=fXgZGZMaUks

21

Odpovědět

Na tenhle film jsem těšil pár měsíců a upřímně mě zklamal výsledek, to samé platí i třeba o Mad Maxovi a obecně pro filmy poslední doby. Čest vyjímkám!

945

Odpovědět

Zrovna Mad Max je prototypem filmu, který se v dnešní době kalkulujících studií vůbec netočí, takže svádět subjektivní zklamání z filmu na "dobu" není šťastné.

343

Odpovědět

Upřímné trailery na dobré filmy nejsou úplně ono. :/

15511

Odpovědět

Souhlasím.Už do kina jsem šel s tím jaká to bude pecka. U tohohle mě asi pobavilo jen "starring samuela"

343