Klub rváčůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:358
Počet zobrazení:9 502

Pamatujete si ještě na kultovní klasiku Klub rváčů? Pokud ne, tak vám ji trailerový hlas připomene.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Podle knihy Chucka Pala... Tak tohle nevyslovím. Přichází film, který inspiroval celou generaci... plakátů na zdech pokojů na kolejích. Klub rváčů Teď určitě porušíme první pravidlo, že jo? Tohle je Tyler Durden.

Teda chci říct "Jack" nebo tak nějak. Je to normální chlap se stálým zaměstnáním, pěkným bytem a spoustou volného času. Což na konci devadesátých let znamenalo, že je s váma něco hodně v nepořádku. Všechno se ale změní, když Jack vytvoří úžasné alter ego - Tylera Durdena, tvrďáka lepícího porno, chčijícího do polévky a výrobce mýdla. Vpodstatě jde o Che Guevaru mezi imaginárními kamarády. Následujte Jacka/Tylera během jejich výpravy za záchranou lidstva před problémy moderní civilizace. Reklama nás nutí nakupovat auta a oblečení.

Děláme práci, kterou nesnášíme, abychom si mohli koupit sra*ky, které nepotřebujeme. Postupně ničí naši společnost plnou bezduchých otroků materialismu tím, že vytvoří společnost plnou bezduchých opravdických otroků. Jako opice připravená k vystřelení do vesmíru. Ale protože je tak sexy, tak si málokdo všimne toho, že je to pěkný pokrytec. Břišáky! Vstupte do jejich podzemního světa klubů rváčů. To je jediné místo, kde moderní muž může naplnit svoje násilnické choutky.

Teda až na box, wrestling, americký fotbal, bojové sporty, střelnice, akční filmy, videohry, lovení, pogování, tvrdej rap a válku. Svlékněte se a připojte se k jejich nekontrolovatelným rvačkám a anarchií posedlé teroristické skupině. Jediné, co zbožňují víc než násilí a chaos, je poslouchání pravidel. První pravidlo klubu rváčů zní: "O klubu rváčů se nemluví." Pane, první pravidlo projektu Mayhem zní: "Na nic se neptejte!"

Druhé pravidlo klubu rváčů... třetí pravidlo... čtvrté pravidlo... páté... šesté... sedmé... První pravidlo projektu Mayhem... První pravidlo projektu Mayhem... - První pravidlo projektu Mayhem... - Držte huby! Odpočiňte si od všech těch upocených rvaček a prožijte další potlačené fantazie. Jako například: vyhrožování šéfovi, vyhazování budov do povětří, strkání pt*ka do šílený ženský, dát do tlamy Jaredu Letovi a pohazování odpadků.

Pohazování spousty a spousty odpadků. Trhni si, společnosti! Pak se připravte na šokující konec, který jsme měli čekat... - Jsme jedna a ta samá osoba? - Přesně tak. protože ten film dělá všechno proto, aby vám ukázal, že Tyler neexistuje.

Máme stejný kufřík. Občas Tyler mluvil za mě. Z nějakého důvodu jsem si vzpomněl na svou první rvačku s Tylerem. - S kým to mluvíš? - Sklapni! - Náš rozhovor... - ...je u konce. - ...je u konce. Ale nikdo nám nevysvětlí, proč zmizí po střelení do ksichtu. - Jste v pořádku, pane? - Jo, je mi fajn. Vážně myslíš?

Znovu se podívejte na tento vysokorozpočtový hollywoodský film s antikapitalistickým poselstvím, přestože obsahuje spoustu product placementu, spin-off v podobě videohry, pokračování komiksu, dvě sběratelské edice a samozřejmě oficiální mýdlo. "Jsem Jackův neexistující smysl pro ironii." Hrají: Bradova podpaží, Nemlať se!

Nemlať se!, Mrtvá nevěsta, klub rváčů z Dalasu, mužský kozičky a Happy Feet. Klub rváčů Olajkujte tohle video, pokud jste si tuhle písničku od Pixies stáhli z Napsteru.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Milujem klub bitkarov a aj tak ma dostalo Staring a to o lakavej moznosti udriet Jareda Leta do tvare :D

22

Odpovědět

Pravda je, ze nektery veci proste nedavali vubec smysl..Tak treba, kdyz se pral se svym imaginarnim ja, mel po kazdy rane vic rozbitej oblicej, ale na zaberech z tech bezp. kamer nebylo videt, ze by se mlatil tak jakto? taky jak ho Pitt tahal za vlasy je kravina. Kdyz na zaberu z kamery byl na zadku a dozadu se soural nohama, coz proste neni fyzicky mozny kdyz byl v poloze v jaky byl a to same, kdyz padal ze schodu. Jak se muze clovek hodit do PULKY schodiste? Jeste k tomu, kdyz lezel na brise a hrudnik a hlavu mel zvednutou? to by se nepohnul ani o cm.

416

Odpovědět

Spise nez trailer je to spoiler, navic tim nucenym hejtem to cely pohrbili... kniha je genialni (film perfektni) chytrou satirou a na tu se blbe dela vtipna kritika, misto aby vzdali poctu skvelemu dilu tak kritizujou veci co s tim vubec ani nesouvisi.

2110

Odpovědět

"Super video, to je jasných 10 bodů!!! ... Ale počkat, to je o filmu co se mi líbil?! Ježiš to je blbost..."

278

Odpovědět

Asi mě tu sežerete zaživa, ale tenhle film mě prostě nikdy nebral a nechápu jak může mít tak skvělé hodnocení.

3571

Odpovědět

není problém :-)

...zkus napsat, co se ti na něm nelíbilo...

183

Odpovědět

+MMZTo je v naprostém pořádku, buď v klidu. Mně třeba zase nikdy nebrali Transformers apod. kraviny, a taky se z toho nestresuju. Na druhou stranu jsem ochoten pochopit hodnocení, alespoň u prvního filmu (u těch dalších copy/paste ždímaček nikoliv), když se na to podívám z perspektivy teenagera, kterého baví, jak se rubou obří roboti v bezmyšlenkovité akci... ale to neznamená, že to tak budu hodnotit taky.

300

Odpovědět

+MMZ... To mělo být na Chandlera, pochopitelně...

20

Odpovědět

Mně osobně ten film vůbec nedával smysl, nechápal jsem, co se tam děje od první do poslední minuty a nevím to do teď. A viděl jsem to dvakrát.

1680

Odpovědět

Tak uz chapu proc jsi rikal ze kniha je brak^^ ocividne jen nechapavej tard

488

Odpovědět

+ZlopánA nebo v tom vidíš něco co tam není. Ale to vyžaduje příliš mnoho vynalézavosti kterou nemáš, takže jsi nejspíš jenom blbej a jak ovečka jdeš s davem.

336

Odpovědět

+ZlopánMimochodem, jsem rád, že si mě pamatuješ. Já si tě nepamatuju, nulo.

327

Odpovědět

+ZlopánNepamatuješ si ho, ale automaticky mu hned nadáváš do nuly. Aha.

235

Odpovědět

+ZlopánŠkoda, že si mi pár dní zpátky psal "že ti ležím v žaludku" takže si mě pamatuješ neboj :)

125

Odpovědět

+ZlopánJá jsem psal, že já tobě ležím v žaludku. Ty jsi fakt nehoráznej trouba.

614

Odpovědět

+ZlopánI když co čekat od člověka, kterej považuje brak od nějakýho pošahanýho turkmenistánce za dobrou knihu.

319

Odpovědět

+ZlopánAuto já to napsal schválně :) Jak rychle si na mě pamatuješ že

134

Odpovědět

+ZlopánZase sem tě dostal, ty jsi napsal, že jsem napsal "že ti ležím v žaludku". Což je pravda... sám ani nevíš co píšeš.

412

Odpovědět

+ZlopánNe ty jsi napsal, že ty ležíš mně v žaludku :) ale jsem moc línej hledat pod jakým postem.

22

Odpovědět

+ZlopánTy asi nevíš jak používat uvozovky co troubo?

37


Odpovědět

+ZlopánAuto, ty jsi ale debil

202

Odpovědět

+ZlopánNesouhlasím s autem ale taky ne se Zlopánem a nikdy nebudu at Zlopán napíše cokoliv -_-

:-)

43

Odpovědět

pane vy jste k***t?

12

Odpovědět

zkus přeřadit na jedničku, máš tam zpátečku...

11

Odpovědět

Naprosto přesný. Pokuď ten film berete vážně a hledáte v tom nějakou životní filozofii nebo vyšší pravdu, tak rychle zjistíte, že je to nesmyslná, pokrytecká srágora. Ale pokuď serete na nějaké poselství a berete ten film jen jako zábavu, tak dostanete úplně boží, stylovej nářez.

4012

Odpovědět

právě že si tohle Palaniuk uvědomoval, když to psal. Je to satira na dnešní společnost.

192

Odpovědět

No já to nikdy neviděl :D

2941

Odpovědět

to mi připomíná, jak jsem dkysi chtěla udělat něco alá, fake trailer na film, jako jsou tady.
Tmavá předsíň, tou jde muž, rychle dýchá, těká očima. A najednou se za ním ozve "Tati?". On se otočí, s hrůzou v očích. A tam, ve dveřích stojí malá holčička v bílé noční košilce. Mezitím hraje hororová hudba, která se v tu chvíli stupňuje, do toho momentu mlčení, kdy muž se dívá na malou holčičku, než děvčátko řekne... "Koupíš mi koně?"
A teď tam v doprovodu epic voice začnou ty útržky. Jak si chlápek sedá s hrnem kávy k počítači, pohne myší a najednou je celý PC zahlcen hromadou inzerátů a obrázků koní, lekne se a rozleje kafe. Záběr na knihkupectví, kde holčička furt stojí u regálu s knihama o koních. Nějaký hysterický pláč, záběry na muže s manželkou, kdy je vidět jak ho to psychicky rozleptává a vztah se rozpadá.... :D

2150

Odpovědět

Holka, svůj životní příběh bys měla vyprávět spíše svému psychiatrovi. Tady ti s tím nikdo nepomůže...

1017

Odpovědět

+Radek.Priborskyzlato, jen proto,ž e jsem holka a mám ráda koně neznamená, že tohle je můj případ :)... kor když jsem hrdou majitelkou téhle godzilly http://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10259955_1482391928669009_4891811291373603734_n.jpg?oh=f5c4dbacbc9fcbed4b48caebc3f77ee7&oe=550EE2A3

214

Odpovědět

+Radek.Priborskynač ten hate. Táta řekl. Až budeš mít peníze kup si vlastního... a já si ho koupila...teda ji, jmenuje se Sára

58

Odpovědět

+Radek.PriborskyLOL lenacia :DD uplne mimo si

111

Odpovědět

+Radek.PriborskyEhm ehm *odkašle si a poupraví brýle na nose. Mezitím roztáhne papyrus a zakouká se. Když najde tu správnou linku, zhluboka se nadechne a začne pronášet*
Drahý Pravdomluve. Vzhledem k tvému jménu je mi ještě více za těžko oznámit ti, že se do určité míry značně pleteš o tom, co je mimo, a co ne. Že jsem si díky tomto videu vzpoměla na něco jiného snad není trestné, a trestné by býti ani nemělo. Že jsem si dovolila potom tuto svou vzpomínku připsat, budiž mě trestem, to jistě, ale necitím se být vinna k tomu, že jsem dle tvého mimo. Dále doporučuji pročíst dále reakce na můj komentář, respektive spíše nad můj komentář s odkazem na fotografii, kde se kupodivu dočteš zajímavou věc. Tedy, že někdo říká ať jdu k odborné pomoci. Vyvodit se z toho dá, že si dotyčný nejspíše myslel, že mám mindrák z absence dostatečného pochopení mého otce pro mé potřeby a tužby a nechce mi koupit mého vysněného koně o kterého jsem žádala. Nebudeme se teď zabývat skutečností, že moje představa popsaná výše jde abosultně PROTI dívkám takovéhoto ražení, a tedy jeho komentář byl už ze základu zcestný a lživý, ale budeme se bavit o mé odpovědi, tedy ukázky fotografie mě a mé kobylky Sáry. Což byla jasná odpověď, že možná by nějakou pomoc potřeboval on, ale já ne, rozhodně ne v bodu, kvůli kterému mi takovou odornou pomoc doporučoval on.
Tím se dostáváme do závěru, kde se pod mou odpověď dostaly negativní komentáře. Bylo možné, že si snad lidi myslí, že mi koně koupil otec. No.. vzhledem k tomu, že můj otec netuší a ještě tak rok ani tušit nesmí, že mám svého vlastního koně můžeme vyvodit, že to tak asi určitě nebude. A proto jsem jen dopsala, že jsem si koně koupila sama a ze svýho.
Tedy, děkuji za čas kohokoliv, kdo to dočetl až sem. Vím, že v rovinách internetu, co je delší jak dvě věty už zpravidla nikdo nečte.

319

Odpovědět

+Radek.PriborskyTo sem pise kun, ktery vlastni tu godzillu z fotky?

353

Odpovědět

+Radek.Priborskypřipadá ti, že by se ta godzilla mohla jmenovat Sára? Ne, už jen z principu, vždyť na ni jméno Sára vůbec nesedí.

00

Odpovědět

+Radek.Priborskylenacia: když mluvíš o godzille, mluvíš o té klisně, nebo té holce na obrázku?

72

Odpovědět

No holka nevím co bereš a ani to asi nechci...

543

Odpovědět

ale toto není fake trailer puso

111

Odpovědět

ted uz muzete prelozit Klub sráčů.

521

Odpovědět

a jak vlastně končí ten film? nikdy jsem si to nedokázal jednoznačně vyložit. *grabs popcorn*

639

Odpovědět

to ma bejt pokus o nakej troll asi.

336

Odpovědět

Ty jo..asi poprvé co jsem se u upřímného traileru nezasmál...

8115

Odpovědět

*nezasmál - si chtěl říct... ale asi to bude tim, že jsem neviděl ten film.

312

Odpovědět

+BullOverproč tady nejdou editovat posty? k***a.

171

Odpovědět

+BullOverTeď přesně nevím co si chtěl říct =D

170