Krotitelé duchůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:7 788

Krotitelé duchů patří mezi kultovní oblíbené filmy. A na nich se chyby hledají těžce. Možná právě proto slouží dnešní upřímný trailer spíše jako exkurze do osmdesátých let.

 

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Se sequelem/zkázou pro sérii v dohledu je čas oslavit třicetileté výročí filmu, který jste zbožňovali v osmdesátých letech. Animáku, který jste zbožňovali v devadesátých letech. A titulní písně, kterou v dnešní době skoro ani neznáte. Koho zavoláte? Krotitele duchů! Předtím než Harold Ramiss zemřel, Bill Murray se začal sáčkovat na každý mejdan a Dan Aykroyd se regulérně nezbláznil, Nemyslím si, že někdy navážeme nějaký kontakt s mimozemšťany.

Určitě ne po jedenáctém září. byli to krotitelé duchů. Staře vypadající, osamocení šprti bez fyzičky. Až se dostaneme na dvacáté patro, dej mi vědět. Budu zvracet. Jo, děcka, takhle vypadaly filmové hvězdy v roce 1984. Když se ve vašem sousedství děje něco divného, můžete zavolat pouze jediné partě nelicensovaných, po zuby ozbrojených a zneuctěných vysokošloských profesorů - krotitelům duchů!

Krotitelé duchů. Co chcete? Máme tu Spenglera. Je to šprt. Sbírám výtrusy, plísně a houby. Pak Raye, taky šprta. Pokud bude hladina ionizace konstantní pro všechny ektoplasmické entity, můžeme to někomu pěkně nandat. Míněno čistě obrazně.

Venkmena, sexuální dravce. Zůstaneš v posteli, dokud se nevrátím? A Winstona. Toho měl hrát Eddie Murphy, ale když odmítl, tak tu postavu ve filmu upozadili. A nakonec se moc neukazoval ani na verzi pro videokazety. Když New York zaplaví duchové ze záhrobí, krotitelé duchů jsou tím jediným, co stojí mezi městem a chaosem. Díky tomu média píší o jejich úspěchu v oboru.

Namísto toho, aby psali o tom, že duchové existujou a řádí v New Yorku. Ale krotitelé duchů si s tím dokážou poradit. Mají auto, vybavení a mlhavé vědecké znalosti o tom, jak uzemnit zlo. Deset lidí vidělo vznášející se, vypařující se zjevení. Ektoplasmatická rezidua! Úplné obrácení částic.

Totální obrácení protonů. Zaměřené, nezvratné a opakované zjevení. Čtyřnásobný výbuch. Zúčastnil jste největší mezidimenzní exploze od tunguské události roku 1909. Bylo to super! Půlku těch věcí si určitě vymyslel. Sklouzněte se po tyči do filmu dětem přístupným jen pod dozorem rodičů, který děti zbožňovaly, i když je v něm plno: nadávek.

A ku*va! - Ku*va! - Ku*va! Viděl jsem sra*ky, ze kterých byste zbělal. To je ale de*il! Tenhle chlap nemá ptáka! Bezstarostné kouření. Šahání na kozičky. A hulba od ducha.

Páni, dřív byly fimy pro děti suprovější než dneska. - Takže je koukněte vytáhnout. - Vytáhnout! - Rozehřejte je! - Rozehřát! - Ať je to tvrdý! - Ať je to tvrdý! A nepřekřižujte paprsky! Překřížit paprsky. A sledujte krotitele duchů uzemnit největší snoby osmdesátých let. Jste chabý věděc, doktore.

Z čeho vůbec máte ten doktorát? Pět tisíc dolarů? Netušil jsem, že to bude tolik. To nezaplatím! A taky je sledujte při tom, jak uvězňují stovky nevinných stvoření, které dělají jenom tohle: Čtou si. Jedí. Řídí. A...

Cítím se smrdutě. Připadám si jako podlaha taxíku. Řekněme... vylučují? Hrají: Nabillka k sňatku. Vtipný Dan Aykroyd. Egon, jenž nebude zapomenut.

Zvrácená a nadržená Weaverová. Debil z osmdesátek. Starý mladý Larry King. Temná přilbice. Tohle není Eddie Murphy. Tlustej Casper. Táta z Family Matters? A Ron Jeremy?

Panejo, to snad není možný! Krotitelé duchů Tomuhle se říkalo "knihovna", děcka. Je to jako vytisknutá Wikipedie, kde musíte být tiše.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten film jsem jako mladší milovala :) ale bála jsem se toho slizu ve vaně, od té doby mám do DNES fóbie s odpadů (ve vaně, na bazéně...)
Ty jo, toho vulgárního je hodně, to asi v Česku nadabovali jinak, ne?

40

Odpovědět

Whose you gonna call? Those bastards! :-)

112

Odpovědět

To jediný na co si snad každej vzpomene když se řekne krotitelé duchů tam nebylo ..
tů tu tů tudududu Goust bastrds :)

16

Odpovědět

To byl snad nejhorší a nejnudnější trailer... vlastně jako celí Ghost Busters.

352

Odpovědět


Odpovědět

Pěkná vzpomínka, díky za připomenutí, pustím si je opět.

61

Odpovědět

Sick Horny Weaver! :)

182

Odpovědět

Dark Helmet! :DDD Spaceballs :))

161

Odpovědět

Osmdesátky byly skvělý, kouření v dětským filmu je top. Dnes prakticky nemůžeš ani jíst v autě sandwich když máš na zadním sedadle dítě připotané do něčeho co vypadá jako sedačka z apolla 13, a ne jako něco co patří do auta. :D

252

Odpovědět

Právě jsem zjistil, že krotitelé duchů byli čtyři a že tam byl taky černej.

1375

Odpovědět

To je podobné jako se třema mušketýrama – taky nebyli čtyři ale dva (a že tam byl taky černej)

44

Odpovědět

+mykanecá, první mínus; tady někdo nečetl Saturnina…

46

Odpovědět

Tohle je knihovna :-D

983

Odpovědět

Ako to, že som ich ešte nevidel? Idem to hneď napraviť! :D

931

Odpovědět

debil z osumdesátek :-D, v Die hard 1 a 2 ho měli aspoň střelit do nohy

200

Odpovědět

No, tak tenhle trailer byl asi nejhorší jaký udělali. Opravdu hodně slabý.

3365

Odpovědět

Krotitelé duchů jsou prostě pecka :) na dobrym filmu moc chyb nenajdou.. proto ta slabota

1167

Odpovědět

+kunanesenanukTo je pravda. To samé třeba Pán prstenů. Když jsem si pročítal komentáře pod videem, tak jim bylo vyčítáno, že si nemají dělat srandu z legendy. Ale pravdou je, že ten film vůbec nepomluvili, našli jen pár chyb a na tom se nedá stavět celý upřímný trailer. Tady platí to samé.

253

Odpovědět

Ten moment, když si uvědomíte, že jsou Krotitelé duchů odvážnější než The Expendables 3. Osmdesátky – krásná doba.

2052

Další