LEGO příběhUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:332
Počet zobrazení:8 904

Na dnešním upřímném traileru spolupracovali Epic Lloyd a Nice Peter, tvůrci ERB (Epic Rap Battles of History). Takže se pohodlně usaďte a připravte na pořádnou dávku epické hudby!

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hračkářské impérium vám přináší reklamu bez děje nebo konkrétních hrdinů o délce filmu plnou celebrit, klišé a monotónního popíku, která je fakt milá a dojemná. To jsem nečekal... LEGO příběh. Vstupte do světa plného LEGO stavebnic, ve kterém se hrdinové ze Star Wars, DC, Harryho Pottera, Pána prstenů a Gazette spojí, aby zachránili svět.

Ale my musíme celou dobu sledovat tohodle týpka. Jmenuje se Emmett. Hlupáček, co žije ve městě plném klonů bez mozku. Dokonce tam mají vlastní verzi Dva a půl chlapa. Zlato, kde mám gatě? Sledujte, jak všechny přesvědčí, aby se řídili návodem, spolupracovali a obětovali vlastní život pro vyšší dobro - zastavení zlého ředitele Byznyse. Počkat... neudělá ten film z mých dětí komunisty?! Zasmějte se nad směsicí bezchybného CGI a naivně amatérského herectví, které skvěle zakrývá, na co se doopravdy díváte.

Například: tenhle polda zavraždí své rodiče. - Dojde ke zničení města plného lidí. - Můj domov... Jednomu z hrdinů krutě useknou hlavu. A tenhle otec se synem vytvořil ve sklepě živý vesmír, který můžou zase kdykoliv zničit. A netvrďte mi v komentech, že je to jenom jako, protože ten lego panáček se hýbe úplně sám!

Připravte se na film, který uchvátil diváky, ale jaksi nebyl nominovaný mezi pět nejlepších animáků na Oscarech. Porazily ho snímky, které nikdo neviděl, jako: Píseň moře a Příběh... miniaturní princezny do ruky? I přesto byl úspěšný a obdivovaný a vaše děti si doteď zpívají ústřední píseň. A díky nám vám taky uvízne v hlavě. Zase. Všechno je jen zboží, jednoduchý trik jak vydělat na dětech.

Drahý plastový zboží ve všech LEGO obchodech. Tři, dva, jedna! Viděli jste ten film? Jasně že jo! A tak nám prodeje vzhůru letěly! S*át Mattel! Jsme nejlepší značka! A náš Legoland jedna velká hračka! Tolik zboží, že naše zboží má zboží! Samotný Batman není naše zboží, ale Batman LEGO už je naše zboží!

A filmy Batman jsou zboží toho zboží! Všechno je to zboží, nebo duševní vlastnictví s licencí. Lesklý žlutý zboží! Slyším cinkot mincí... Gandalf, Lincoln Abraham! Hele! Lando Calrissian! Brumbál, Superman! Holčičko, víš, co je zboží? Všecičko! Vlak! Trať! Shaq! Jsou zboží! Káry!

Mříž! Fanfáry! Jsou zboží! Surf! Kord! StarLord! Jsou zboží! Všechny věci v tomhle filmu jsou zboží! Hrají: Smeťožrout, Honička zlých poldů, Létající hovnocuc, Stíhačka zlého poldy, Super-tajná policejní výsadková loď, Bennyho raketa, raketa, RAKETA! Honička se super-motorkou, Hradní kavalerie, Záchranné posily, Zámek z Bzum-Bzum Landu, Blokátor a Emmetův jeřábot.

Dále hrají: Kovovousova mořská kráva, Kovovousův duel, Kreativní přepadovka, Dvoupatrový gauč, Tavírna, Únikové rogalo, Padoušský úkryt Lorda Byznyse, Stroj na zmrzlinu a mini-figurka panáčka "Kde mám gatě". Reklama na LEGO. Páni, mám hroznou chuť koupit si nějaký LEGO. Co vy, kluci? - Jo. - Taky.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdy přidáte upřímný trailer na Interstellar?

00

Odpovědět

Jeden z těch horších upřímných trailerů a že jich moc není.

22

Odpovědět

A pokud vám to nestačilo, zde je filosofický dvouhodinový rozbor zahrnující smysl života, nacisty, bibly a mnohem víc...

https://www.youtube.com/watch?v=rinndWcmt1k

Kam se hrabe Katyně divadla Sklep :-D

01

Odpovědět

Song of Sea o ktorom tam chvíľu zmienia - najlepšia rozprávka akú som kedy videl za posledných 5 rokov.

233

Odpovědět

Tu jsem ještě neviděla, ale druhý zmiňovaný Příběh princezny Kaguyi je taky moc pěkný. :)

133

Odpovědět

+hAnkotaky na tom Isao Takahata dělal asi milion let, až na něj byl i Miyazaki nasranej. koukni na The Kingdom of Dreams and Madness. skvělej dokument o studiu Ghibli

70

Odpovědět

+hAnkoMám asi měsíc stažené, ale ještě nebyl čas se podívat. :) Dík za připomenutí.

53

Odpovědět

Tyjo, mám takovej pocit, že asi tak všechno, co týpek říkal, by neřekl, kdyby pochopil, že to byla satira :-) a na pohádku dost dobrá...

11

Odpovědět

Co je špatného na dvoupatrovém gauči? :D

232

Odpovědět

Slovy ředitele Byznyse: "Když jsi uprostřed nahoře, jak slezeš, abys na nikoho nešlápl? A když člověk sedí dole a sleduje televizi, tak mu zase ve výhledu brání něčí nohy! Ale kdo by chtěl sedět dole...? To je doslova ten nejpitomější nápad, jaký jsem kdy slyšel." :)

652

Odpovědět

Já nějak nevím, ale přijde mi, že jsou teď ty upřímné trailery slabší...obzvlášť je to vidět, když je to nějaký dobrý film. To pak jako by vlastně nevěděli, co o tom mají říkat.

217

Odpovědět

Pořád levnější, než rekonstruovat většinu jiných filmů :D

40

Odpovědět

+fireAž na to, že jsem chtěl odpovídat na komentář níže. Ach jo.

60

Odpovědět

Ty jo, kolik by stály všechny ty sady jmenované na konci? Kdybych si chtěl "zrekonstruovat" film, tak se asi nedoplatím. 8$ za panáčka s kalhotama :D

550

Odpovědět

budeš muset utratit všechno,včetně svejch gatí.

630

Odpovědět

Dobrej uprimnej trailer na dobrej film :)

1023