MachřiUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:382
Počet zobrazení:7 166

Komedie Adama Sandlera jsou takovým americkým ekvivalentem Babovřesek. Nebo pokud bychom to měli hodnotit podle rozpočtů, komediálním Atlasem mraků, ve kterém však každou filosofickou otázku nahrazuje prd nebo výkal na něčí tváři.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od líného Adama Sandlera přichází další líná komedie bez zápletky, za kterou Amerika z neznámých důvodů bude platit. Machři Připojte se k hvězdnému týmu komediálních herců a Robu Schneiderovi, až vychrlí hromadu tupých zhovadilostí, které publikum tak zbožňuje. Vtipy s močí, vtipy s výkaly, vtipy s prdy, Hurley!

další vtipy s močí a další vtipy s prděním. Připravte se věnovat své těžce vydělané peníze těmto bohatým hercům, kteří si za ně vyjedou na rodinnou dovču. Vážně...

Ten film stál 80 milionů dolarů a natočili ho u jednoho jezera. Nejtuctovější komedie ve vší své lenosti, která nahrazuje zápletku, důvtip a postavy týpky, kteří dostávají na hubu, týpky, které trefí do nohy, týpky, které nakopnout do čurá*a, a ještě dalšími prdy. Vydejte se s těmito hvězdnými miminy na cestu za dosažením dospělosti. Lenny má problémy Adama Sandlera.

Je příliš prachatej a jeho žena je až moc sexy. Kurt je Afroameričan, ale neumí hrát basketbal. Higgs se vyspí s čímkoliv, stejně jako David Spade. Rob má dvě rajcovní dcery, které chtějí jeho kámoši ojet. A tlustej Kevin James je tlustej. Chceš vědět, o čem fantazíruju? O sušenkách. Říkali jsme, že je vypasanej?

Sedmnáct burgerů a sedmnáct hranolek, dobře? To bude jen pro mě, co si dáte vy? Připravte se na další líný film Adama Sandlera plný věcí, které očekáváte. Product placementu, kámošů Adama Sandlera a vtipů, které postrádají humor, kreativitu nebo jakoukoliv snahu, Vždy jsem tě chtěl zastupovat.

Ty jsi třetí ze sester Olsenových? takže nebudete vědět kdy se smát. Ale nebojte, oni se smát budou. Zatím. Dobře, my to pochopili... Fajn, to by stačilo... Vážně to není vtipný, lidi. Pořád to není vtipný. Ježiši...

Vážně to není vtipný. Hrají: (blábolení) Ne Chris Farley, Taky ne Chris Farley, Chrise nemá žádný film rád, Las Ceckas, kámoš Adama Sandlera, nějakej pidlookej chlápek a Mrkev.

Machři Když půjdete na dvojku, tak ho akorát povzbuzujete. Chci se zkalit čokoládou! Ne!

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všiml si někdo těch jmen na začátku videa u těch komentářů? :D

220

Odpovědět

Priznam se, ze v okamziku kdy se zminili o Schneiderovo dcerach jsem vybouchl smichy ze sceny,kdy ho nechteli pustit na tobogan a neverili mu,ze ty 2 krasny jsou jeho :D Tahle jo, protoze je stejne hnusna jako ty :D

200

Odpovědět

mne osobne sa táto komédia páčila, naozaj taká oddychová, v jeden deň som videl komédiu MacGruber a Grown ups a jednoznačne bola Grown ups lepšia, ohľadom rozpočtu ma to prekvapilo, keď sa to tak vezme naozaj vysoký rozpočet na takúto komédiu

2010

Odpovědět

Náhodou ten film není až zas tak špatnej. :D Jasný, je to blbina, ale je to dobrej film, když nechcete přemýšlet a trochu se i zasmát. I když je jasný, že po tomhle povedeným upřímným traileru se na to moc lidí chtít podívat nebude. :D

2029

Odpovědět

Tak jasný, každej se čas od času podívá na film tohoto typu... ale vážně, jestliže bych neměl jinou možnost jak se k tomu dostat než za to zaplatit, tak se na to radši vyseru. :D

214

Odpovědět

ja tuto komediu povazujem za jednu z najlepsich aku som kedy videl, skvele herecke obsadenie a skvele vtipky, vyborne som sa pri nej pobavil... myslim ze tento uprimny trailer je dost mimo

1973

Odpovědět

a ja myslim ze si videl velmi malo komedii :P

2310

Odpovědět

Co čekáte, že v takovém filmu bude nějaká zápletka, či nějaký cíl, ke kterému se celý film bude směřovat? Pro mě to byl vynikající oddechový film u kterého jsem se bavil a je to odraz toho, jak to vypadá, když jdete s partou někam na chatu. Takový film nemůžete brát vážně.

1926

Odpovědět

Sice to byla celkem kravina, ale jelikož miluju Sandlera a Schneidera, tak u mě dobrý

1825

Odpovědět

Já se třeba nedokážu podívat na film a říct, že to byla strašná kravina...
Vždycky to dokoukám, zasměju se a vezmu si z toho jen to dobrý... Takže i u tohohle filmu jsme se zasmál :) ...

1811

Odpovědět

Poserte se z toho Atlasu mraků. Nejtrapnější film, který se sám pasuje na ekvivalent Aristotelovy filozofie a přitom je to jen hovno polité patosem a Hugo Weawingem namaskovaným na Korejce.

1872

Odpovědět

O Atlasu mraků v souvislosti s jakýmkoliv jeho hodnocením nepadlo ani slovo. Jen jsem porovnal jejich rozpočty, a tak zatímco Wachovští s Tykwerem natočili za 80 milionů filmů šest, tak Adam Sandler s Dennisem Duganem jen reklamu na Dunkin' Donuts.

218

Odpovědět

A co jsi čekal? Je to jen další z filmů který má v divákovi zanechat pocity typu: "Pane jo, dvacet let jsem nečetl jedinou knihu ale vsadím se, že ani jedna z nich není tak filozofická a hlubokomyslná jako tenhle film!" nebo ještě lepší "Myslím, že jsem plně pochopil základy vesmíru, života a vůbec! Na mém názoru od ted záléží každému."
Prostě další nudná vypatlanina s přehršle známých herců.

1833

Odpovědět

Grown Ups je p******a, ale to porovnání? Babovřesky wtf?

2020

Odpovědět

Oboje mají nejlacinější a nevkusný 'vtipy', tuny očividného product placementu, devastující recenze, ale lidé na ně stejně chodí v davech.

2422

Odpovědět

+BrousitchTo už by mi tam sedělo spíš Snowboarďáci :D

2012

Odpovědět

+BrousitchTohle má na čsfd 66%, babovřesky asi 29% :D Upřímně Babovřesky nesnáším, ale u "machrů" jsem se aspon trochu bavil, nejde to brat vazne, je to jen oddechovy film.

193

Odpovědět

+BrousitchČSFD je fakt objektivní.. většima se tam nechá strhnout davem nebo hodnotí, aniž by film viděli.

2127

Odpovědět

+Brousitchkdyby byl sandler a schneider tak nevkusny, nejsou jejich komedie tak oblibeny. je fakt ze uz to neni jako driv,ale Deuce Biggalow nebo Vodonos, Velky tata, Maly nicky to jsou legendarni pociny tehle hercu

181

Odpovědět

nejlepsi film Rob Shneidera http://www.youtube.com/watch?v=_fcEnJic__4

186

Odpovědět

And rob schneider is..A carrot!!

196

Odpovědět

Jo to mě dostalo. A pro ty, co neviděli South Park dám odkaz. :D

http://www.youtube.com/watch?v=mImR2xtsT20

190

Odpovědět

O tomhle filmu jsem nikdy předtím neslyšela. A doufám že už neuslyším :D

1950

Odpovědět


Odpovědět

Má pravdu, tenhle filmu je na prd. Jediná pozitivní věc je tam Salma Hayek.

2033

Další