Malá mořská vílaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:497
Počet zobrazení:8 460

Kdo z vás vyrůstal na klasických animácích od Disneyho? Pokud jste právě zvedli ruku, znamená to dvě věci. Zaprvé, pro ostatní lidi v místnosti teď vypadáte asi trochu divně a zadruhé, dnešní upřímný trailer o Malé mořské víle bude přesně pro vás.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz V roce 1989, což byl také rok, kdy se narodila Taylor Swift, svět poznal jinou dívku s ještě uhrančivějšíma očima, jejíž písničky vám ještě víc uvízly v hlavě. Malá mořská víla Ponořte se pod hladinu moře a objevte rozmarné fašistické království zvané Atlantika, v němž si některé ryby mohou svobodně plavat. Zatímco jiné jsou nuceny tahat vládnoucí třídu v jejich vozíkách. Nebo musí svá těla používat jako hudební nástroje.

Poznejte Ariel, polonahou patnáctku, která si syslí hromadu věcí. Následujte ji v jejím doslovném příběhu o rybě na souši. Zamiluje se do lidského prince Erica, protože je sexy. Je pohledný, že? Jsi tak krásný. Jediné, co jim plave v cestě, je zřejmě nejzloduštější zloduch od Disneyho - Uršula. - Ta mořská čarodějnice? - Ne, je to démon! Stará čarodějnice, která zmučené duše svých obětí uchovává na dvorku, jí mořské plody a nesnáší Arielinu celou rodinu.

Ale nic z toho Ariel nezastaví před vyměněním svého hlasu za dvě nohy a limit 72 hodin na muchlování s cizincem. Je to dobrá partie, že? Nechte se unést fantastickou romancí, v níž láska překoná všechno, pokud láskou myslíte to, že se budete chovat jako tichý vymaštěný spratek, co se chce líbat se starším. Užijte si zastaralou disneyovskou klasiku se stejně zastaralým poselstvím pro dnešní holky.

Buďte krásné! Musíš vypadat co nejlíp! Vypadáš úžasně! - Ale jak bez svého hlasu... - Tvůj vzhled ti zůstane. Obklopte se přáteli, kteří jsou blbější a tlustší než vy. Opusťte svou rodinu kvůli svatbě s chlápkem, kterého sotva znáte. A pokud se vám nelíbí smlouva, kterou jste bez přečtení podepsaly, nechte svého snoubence zabít toho, kdo vás přechytračil.

Tak si připněte ploutev pro muzikál, při kterém si budete prozpěvovat, s písněmi jako: Písnička pitomý mořský víly... Jsem pitomá mořská víla, co ví naprostý ho*no! Nemám tušení, co je tohle nebo támhleto. Povinná písnička zloducha... Tyhlety písničky pro zloducha! Jsou tak mdlé!

O ničem! Ale aby se posunul děj, tak zloduchu hezky pěj! Ale v soundtracku svou píseň nehledej! Písnička "Neměl bys nejdřív požádat o souhlas?"... Zpívejte se mnou! Jdi na to, chlape. Její rybí kámoši navodili atmošku, abys ji mohl ojet. Zkus zjistit, jestli koberec pasuje k závěsům a pak tu holku ojeď! Písnička, která vašim dětem přivodí trauma... Zabíjím ryby, zabíjím ryby.

Jo, tohle ukazujeme dětem! A to přesto, že hrdinové tu jsou všechno ryby! Jako kdyby udělali sushi z Nema a Dory, to by bylo pošahaný stejně jako tohle. A ta, která vám uvízne v hlavě. Je to tak chytlavý! Je to tak chytlavý! Neutečete tomu, tahle písnička je úžasná a tak chytlavá! Nikdy ji nedostanete z hlavy! Slova si budete zpívat až do smrti. I ve spánku vám zní v hlavě.

Tak moc je chytlavá! Co na tom, že mezi řádky je to trochu sexistický? Holky nemusí být chytrý! Stačí mít obrovský k... mušle! A nesmí být tlustá! Ale budete to ignorovat, protože je to tak chytlavý! Hrají: Má nateklý mušličky, bílej Aladin, inkoustová Nicky Minaj, Rybičky 48, jediná postava, co se v tomhle filmu dá považovat za černocha, namakanej Gandalf a ufňukanej Nemo.

Malá mořská hubeňourka! Tenhle film by byl úplně jiný, kdyby její vrchní část tvořila rybí hlava.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ITS SO CATCHY!

660

Odpovědět

Ten konec mě dostal :D Ale maj pravdu že je to catchy. Dodneška si prozpěvuji: "The seaweed is always greener in somebody else's lake.. you dream ybout giong up there...." :D

248

Odpovědět

Tak u tohoto mě rozesmál jen konec a překecaný písničky. Nešlo by příště přeložit třeba Taken nebo Piráty z Kraibiku ?

266

Odpovědět

Nebo Bayovy Želvy Ninja.

181

Odpovědět

+JackBurdaNebo Strážce :D

150

Odpovědět

+JackBurdajeho priati tz kariuxku

14

Odpovědět


Odpovědět

Ten konec... Zabito :D

531

Odpovědět

Ale no ták... neříkejte že nebyl na skladě zajímavější HT. Toto byla taková nuda, že jsem v půlce přepnul radši na starring, kde i ten byl fakt slabý. Ale přiznám se, že jsem tuhle pohádku nikdy nesledoval, protože je to byla krávovina pro holky.

1087

Odpovědět

Nesouhlasím, Ariela byla prvním objektem mojich masturbačních fantazií :D

1305

Odpovědět

+PepekDodneška tě vzrušuje rybina což? :D

752

Odpovědět

+PepekJen dvě věci smrdí jako ryba. Jedna z nich je ryba.

623

Odpovědět

+Pepekkapr nekouše, kapr žužláááááááá. XD

672

Odpovědět

+PepekTo já měl radši GILFku :)
http://www.postavy.cz/foto/babca-foto.jpg

119

Odpovědět

+PepekDarketah? Jehovova pomsta? :-)

25

Odpovědět

+Pepekmladá voní po rybách, stará smrdí po rybách

40