MimoniUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:247
Počet zobrazení:11 741

Jak to dopadne, když se natočí film o roztodivných žvatlajících žlutých věcech, aby se prodalo víc hraček a penálů?

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Z dílen Universalu, respektive jejich reklamky, přichází jedna z nejdražších, největších propagačních kampaní všech dob. Jo, a taky film. Mimoni Milovali jste oba díly Já, padouch. Teď se po vzoru Joeyho, Cleveland Show a bitvy o Endor zaměříme na mrňavé srandovní blbečky a vám ještě bude chybět, když hráli pouze druhé housle.

Připravte se na mimoní origin, který vám ani nevysvětlí, co je to vlastně Mimoň. Nebo co je zač jejich jazyk. Que passa?

LePochi, sayonara! Mazal tov! Nebo jestli jsou nesmrtelní. Nebo jestli mají pohlaví. Proč maj někteří jen jedno oko. Proč pořád nosí brejle. Nebo jak se rozmnožujou. Ale to zvládnete, pokud je vám šest nebo u sebe v kině máte telefon.

Steve Carell je zpět a celých třicet sekund, co stráví na plátně, vám bude ukazovat, o kolik lepší by byl film o malým Gru a mimoních dětech. Místo toho si užijte tuhle levnou náhražku, Scarlett Odkráglovou která nechá naše hrdiny ukrást královninu korunu. A oni to udělají...

Korona! Para tu! A ona je pak nesnáší? Neberte si to špatně... Ale nesnáším vás. Užijte si devadesátimunutovku plnou líných vtípků, oproti kterým Auta 2 vypadají jako Vzhůru do oblak. Nechybí odkazy na šedesátá léta, které dětem absolutně nic neřeknou.

A jejich rodičům třicátníkům taky ne. Ale zato několikrát dokola zazní slovo "banán," takže mohlo být i hůř. Banán. Banán! Banán! Banán! Banááán!

Banán! Snažte se zapomenout na všechna ta škodlivá poselství, které film vtlouká vašim dětem do hlavy. Třeba: tupě následujte ostatní; nezpochybňujte autority; střílet po policajtech se smí. Pokud jste teda malí a roztomilí.

To se povedlo! Mimo to, na hrdiny filmu pro děti jsou Mimoňové docela zabijáci. POČET MRTVÝCH: 1 POČET MRTVÝCH: 2 POČET MRTVÝCH: 3 POČET MRTVÝCH: 4 POČET MRTVÝCH: 5 POČET MRTVÝCH: 105 POČET MRTVÝCH: ???

Jakmile nám Pixar ukázal, že filmy pro děti můžou být i super, a Lego příběh zase, že i nestydatý marketing může být fajn, nechte si připomenout, že když se studio snaží vydojit nějakou značku, točí přesně takový sračky, jak čekáte. A máš to! Hrají: Sandra Blbec Spongebob v riflích Stewart Little Kevin Hart Bůhví Proč Je Tu Gru Jen Dvě Minuty a Tyhle Debilní FB Statusy, Co S Mimoněma Nemají Nic Společnýho.

Já, Chci Vydělat Prachy Kdyby nezamrzli, tak by ti prcci pomohli i Hitlerovi a náckům, co?

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...Muka?? No??.. :)))

00

Odpovědět


Odpovědět

Já hrozně chci vidět film, ve kterém se Mimoni pletou Hitlerovi pod nohama :D

370

Odpovědět

docela super film, dokud se nad tím nezamyslíte...

917

Odpovědět

Úplně vidím ten brainstorming ve studiu: "A na začátku bude, jak mimoni v průběhu historie pomáhají různým padouchům, např. tyranosaurus, Dracula, Napoleon, Hit... a k***a, to tam přece dát nemůžeme." :D Ta představa, jak ti roztomilí žvatlající tvorečkové pomáhají strkat židovské děti do plynu a pak likvidují jejich těla :D

2450

Odpovědět

"Jejich origin" To jako vážně? :)

232

Odpovědět

Tak Scarlett byla aspoň sexy

1119

Odpovědět

Jak já ty žluté blbouny nenávidím..

9215

Odpovědět

Aneb nekdy je mene vice. Kdyz byly Mimoni jen takove spestreni v Ja padouch, tak byly opravdu vtipni, ale natahnout jejich banana a papagena do 90 minut, to nebyl uplne nejlepsi napad. Byt to 30 minutovy kratas, tak je to mnohem lepsi. A pritom i ja sam jsem se na ne fakt tesil. Tohle byl opravdu uprimny uprimny trailer.

985

Odpovědět

Mazal tov? :-)

190

Odpovědět

L'chaim!

150