Piráti z KaribikuUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:10 511

Po oslavení 100. výročí se vracíme k pravidelnému pořadí Upřímných trailerů. Čeká nás dobrodružství, piráti, rum, Johnny Depp a samozřejmě vše, co je špatně na této Disneyovské sáze... Poznámky:

  • Keira Daily (denní) - hříčka na hereččino příjmení (Knightley se vyslovuje jako Nightly = noční)
  • Zoidberg - postava z Futuramy, na kterou vzniká spousta meme
  • Finnick - postava z Hunger Games, kterou hrál herec Sam Claflin. Finnicky je totéž co attention whore, tedy někdo, kdo vyžaduje neustálou pozornost
  • Deadwood - televizní seriál, ve kterém hrál herec Ian McShane. Jinak je to zase hříčka na přísloví "Dead men tell no tales.", tedy "Mrtví muži nevyprávějí příběhy."
  • Miss Cleo - známá americká televizní vědma, něco jako naše cikánka Jolanda
  • Orlando - hlavní město okresu Orange County ve státě Florida

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Kdysi dávno býval Johnny Depp nejzajímavějším hercem v Hollywoodu... než jediná série ukončila řadu jeho kreativních rolí a proměnila jej v nudnou parodii sebe sama... Ale koho to zajímá? Hlavně že má vlastní ostrov! Piráti z Karibiku Buďte svědky disneyfikace pirátů, nejsprostších vrahů a násilníků v historii. Kde nadávky jsou slušné...

Prohnilá, zrádcovská, zbabělá, smradlavá rybo... Bezcitná, bezduchá, střapatá potvoro... Trhněte si nohou, tvrdohlaví trubci! Ze znásilnění je přepadení... Z přepadání, plenění, loupení a jiných nepravostí se mi dělá zle. A vražda je fyzicky nemožná. - Nejseš mrtvej! - Ne... Utáhněte si opasky a sledujte Prokletí Černé perly, jednoduchou dobrodružnou taškařici, kterou všichni milovali.

Truhlu mrtvého muže, na kterou se všichni těšili, kde se hrdinové navzájem zrazují v honbě za srdcem teleportující se sépie. Na konci světa, kterého měli všichni už předem plné zuby. Kde se hrdinové zrazují, zatímco teleportující se sépie se spolčí s Východoindickou společností, načež pirátská unie vypustí mořskou bohyni, která sépii miluje... i když ne vždycky. A Na vlnách podivna, kde... Počkat! Oni natočili čtvrtej díl?! Kolik těch věcí můžou udělat?

Vždyť jsou na motiv atrakce z lunaparku, proboha! Johnny Depp exceluje jako Jack Sparrow... Kapitán Jack Sparrow. Legendární pirát stvořený z dredů a tužky na oči. Sledujte Oscarový souboj mezi hercem a jeho rolí, když děsně přehrává za pomoci hlášek... Jsem kapitán Jack Sparrow, kapiš? Kapiš? Nemožných úniků...

A švihlé chůze... V opilecké parodii Keitha Richardse, která by už dávno měla být po smrti. Stejně jako Keith Richards. Je tohle ksicht chlapa, co navštívil fontánu mládí? Zbytek času strávíte v mdlém objetí nudných milenců Orlanda Blooma a Keiry Knightley - dvou krásných tvářiček obklopených jizvami od kurdějí... jejichž trapný vztah-nevztah nás donutí se ptát: Kam se poděl Jack Sparrow?

Dokud je ve čtvrtém dílu nenahradí levnější, ale stejně nudná dvojice. Zavřete palubní poklopy před téměř deseti hodinami krkolomných soubojů... Debilních paruk... Zkažených zubů... Alkoholismu... Proč je rum pryč?! Proč je rum vždycky pryč? A rum je pryč... Schovejte rum. Té písničky z Jízdy...

Napij se, zlato, johó... Johó, johó, život pirátský je můj... Tu píseň miluju! A nejmíň přesvědčivých mužských převleků v historii filmu... Knírek nebo ne... toho chlapa bych ojel. Hrají: Kapitáne, ušetřete nás dalších filmů... Korýš Bill Proč ne Zoidberg?

Muži z Deadwoodu nevyprávějí příběhy Kapitán Morgan japonská pornohvězda Jack Sparrow z Karibiku... (a pár dalších pirátů) Býval jsi hustej, chlape. Co se s tebou stalo? Zavři oči a předstírej, že to byl sen. Tak se s tím vyrovnávám já...

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak jde o Piráty z Karibiku, tak kašlat na logiku a cokoli jí podobnýho. Hlavně když tam je kapitán Jack Sparrow.
Normálně jsem na filmy dost náročná, ale u tohohle se prostě ani tvůrci nemůžou tvářit, jako že je to myšlený vážně. Má to být prostě šílená akční dobrodružná jízda, a přesně to to je. A jestli chystají další díl, tak se těším. Bude to nejspíš ještě větší kravina než čtyřka a já se jí nemůžu dočkat.

374

Odpovědět

A uz chystaj dalsi dil :D

72

Odpovědět

Why is the rum gone!

https://www.youtube.com/watch?v=JImcvtJzIK8

141

Odpovědět

Silly walks - řekl bych, že je to narážka na Monty Python - "švihlá chůze" https://youtu.be/i7zR48zma_M

221

Odpovědět

Zoidberg :D

220

Odpovědět

Tohle je jedna z těch sérií, které mě i přes neustále a skoro nesmyslné natahování baví. :D Johnny Depp je naprosto famózní. :)

585

Odpovědět

Teď na sebe strhnu strašlivý hněv běsnícího lidu, ale tohle je podle mne docela slabý UT.
Vtípků tam pár bylo, ale ty výtky k filmu mi přišly jako dost neférové. Třeba to s nemožným vražděním. A spousta scén z jedničky, kde byla většina postav duchové, a s jednou postavou, co nešla zabít. Přitom v dalších dílech se zabíjelo úplně normálně. Nebo ten výčet věcí, kde je vedle špatných převleků hrdinek zmíněn alkoholismus, paruky a zkažené zuby. Což je dost kontrastní s "disneyfikací". Že vynechali nadávky, to vadí, a že se tam chlastá, to taky.
A taky dost často něco zmínil, a pak je spousta ukázek, že ty věci tam jsou, a je jich zbytečně hodně.
Tohle nepíšu, protože bych PzK nějak miloval, a tohle mi šláplo na kuří oko. Naopak si myslím, že na takový lunaparkový film by se dala vymyslet spousta fórů, které by byly lepší, než ukázky Jackovy chůze a účelové výtky.
"Ze série UT, které všichni milovali, přichází další díl, na který se všichni těšili a kterého mají všichni (nebo alespoň já) plné zuby."

497

Odpovědět

Ale vždyť tohle Upřímné trailery dělají skoro u každého filmu, že záměrně vytáhnou některé věci, takže to vypadá, že je toho ten film plný. Naopak bych řekl, že poslední dobou byly celkem mírné, vzpomínám si, jak dřív i dobré filmy vyšly z těch trailerů jako hrozné kraviny. Což byl původní záměr série, prostě parodické trailery, které nevytahují z filmů to nejlepší, ale naopak to nejhorší.

90

Odpovědět

+LigerJá přece vím, o čem jsou upřímné trailery. Ale schválně jsem si pustil pár trailerů na filmy, které jsem viděl, a ty výtky jsou přehnané(někdy ani to ne), ale v zásadě sedí. Tady prostě ne.
Série záběrů jsou všude, ale jsou docela krátké a s nějakým vtipem, tady říká Jack Sparow desetkrát jedno slovo, a komentátor tomu nedodá pointu, prostě přejde na další výčet.
A nepsal jsem, že mi přijde tenhle UT tvrdý, psal jsem, že mi přijde nespravedlivý. To je dost zásadní rozdíl. Naopak si myslím, že kdyby se vykašlali na kraviny a cucání věcí z prstu, mohli udělat trailer, ze kterého by PzK (filmy, které nezapřou svou lunaparkovost, a přitom se člověk občas ztrácel v ději) vyšly mnohem hůř. A byl by vtipnější, než opakování "Kapiš".

41

Odpovědět

ale ano, píše to protože piráty miluješ. jak píše Liger. ale jinde sis toho nevšiml, páč koukáš dokola jen na "PkZ" :P

06

Odpovědět

Tu "hloupou" chůzi bych směnil na "švihlou", alespoň tak byl překládán skeč od Monthy Pythonů, na který to odkazuje... :)

220

Odpovědět

Dík, to mi během překladu nedošlo. :D

40

Odpovědět

Captain Morgan...hmmmmm :) mňaaaam :D

102

Odpovědět

Ta poslední hláška sedla :D Jinak se s tím vyrovnat nedá :-)

510

Odpovědět

Rum by taky fungoval, kdyby nebyl pryč...

1130

Odpovědět

Právě že Johnny tomu držel aspoň nějakou kvalitu.

1274

Odpovědět

Příště by to chtělo Interstellar

351

Odpovědět

Jak jsem psala, vracíme se k pravidelnému pořadí, takže se od starších dílů postupně šplháme k novějším. Do Interstellaru si tedy budete muset ještě osm dílů počkat. :)

50

Odpovědět

+hAnko:(

00

Odpovědět

Tak Depp hrál ujeté role už dříve, viz střihoruký edward. Jinak piráti z karibiku byli myšleni jako fantasy říznutá s komedií.

601

Odpovědět

Džapanýs pornstár :D

1513

Odpovědět

Why not Zoidberg je taky dobrý :D

232

Odpovědět

+WillousProč to prostě nemůžeš napsat česky ?

36