X-Men: Budoucí minulostUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:584
Počet zobrazení:10 282

Po povedené První třídě se režisér Bryan Singer postaral o druhé úspěšné pokračování nových X-Menů, i když v něm ledacos postavil na hlavu.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Od Briana Singera, režiséra s mutantskou schopností nechat zmizet Bretta Ratnera, přichází X-Men: Budoucí minulost. Pokud vám První třída nestačila jako prequel a Poslední vzdor vám jako poslední film taky nestačil, prožijte prequel/sequel, který udělal nejhorší X-Men film nepodstatným. A z nejhoršího filmu s Wolverinem udělal zlý sen. Neboj se, už je po všem.

Odcestujte časem do doby, v níž jsou lidé i mutanti zavřeni ve vězení z Trona a zachránit je může jen zápletka z Terminátora 2. Nezničitelný drsňák je vyslán do minulosti bez oblečení. Jeho úkolem je chránit zranitelného chlapce s dlouhými vlasy, ze kterého se jednoho dne stane vůdce. A taky musí zastavit měňavce od zničení budoucnosti. Kdo tě poslal?

Ty. Tím, kdo mě poslal, jsi byl ty. Co? Ve světě plném jiných božích X-Menů se seznamte s Wolverinem. Už po sedmé, ku*vadrát! Hugh Jackman se vrací v roli, kterou teď už dokáže zahrát i ve spánku. Což taky dělá. Sledujte, jak se snaží změnit minulost jediným způsobem, který zná.

Vypouští kolem sebe spoilery! Budou z nás dobří přátelé. Spoustu let jsem se tě snažil dostat. Já byl tvým nejbezradnějším žákem. Přežiju to? V budoucnosti? Ne. Další část svého času věnujte postavám, jako jsou tyto: Charles Xavier, mladý mutantský závislák na heroinu.

Hank McCoy, ten mu ty drogy dává. Je toho víc, protože jsi jednu dávku zmeškal. Quicksilver. Mutant tak mocný, že by úplně v pohodě mohl vyřešit všechny mutantské problémy. A právě proto ho radši nechají doma. A Mystique, tvrdohlavá mutantka, která radši způsobí apokalypsu, než aby se chovala rozumně.

Lidi tvou krev a tvou DNA využijí k vytvoření zbraně, jež nás všechny zničí. Nedělej z nás své nepřátele. Vylez mi z hlavy, Charlesi! Pokud zabiješ Traska, na jeho místo přijdou další jako on. Tak je taky zabiju. Když ti tvůj jasnovideckej kámoš, jeho úhlavní nepřítel i chlápek z budoucnosti říkají to samý, asi bys je měla poslechnout, blbko!

Připravte se na uslzený superhrdinský film, ve kterém všichni zemřou. Ale zároveň nezemře nikdo. Buďte svědky epilogu, který uzavře všechny doposud nevyřešené otázky. Všichni vaši oblíbení X-Meni se ukážou zdraví a živí, což teda fakticky podkopává X-Men: Apocalypse. Ale koho to zajímá? Tahle scéna byla úžasná! Trumfněte to, Avengers!

Hrají: Powerpoint, Magnety, jak vlastně fungujou? Flash, Austin Powers naruby, Storm Thurmond, Myskozičky, Kelsey Syntax, Stárneto, Megamysl, další lesbička jménem Ellen, "Jsem mrňavej Ron Burgundy?"

a Ultron. X-Men: Timecop Jestli se tenhle film odehrává v roce 1973 a X-Men Origins: Wolverine se odehrává v roce 1986, Charles se změní během třinácti let z tohohle v tohle?

No teda!

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

miluju komiksy hlavně od Marvelu, a všechny jejich filmy, tenhle film se mi moc líbil ale upřímně, bylo v něm tolik chyb že se to nedalo ani spočítat, více než v posledním Hobbitovi...ale i přes to se mi to líbilo

20

Odpovědět

Mozte mi prosim vysvetlit co znamena OP postava? :D

31

Odpovědět

OP - Over Power. Když je někdo hodně silný až neporazitelný.

170

Odpovědět

tá scéne keď Quicksilver beží v Pentagone je jedna asi to najlepšie čo som videl od uvedenia Matrixu

390

Odpovědět

neviem upraviť ten gramatický grc čo som tam napísal :D

260

Odpovědět

A může mi někdo vysvětlit jak se Profesor X dostal do budoucnosti když ho Jean rozložila na molekuly ještě před tou budoucností?

100

Odpovědět

U X-Men : Poslední Vzdor byla i potitulková scéna, ta ti to vysvětlí.

30

Odpovědět

V potitulkové scéně se jeho vědomí přenese do jeho bratra-dvojčete, který byl do té doby v kómatu.

81

Odpovědět

ahaa, to sem nikdy neviděl, měl bych se vždy podívat za titulky, díky borci! :)

170

Odpovědět

A přesto považuji tento film za to nejlepší z komixového univerza. Mimochodem Quicksilver byl vždycky nehorázné "OP". Doporučuji si přečíst pár komiksů, kde se vyskytuje. Má toho docela dost na svědomí. Ale upřímný trailer mě pobavil jako vždycky!:) Mimochodem souboje Magneto a Quicksilver ve světě komiksů je také lahůdka a Quick dostane solidně po papuli. Rychlost není vždy předností.

41

Odpovědět

Zaspoileruj mi komiksy... jak ho například ten Magneto skolí?

60

Odpovědět

+R3diVytvoří magnetické pole o takové síle, že část železa obsažené v krvi Quicksilvera využije v té jedné tisícině času než Quick znova zrychlí a tím ho ovládne včetně jeho schopnosti rychlosti. Stane se tak mutantem mimo třídy jako byla Jane. Ale přesně si už nejsem jistý, to bych se ti musel podívat:) Pokud najdu to číslo, tak ti to pak popíšu.

150

Odpovědět

+R3diTo sou mi věci :)

10

Odpovědět

+R3diproč to dělá vlastnímu synovi, jinak nejvíc OP je snad Scarlet Witch ne?

10

Odpovědět

+R3diNo nejvíc OP je Jane, tedy její temná část Phoenix. Ta je nejmocnější mutant, co kdy žil. SW je její slabší verze. A to přesto, že Jane je mrtvá. Dále je to Iceman. Jsou jenom dva mutanti, co mají 5. stupeň. Witch stejně jako její dvojče Quick a otec Magneto jsou 4. kategorie. Jinak doporučuji přečíst komiksy, kde si tento film z nich bere nějaké části. Je to fakt pecka.

40

Odpovědět

+R3diProč je Iceman tak mocnej?

30

Odpovědět

+R3diIceman patří k nejsilnější třídě mutantů - tzv. Omega mutant. Hranice jeho schopností jsou takřka neomezené a má stále prostor sílit. V komixu již dosáhl takové úrovně, že ovládá formu organického ledu, kdy promění své tělo v pevný led, podobně jako Colossus mění své tělo v ocel. V této formě se dokáže znovu sloučit pokud je roztříštěn a i když je vysokou teplotou vypařen, promění se v páru a po vychladnutí znovu nabere původní formu.

20

Odpovědět

Překvapuje mě že se nezmínil o těch gigantických robotech z plastu s proudovým motorem super počítačem v hlavě a k tomu kapesní dálkový detektor DNA v roce 1973

260

Odpovědět

Je fakt ze z "Flashe" Quicksilvera udelali brutalne OP postavu. Film se celkem libil protoze uz jsem rezignoval na snahu pochopit ty cesty casem a paralelni minulost/budoucnost do ceho se vzdy scenaristi zamotaji...

150

Odpovědět

Tak to ti doporučím film http://www.csfd.cz/film/346911-predestination/ tam si to časové paradoxování užiješ dost.

40

Odpovědět

Mně se nejvíc líbil "Stárneto" respektive "Stárne to", které má v češtině ještě lepší význam než v originále, aniž by to musela být nějaká překladatelská improvizace.

400

Odpovědět

Tohle hodně dobrý povedený.

82

Odpovědět

Film sa vydal smerom, v ktorom sám seba zamotal.
Po povedené První třídě ? Najhorší X-Men vôbec.
Future past má aspoň dobrý názov a je tam jeden z dvoch zaujímavých X-Menov Wolverine.
Inak, tých X-Menov je už toľko, že sa to začína biť.

1149

Odpovědět

Ja tiež neviem čo je každý odvarený z prvej triedy. TV feeling a celkovo divne až béčkovo nudná atmosféra, to ma nebavilo. Ale nemám pocit, že DoFP by sám seba zamotal. Sú tam nejaké logické chybky, ale ktorý film ich nemá? Podľa mňa lepšia film komixovka než Avengers, uvidíme čo Av2. Okrem iného sa mi viac páčila osudovosť, emócie a výborný herci. Na druhej strane nedotiahnuté efekty a chýbajúci pocit niečoho velkolepého no i tak super film. AV sú taký "chlapecký sen" kde sa jedno cez druhé mrvy. Čo sa týka videa, tak perfektné :D.

515

Odpovědět

Jinak, skvělej film, ale s tím Qucksilverem má pravdu.

470

Odpovědět

S tím Quicksilverem jsem si to říkal hned behěm té jeho "oneman show" :)

320

Odpovědět

''Super-powered snuff film'' přeloženo jako uslzený super-hrdinský film? :D Opravit prosím

100

Odpovědět


Odpovědět

+BellatrixHmm, teď mně tak dochází, že jsem to možná neměla vkládat jako odpověď... Ten odkaz byl pro překladatele videa.
Jinak super překlad!
Akorát místo "jasnovideckej" bych možná řekla "jasnovidnej", ale to je spíš jen otázka vkusu. :)

00

Odpovědět

+BellatrixMěl jsem asi víc googlovat, máte pravdu. Nevím úplně jak by se to dalo přeložit v tomto významu, aby se titulky nerozplizly na tři řádky. Použil jsem tedy slovo "uslzenej" v tom významu, že tam umírá skoro každý oblíbený hrdina a všichni jejich smrt samozřejmě řádně opláčeme :D Není to ideální, ale v tomhle případě jsem si dovolil využít lehké překladatelské improvizace. Omlouvám se všem, které to pobouřilo natolik, že už si na mě začali brousit vidle.

223

Odpovědět

Ten konec to zabil :D

390

Odpovědět

Powerpoint mě rozbil :D

160

Odpovědět

Připadám si fakt blbě, ale nechápu, vysvětlete to mému nebohému omezenému já, prosím :-D

280

Odpovědět

Stárneto je lepší jak originál :D

1670

Odpovědět

Díky, někdy mě vlastní genialita přímo ohromí :D

1422
Další