X-Men: The Animated SeriesUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:7 682

Dnes se podíváme zpátky do televizní minulosti. Čeká nás vzpomínka na animák z 90. let, ve kterém ještě byli X-Meni barevní a veselí; ne šediví a v depresi, jako v současnosti na filmovém plátně.

Poznámky:
Cajunové jsou příslušníci etnické skupiny žijící v počtu zhruba půl milionu osob na jihu USA, především ve státě Louisiana. Jsou to potomci francouzských osadníků v kanadské oblasti Akádie, kteří byli po sedmileté válce vítěznými Brity vyhnáni a usídlili se v okolí města New Orleans, které tehdy patřilo Francii.

Přepis titulků

UPŘÍMNÝ TELEVIZNÍ TRAILER Před tím, než budete svědky X-pokalypsy, zažijte konečnou verzi X-Menů... - Tedy pokud jste vyrůstali v devadesátkách. - Koukni, cos provedl s videem! Vraťte se do časů vodních pistolí a pizza bagetek. Do dekády, kdy byli Avengers všem u zadele, k první komiksové adaptaci, která zkombinovala vtípky a barvičky s hloubkou a napětím a boží znělkou, která vám léta strašila v hlavě. Kdyby byl Profesor X skutečnej, slyšel bych jen...

Seznamte se s týmem X-Menů, který už vlastně dobře znáte... Jsou stejní jako jejich filmové verze, akorát kostýmy jsou žlutější, Tulačky rajcovnější a Jubilee je z nějakého důvodu hlavní hrdinka. Protože X-Meni fakt potřebujou flákačku se schopností jiskřit. Zajal jsem vůdce mutantské vzpoury. Přestaň ji protěžovat, seriále. Je marná. Vraťte se do devadesátek na stanici Fox, kde jste v pauzách mezi "Bacha, kočka!" a Power Rangers sledovali, jak ožívají klasické X-Mení příběhy.

- Mise splněna, kámo. - Fajn. Jako třeba sága Fénix, která byla mnohem lepší než X-Men 3. Budoucí minulost stejně dobrá jako Budoucí minulost. A epizoda s Weapon X mnohem lepší než Wolverine Origins. Až byste jim chtěli odpustit pátou řadu, kterou podělal přesun produkce na Filipíny. Pro druhou půlku krystalu budete muset do Magnusovy pevnosti. Ať tě to ani nenapadne! Připravte se na seriál, ve kterém je toho mnohem víc než jen bojůvky s padouchy.

- Jde tu o boj s předsudky... - Už žádní mutanti! ...když rasisty a náboženské fanatiky porazí stereotypní Jižanka... Ta je studenčí než kaše od včera. - ...stereotypní Cajun... - Krokoušů je dycky víc. - ...stereotypní Rus... - До свидания! - a stereotypní Němec. - Jistě, Fräulein. Protože stereotypy porazí jen jinačí, silnější stereotyp. Užijte si animák, který je skvělý, i když je poplatný své době, - Vzdej se, mutante!

- Ale jistě...že ne! Kopírujeme... a může být druhým nejlepším superhrdinským seriálem na světě. Což není špatný, když první je Batman. Hrají... Sentinelové marní ve své práci. Pořád jsem zapojený. - Storm vříská na přírodní živly. - Přivolávám ledový vítr! Déšť!

Vítr! Blesk! Déšť! Blesk! Hrom! Skrytý narážky. - Jmenuje se Cable. - Assassin. - To je Ms. Marvel! Wolverinovy rádoby nadávky. Jak chceš, ty vejcorodá hroudo splašků! Jdi mi z cesty, ty hroudo vesmírných splašků! Otevřené konce. Pokračování příště... Wolverinovo vrčení.

Vyřvávání jmen. A X-gasmy Jean Greyové. Je divný, že mě to docela rajcuje? X-Men: Lepší než filmy Víte, co je ještě lepší než úvodní znělka? Japonská úvodní znělka! Sugoi!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Najlepší seriál na FoxKids! :D Akurát škoda, že dávali asi len tretinu častí stále dokola + strašnosť dabingu, ktorá ma odrádza od znovupozretia.

20

Odpovědět

Seriál to byl super, ale stejně mám radši Spider-Mana ze stejného univerza. :)

182

Odpovědět

Naprosto souhlasím, ten kdo ti dal dislike byl určitě nějaký fanda nové Fan4stické Čtyčky

30

Odpovědět

Škoda jen že ten Spider-man skončil tak blbě a nebylo další pokračování

40

Odpovědět

+ChmurNaprosto souhlasím, do dnes by mě zajímalo, co se stalo s pravou Mary-Jane :(

30

Odpovědět

Bylo jasný, že to někdo napíše. :-)
Ti filmoví Spidermani mi bohužel nikdy nepřišli tak super, jako ten seriál.

20

Odpovědět

SUGOI! :D

51

Odpovědět

To "studenčí" mě málem zmrazilo. :-)

30

Odpovědět

Už nějakou dobu jsem alergický na to zkurvené americké "Stereotype". Němec s německým přízvukem je opravdu něco, nad čím by se asi měli všichni pozastavit. To samé s Collosem, Rogue a Gambitem.

Stereotypičtí američani s jejich stereotypickýmá kecama.

Seriál super. Obvzlášť doporučuju s českým dabingem kdy 80% postav namluvil Pavel Trávníček.

37