X-Men: ApokalypsaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:6 447

Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů zaměří na film X-Men: Apokalypsa. Co jste si o něm mysleli vy?

Přepis titulků

Od Bryana Singera, režiséra, který úspešně odstartoval X-Meny, odešel, když se to zhoršilo, vrátil se, když to Matthew Vaughn spravil, a tak nějak to všechno pospojoval, přichází další část franšízy a je to znovu špatné. X-Men: Apokalypsa Připoutejte se na pokračování pokračování rebootnutého prequelu, které bezdůvodně pokračuje s trikem přeskakování po dekádách. Vítejte v osmdesátkách.

Když se časová linka, kterou jakž takž vyřešili v minulém dílu, totálně posere, jsou zde postavy, které za 21 let nezestárly o jediný den, postavy, které mají 10 let, aby vypadaly jako Patrick Stewart, a postavy, u kterých si řekli: "Hugh Jackmana tam dáme, ať už to dává smysl, nebo ne." Ale je tu jedna věc, kterou v tomhle filmu dali jasně najevo, Deadpool je to jediné, co Foxu zbývá. Je to tak.

Zapomeňte, co víte o X-Menech z komiksů, animovaných seriálů nebo minulých filmů, protože to udělal i Bryan Singer. Cyclops je z nějakého důvodu rebel, Psylocke je zlý bodyguard... - Všechno v pořádku? - Ano, Psylocke. Angel je ruský bojovník v kleci a Mystique je velitelkou týmu... Co? Nebyla náhodou ještě v minulém filmu zlá? Vypadni mi z hlavy, Charlesi. Ale aspoň nikdo neříká Jubileenino jméno nahlas, to je tradice X-Menovských filmů.

Dívejte se, jak se všichni vaši oblíbení X-Meni spojí v pozadí dalšího filmu o Mystique. Ty jsi ona. Záporačka, která je hrdá na svou modrou pleť, je zpět a její postava je úplně naopak, protože Jennifer Laurence je hodně slavná a nebaví ji hodiny vysedávat v make-upu. - Ty... - Nejsem modrá? Ale není jediným modrým mutantem, který má na práci lepší věci. Přišel Apocalypse Oscara Isaaca a vypadá příšerně.

Radujte se z jeho plánu stát se nesmrtelným tak, že použije zápletku filmu Zámotek, zatímco shromažďuje čtyři nejsilnější jeho doby, nebo v podstatě kohokoli, na koho narazí, když vypustí svou moc učení... Rozloží lidi jedinou myšlenkou a znovu této moci nevyužije. Vzhledem k tomu, že se snaží očistit svět, mysleli byste, že to použije víckrát. Přestaň jen tak postávat a roztav někoho kouzelným pískem! Jeďte s tímhle epickým příběhem o tom, jak se Apocalypse pokouší ovládnout svět a X-Meni se ho pokouší zastavit a...

No, to je vlastně všechno, to je celá zápletka. Takže pokud máte rádi filmy o X-menech, připravte se, protože tenhle projde všemi povinnými částmi, s dalším originem Wolverina, dalším úsekem s Quicksilverem, další zrušenou ságou Phoenix a starou zálohou: Charles a Erik jsou přátelé, stanou se z nich nepřátele a pak jsou z nich znovu přátelé. Co děláš, když se takhle probudíš?

Cítím velikou lítost k těm, kteří přijdou k nám do školy hledat problémy. Charlesi, ten tvůj kámoš tentokrát zabil miliony lidí, co kdyby sis vybral nového ne/přítele? Hrají: Ross a Rachel. Spící hry. Násilí modrého na modrém. Samá výplň, žádné napětí.

Operní zpěvačka z Pátého elementu. Kid Vid. Dějová linka Sansy. Negasonic Teenage Blbec. Štěky. A Logan začíná stárnout. X-Men: Genesis Aspoň se shodneme, že třetí díl je vždycky nejhorší.

Gratuluju, sami jste si nahráli. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší: Ross a Rachel :D

10

Odpovědět


Odpovědět

Nepopulárny názor: Tento film je stále kvalitatívne lepší ako 50% marvelovskej pásovej komerčnej výroby pre masy papajúce popcorn v kine a smejúcej sa lacných vtipoch aka Thor ragnarok :)

724

Odpovědět

Viděl jsem oba filmy a nemohu s Vámi souhlasit.

151

Odpovědět

+KubíkKaždý film od marvel je ako cez kopirák, ostatné štúdia sa snažia o zmenu aspoň...

16