X-Men: Dark PhoenixUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:5 564
V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na nejnovější a poslední díl nynější franšízy X-Men, jak to vlastně celé dopadlo?

Přepis titulků

Od Disneyho přichází poslední film z tohoto X-vesmíru, aby nám připomněl, že stejně jako u lidského těla – když franšíza zemře, tak se posere. Dark Phoenix Hoďte si kostkou na nejnovější X-Menovský film ze série, která nám dala ty nejvyšší vrcholy, nejnižší nížiny a nejprostřednější středy, abychom se znovu podívali na příběh Dark Phoenix z X-Menů 3, ale tentokrát se s Jean Grey vážně poznáme.

Ne, spíš ne... Dobře, ale prozkoumáváme kosmický potenciál té síly... ne? Po začátku je to celé na Zemi? Dobře, konečně uvidíme, co nový tvůrčí tým zvládne udělat s tímto materiálem. Ne? Ten samý chlápek, co napsal X-Men: Poslední vzdor, ale teď i režíruje? Víte, co se říká; podveď mě jednou, tvoje hanba, podveď mě dvakrát a asi bys mě mohl podvést znovu, páč mám rád ten animák a nerdi jsou snadné cíle. Minule v X-Menech...

Dělám si srandu, na tom nezáleží, protože nikdo nevysvětlí, jak nebo proč je Magneto na svobodě po minulém filmu nebo jak mají X-Meni přímou linku na prezidenta po tom, co se stalo tohle, nebo proč pořád přeskakují dekády, i když je pak postavám kolem padesáti. Padesáti! Ale to nevadí, dělejte, že je to první, který jste viděli, a radujte se, když Jean Grey bojuje se zlým vesmírným oblakem, monotónním emzákem... Pokud tu moc můžeme ovládnout, můžeme vzkřísit naši rasu, začít znovu.

...a neměnným americkým přízvukem. Já nemám domov, o to ses postaral. V příběhu, který spoléhá na to, že vás zajímá postava, která téměř není na plátně před tímto. Vypadá to, že zaměření se na Mystique v minulých třech filmech byla, a teď mě vyslechněte, špatná volba. Mutantka a pyšná. Publikum a už s tím končím.

Dívejte se na základní X-Meny tak, jak je už teď očekáváte – otrávené, znuděné... Jako vždy proslov a nikoho už to nezajímá. ...a až moc slavné na to, aby proseděli make-up. Ale ustoupí, aby nechali novým mutantům něco na udělání, nebo spíš těmhle mutantům. Je tu Cyclops, jehož nadávka ve filmu dostupném pro děti je to nejbližší k osobnosti, co ukáže. Jestli se jí dotkneš, tak tě ku*va zabiju. Quicksilver, který je zase na pozadí, jinak by ostatní kvůli jeho schopnostem byli zbyteční.

Nightcrawler, který se změnil z fanouška thrilleru na zabijáka. A Storm, která byla tak vycvičená k tomu, že nemá co dělat, že nic neudělala s deštěm na pohřbu. Teď bude celé sídlo smrdět jako zmoklý pes. Hnus. Zajímalo vás někdy, jak by to vypadalo, kdybyste mohli udělat nové X-Meny? Asi nějak takhle.

Prosím. Protože tohle je první film tohoto režiséra a utrácí 200 milionů dolarů na studentském filmu, který přesně ukazuje, jak vypadají superhrdinští herci, pokud nejsou řízeni s péčí a odborností. Debilové, vypadají jako naprostí debilové. Dobře, Michaeli, předstírej, že chceš otevřít sklenici svou myslí, Sophie, ty taky, víc, víc, vystrčte ty ruce víc, ještě víc, nebojte se, pak to bude vypadat hustě, jsem v tom až po uši.

Takže zmáčkněte X, abyste vzdali hold příšernému poslednímu filmu nynější X-Menovské franšízy, za který můžete vinit scenáristu/režiséra nebo přetáčky na poslední chvíli, aby to vypadalo méně jako Captain Marvel, nebo hlavní obsazení, které chtělo zemřít. Teď jsme jediní, co zbyli. Nebo se můžete rozhodnout zapamatovat si všechny ty dobré časy, zapomenout, že se tohle stalo, a zkusit radši přečíst nějaké X-Menovské komiksy. Věděli jste, že ze všech těch filmů udělali knížky?

Dokonce jsou tam i obrázky. Hrají: Paní Ptáková, Karlík a továrna na dětské vojáky, Pojďme se kouknout na ty emzáky, Starý Magneto farmu měl, X-Men Origins: Frasier, Cituji Havrana: Prosím, nikdy víc! Ohnivák, Musím běžet rychle, Jake Gyllenhaal, Nejsem vlasáč, abych si dělal kámoše a MCU krade X-Meny?

Aha, už to chápu. X-Men 4, X3, Záběr 2, Poslední Jean na sobě neměla tolik krve, když odlétala, čí je to krev? Čí je to krev?

Jean? Ty jsi zase zabila Cyclopse mimo záběr? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Charlie and the child soldier factory :-D :-D :-D to mě rozsekalo. Jinak tenhle poslední díl je hrozná s****a. Pro Jennifer i Michaela to muselo být opravdu vysvobození, že se tímto filmem konečně rozvázali ze smlouvy k dalším filmům.

00

Odpovědět

Pro mě byl zásadní problém to, že postavy v téhle sérii prostě nestárli. Nejlepší moment filmu byla bitva ve vlaku, takhle kdyby byl dělaný celý film bylo by to super. Podle původního konceptu se měly všechny filmy v téhle obnovené sérii odehrávat v deseti letech, přičemž čas budoucí měl být posledním dílem. Určité postavy se v sérii ani objevit neměly, ale z rozhodnutí studia se měl každý díl odehrávat ve významné časové epoše USA. Zda by měli postavy stárnout prostě nikdo neřešil.

01

Odpovědět

tenhle film byl prostě omyl...

30

Odpovědět

Press x to pay respects bych tu necekal :D Divim se, ze si jeste nekdo na tohle vzpomene :D

60

Odpovědět

Týmto filmom si dali posledný klinec do rakvy.
Bol som na ňom kine a nikdy viac už.
rest in peace

71

Odpovědět

Tenhle film se natáčel v době odkupu Foxu. A prý ten film byl až moc podobný Cpt Marvel, která vycházela ve stejné době. Původní cut byl prý lepší, stejně se ale přetáčelo. Možná je to náhoda, ale spíš mi připadá, že ten poslední hřebíček zasadil někdo úplně jiný, někdo komu v 70 miliardovém obchodu už na ztrátě pár stovek milionů moc nezáleží. V ideálním případě dokonce budou fanoušci o to víc nahypovaní z eventuálního rebootu.

70

Odpovědět

+Taannemusíme sa tu tváriť na možná je to náhoda lebo je to potvrdený fakt, že disney tam nechcel rasu nejakých mimozemšťanov a tak to museli pretáčať. Taktiež disney nechal vyhodiť niekoľko kľúčových zamestnancov a do rozpočtu prispel menej ako pôvodne mal (aj keď tam išlo hlavne o marketingový rozpočet takže kvalitu filmu to neovplyvnilo len tržby)

10