AladdinUpřímné trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:6 505

Tentokrát si ScreenJunkies poněkud netradičně střílí z disneyovské pohádky. Kolik děství tím zničí a kolik náboženských diskusí tím vyprovokují? Snad ne moc. :)

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Od studia, které si nevede zrovna nejkorektněji ve zpracování příběhů jiných kultur, před 25 lety přišla pohádka ze Středního východu, kterou by dneska nikdo nenatočil. Chvalte Alláha! Aladdin Vítejte v Agrabahu, staré arabské zemi, kde platí právo Šaría.

Víš, jakej je trest za krádež? A seznamte se s Jasmínou, princeznou řešící problémy jak stehno. Já už nechci být princezna! Je to silná, nezávislá žena, která se nenechá jen tak provdat jako nějaká věc.

Dokud teda nepozná tohohle sexy rošťáka. Sledujte, jak to rozjede s Aladdinem, zlodějským hezounem bez domova, bez rodičů a bez bradavek, který krade jídlo a pak ho rozdává roztomiloučkým sirotkům. Sladký. Dají tak za vznik nejuvěřitelnější lásce ze všech Disneyovek, protože ona jemu nevěří ani ň Věříš mi?

Věříš mi? a on udělá cokoliv, aby se jí dostal do jejích volných posrávaček Řekni jí PRAVDU! Nemůžu! a na konci za to, že se vylhal z podoby, přijdou následky. Dostane všechno, co si kdy přál. Vychutnejte si, jak si Robbin Williams pro sebe ukradl celý film jakožto Džin, který je tak mocný, že napodobuje lidi, co se narodí až za stovky let.

Moc působivé! Věřte, nebo ne, prohrávám tu s rohožkou. Ták, třpytko, takhle to uděláme. Neumím vrátit mrtvým život.

Děcka milujou Petera Lorreho. Díky svým neustálým vtípkům se hned stal nejoblíbenější postavou a nejhorší noční můrou animátorů od Disneyho. Jsi tady, tady, tady, tady, jsi všude! Chudáci ruce. Proti našim hrdinům stojí Jaffar, který má bradku, černej háv a hůl s hadem, ale nikoho ani netrkne, že je zlej.

Princezna si mě vezme! A jeho komplic Iaggo, Já už to nesnesu! druhý nejznámější pták, kterého Gilbert Gottfried nadaboval. Vydejte se na dobrodružství, během kterého budete furt dumat, na co vyplácali ta tři přání, a které učí děti, že není důležité, kolik máte peněz, ale co máte uvnitř.

Pokud se tím teda myslí uvnitř kouzelný lampy, co vám přičaruje prachy. Připravte se na film, jehož úspěch stojí a padá na Džinovi a hudbě. Ježiš, to je švanda! A ty písničky jsou super! Namátkou jmenujme třeba: Tu vypravěčovu: Já uvádííím tenhle rozmarný příběh, titulky jedou, tvůrci s nimi pohnou, aby děti neutekly...

Tu, co učí děti krást: Krádež není nic proti ničemu, jen ber, na cajty kašli.

Nakrm mě, nebo uvidíš. Kdes sebral tu bagetu? To je kreslenej chleba! Tu o malých dětěch v koupelně: Jde se čůrat, nekoukat, jde se s pískem!

Umej se, zapni se, jen mi věř. Z Aladdina je teď princ, v klidu, dává to smysl. Už nefňukejte, vaše děcko se vyčůrá.

Tu, jak unesl holku: Zrovna jsem ji unesl, má tak sexy pupík. A teď jsme tu a uvidíme, jestli v noci otře mojí lampu. Já jí tak ojedu!

Pokud teda nejste proti! Žádný protáhlý xichty ani hádky s fotrem, pořádně si zatrkáme. Zatrkáme! Klidně ať se na nás dívá ten koberec. Neva, že jsi podvodník, docela mě to bere.

Klidně si můžeme zatrkat v oblacích na koberci. Jsi o tolik hezčí, než Abu! A tu od Robbina Williamse! Umí tohle Josh Gad? A co Jack Black? Zvládl tohle někdy Jim Carrey? Teda kromě Masky? Pan Hugh Jackman, vážený, tohle není Tony.

Pochodeň předám, klidně si mě přeobsaď, ale na mě nikdo nemá, nemá! Nepruďte už s remakem, vždyť to bude děs. Vždyť na mě nikdo nemá.

Nikdo mě nezahraje líp. Tleskej. Hrají: Lhář, lhář; Jasmíniny slzy; Král(ovna) černé magie; původní Angry Bird; Planetka opic; Nejvíc Hardcore Level Hry Na Super Nintendu; Hodí Se Do Každé Místnosti; a Náš Milý Robbin.

Džin Ta Jasmína je fakt kost, co? Nejvíc sexy ze všech princezen! A víte co?

Je jí patnáct! Úchyláci hnusní! Aspoň že ten Aladdin je... ajaj.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"....jestli v noci otře mojí lampu..." to si snad dělají p***l :D

511

Odpovědět

Aladin a Lví král, moje nejoblíbenější filmy. Nepřekonatelné. Škoda, že se nedělají u nás (EU a USA) takové filmy do kina. Ty dnešní animáky, leč kvalitní, tak mě nijak neoslovují a připadají mi pořád na jedno brdo.

161

Odpovědět

"Nechtěl bych tenhle level hrát na gameboyi"

co? Ve videu jasně říká: "Nejtěžší level v Super Nintendo hře"

což je pravda, protože tahle část v Alladinovi pro SNES byla těžká jako prase.

Překladatel, cos to hulil?

129

Odpovědět

asi neměl doma nintendo :D

120

Odpovědět

Fuj, ta úroveň byla ale fakt pěkně nechutná. Potřeba dělat extra dlouhé skoky, dobře načasované, když vše okolo padá nebo se valí… a to bez checkpointů. Dobrý způsob, jak si velice rychle zlikvidovat všechny životy ve třech čtvrtinách hry.
https://i.ytimg.com/vi/FVwfYWPkp_A/hqdefault.jpg

11

Odpovědět

díkec, doma opravím.) a nope, Nintendo jsem neměl.
a abych ti odpověděl, šleh' jsem si poserjedentitulekabytěmohzprcatrandomtýpek, jako skoro před každým překladem. :)

283

Odpovědět

The F word mě stejně dostalo nejvíc :D

101

Odpovědět

Take off your clothe~es!

40

Odpovědět

Nejsme v USA, takže nemusíme být zhnuseni vztahem osmnáctiletého s patnáctiletou...

1346

Odpovědět

Tak ostatně, proč bychom měli být znechuceni, když se to odehrává někde, kde j to naprosto normální, že jo.

333

Odpovědět

Kdo dával na Shakespearovi pozor, ví, že Romeovi bylo 16, Julii 14.

710

Odpovědět

+komunardTak už se nedivím, proč s tím jejich rodiče nesouhlasili... *:D

250

Odpovědět

+komunardA kdo dával trochu menší pozor ví, že Julie si měla vzít svého bratrance Tybalda...

41

Odpovědět

Too old!

11

Odpovědět

2:15 vypadl jeden panel s titulky.

270