Útěk

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:6 681

Tento krátkometráží film Neilla Blomkampa (District 9) nás vezme do blízké budoucnosti, kde se skupina žoldéřů snaží unést jednoho z prvních lidských klonů. 

Přepis titulků

Objevily se nové skutečnosti ohledně kontroverze okolo Molecular Genetics. Podle nových zpráv byl MolGen zapojený do nelegálního klonování lidí. V nevídaném vývoji se zdá, že se kontroly chopily soukromé bezpečnostní složky. Toto všechno se děje jen dva týdny po kontroverzním zmizení vedoucí lékařky MolGen doktorky Nory Phillipsové. Podle anonymních zdrojů se tam mohou nacházet lidské klony. Pohyb!

Tak jdeme, Pětko! Tak pohyb, vstávej! Pane, do vestibulu vtrhla FBI. Blíží se k výbušninám. Měli bysme pohnout. Vstávej, Pětko! Proč to pokaždé tak ztěžuješ? Jdeme. Bože, je tohle fakt nutný? Pohyb, pohyb.

Pojďme. Pohyb, pohyb, pohyb. Zatracená zrůdo. Připraveni. Přijíždí řidič. Přepínám. Zrůda. Otevřete, prosím! Zrůda. Z latinského slova abominari. Věc, která vzbuzuje nenávist či pohrdání. Pánové, ta věc zůstane se mnou po celou dobu.

Veďte, následujte, pomáhejte. Máme rovněž k dispozici vrtulník. Právě nás obklíčila FBI. Vyjedeme ven a vyjedeme ven rychle. Pokud to bude nutné, budeme střílet. Jediné, na čem záleží, je dostat tu věc k zákazníkovi. Uvidíme, jestli za ty prachy stojíš. - Mě hlídat nemusíš. - Já hlídám všechny. Nemůžu si pomoct. Přibližují se, máš jich za sebou šest.

Xaviere, udělej pro mě něco. Drž je ode mě dál. To je tvůj svět? - Ještě jsi ho neviděla? - Věnuj se řízení. - Ne vlastníma očima. - Pětko, zklapni. - Ale vím o tvém světě hodně. - Vážně? Nebav se s ní. - Pobřeží... - Pětko! - než zbylých 49 států dohromady.

- Přestaň mluvit. - Jestli chceš, můžu ti říct... - Pětko, zmlkni! Jmenuji se Lilly. Prosím, to je moje. Líbí se mi. Je skvělá, že? Takové detaily. Moje oblíbená. Opravdu je jiná. Odřízněte ho! Zastav. Tři vteřiny.

Dva, jedna. Vypadni. Víš, co jsi teď udělal? Možná už jsem vypadl z formy, ale dělám to už hodně dlouho. A jsem v tom dobrej. To znamená, že s každou misí se šance na selhání zvyšují. Statisticky vzato. Šance jsou takové, jaké jsou.

Padej. Seš mrtvej, záhadný muži. Seš mrtvej. Mohl bys? Letecká jednotka zahajuje pronásledování. Ne, ne, ne, ne, ten řidič je můj. Připoutej se. Dělej, dělej. Níž.

Níž, sakra. Rozumíš? Milost. Z francouzského merced. Laskavost. Slitování. Soucit. Jsi v pořádku? Doktorka Phillipsová. Ano. Stvořila Tulipán, Růži a Narcis... a mě.

Všechny už jsou pryč. Podívej. Ahoj, Lilly. Nechte si to. Díky. Překlad: InkCZ www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co to je žoldéř? :D
Snad žoldnéř nebo žoldák. :)

00

Odpovědět

potomci lidí

50

Odpovědět

Adwertising only

50

Odpovědět

Video fajn, ale zbrane úplne bez pohybu, bez spätného rázu... ach jo, asi pri týchto reklamách musím proste vypnúť mozog a zabúdnúť na starý dobrý Heat alebo Den of Thieves.

33

Odpovědět

Clive Owen v BMW je vždycky cool. Ale jinak mi to námětem i provedením přijde trochu pod standardní Bomkampovou úrovní.

62

Odpovědět

To je super :D

20

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale z téhle série mi přijde nejlepší 'Star' a 'Ticker'...

10

Odpovědět

Pan Blomkamp se tím nemaže!

12

Odpovědět

Povedený kousek, díky.

34

Odpovědět

A především je to BMW reklama kvůli uvádění nového modelu Řady 5 v roce 2017. Punisher prostě neměl šanci proti BMW :-D

291