Útěk od Aperture

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:548
Počet zobrazení:5 745

Milovníci dnes už kultovní hry Portal zřejmě po přečtení nadpisu výrazně zbystřili a dělají správně. Dnešní kraťas je totiž inspirován závěrem prvního Portalu. Lidem, kteří tuto hru v životě nehráli, sice tento film asi moc neřekne, ale naivně věřím, že jsou v menšině a vysvětlit se tu všechno na pár řádcích stejně nedá. Vy ostatní se ale každopádně můžete těšit na pohlednou hlavní hrdinku, Portal Gun, GLaDOS, výborné technické zpracování a především podmanivou hudbu. Tak hurá na to! Třeba se jednou dočkáme plnohodnotného celovečeráku.

Hráli jste Portal a Portal 2? Uvítali byste celovečerní filmovou adaptaci této herní série?

Přepis titulků

LABORATOŘE APERTURE FORMULÁŘ PRO UCHAZEČE Pečlivě tě sleduji. SOUHLAS S RIZIKY ...hrozí například vypaření... JAKÝ POKRM MÁTE NEJRADŠI? DORT Kam si myslíš, že jdeš? Ani neutíkáš správnou cestooooou!

ŽIVOT BEZ APERTURE Chtěl tady někdo pizzu? FAZOLE Všem zaměstnancům společnosti Aperture připomínám, aby si zazálohovali všechny soubory, neboť přecházíme na systém GLaDOS 3.11. Také tu dnes máme výjimečného hosta. Zdravím budoucí pokusné subjekty. Zítra je den "Přiveď dceru do práce" a doufáme, že vaši rodiče - pokud nějaké máte - vás přivedou živé, abychom se pořádně pobavili za pomocí vědy.

Zabiju tě! Už se těším na vaše úžasné vědecké experimenty. Prosíme, abyste přišli s něčím originálnějším než s citronovými bateriemi z loňska. PEČEME DORTY SPECIÁLNÍ DORTOVÁ EDICE UVNITŘ NAJDETE 101 NOVÝCH RECEPTŮ MOUKA SŮL URČITĚ TO BUDE MŇAMKA!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (86)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Povím jen jedno.. To je tak nádherný video,musel jsem si ho zkouknout znovu.
Je to tak skvělý.. Kdo hrál Portal a NEPOCHOPÍ tohle.. Tak je fakt asi hloupej..

Skvělý nápad,zpracování.. Jedno z nejhezčích videí.. A ten konec! :-)

181

Odpovědět

Nechapu lidi co tu krici svoje zaporne hodnoceni a kritiky. Hral jsem Portal 1 a Portal 2 a snimek je o myslence. Za sebe davam 10/10 nebo jeste lepe 100 / 10.
A herecka NICOLE LEIGH JONES, ktera je ztvarnena ve videu, to proste zahrala dokonale a navic je moc krasna. Takze kritikove, radsi si zahrejte hru nez budete hazet minusy, beztak to vsichni co dali zaporne hodnoceni ani nehrali anebo jak uz tu bylo zmineno hrali ale bez titulku :)

180

Odpovědět

Skvělí snímek !!

182

Odpovědět

nuda a trapny. mit jejich prostredky tak radeji prevedu par super map do hrane podoby :)

1815

Odpovědět

The Cake is a lie!!!

181

Odpovědět

Hrál jsem.Filmové adaptace ale hrám nesvětší.škoda jen že tento filmek jsem už viděl jinak na hry Valve jsou bezva Fanfilmy

185

Odpovědět

Odkazy na Portal pobavily, zpracování bylo dobré, efekty i rekvizity pěkné. Ale je to celkem nuda. Škoda.

186

Odpovědět

Jsem p*ča

182

Odpovědět

Batrachus: Nojo. A já se zas neumím učit a - prostě propadám

181

Odpovědět

Batrachus: Pravda. Psal sem to už několikrát - bughero neumí popisy k videím

181

Odpovědět

Chvilku mi sice trvalo než jsem pochopil oč vlastně jde ale musím říct že jde o kvalitní snímek :) člověk co tvrdí že jde o blbost pravděpodobně hru nikdy v životě nehrál nebo má mozek gumové kachničky... :P

184

Odpovědět

Souhlasím s Batrachus. Tohle video znám už dlouho a dokonce jsem si ho na YT dal mezi oblíbené (takových videí mám označených asi jen deset), protože se mi zdálo fakt dobrý. Asi jde vážně jen o to, že lidé zde čekali něco jiného.

181

Odpovědět

Myslím, že největší vinu na špatném hodnocení má nespleněné očekávání způsobené popisem videa...

182

Odpovědět

Mohli by natočit filmy :)

181

Odpovědět

The cake is a lie!

184

Další