Už jsi viděl ten seriál?

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:8 453

Taky máte kamarády, kteří vám neustále nutí nějaký seriál, protože ho prostě MUSÍTE VIDĚT? Tak to vám bude dnešní video z dílny YouTube kanálu Exctremely Decent blízké. Nezapomeňte ho po zhlédnutí dotyčným osobám poslat, ať si uvědomí, že mají problém.

Přepis titulků

Jo, pěkně zuřila. Kámo, už jsem dokoukal ten seriál. Já ho zbožňuju. Ta herečka v něm je výborná. - Že jo? - Je to nejlepší seriál v dějinách televize. Já ho ještě neviděl. - Cože? - Děláš si srandu? - To nemyslíš vážně. - Jak to, žes ho neviděl? - Určitě je skvělej.

- Vyhrál jednu tu cenu! Jo! Jak to, žes ho ještě neviděl? Těch seriálů je teď tolik. To se snad ani nedá stíhat. Podívej se na mě! Ten seriál prostě musíš vidět. Tak jo. Fajn. Jdu si pro pití. Nemám vám něco přinést? - Ne.

- Zatím ne. Vážně nic? Hned jsem zpátky. Prej jsi byl na koncertu tý skupiny. - Jo, hráli tu písničku. - Ta je skvělá. Jo, byl to mazec. Jasone! Čau, Pate. Ty sem taky jezdíš na nákup? Jo, v jednom kuse.

Musel jsem pro meloun. Už jsi viděl ten seriál? - Ne. - Špatná odpověď! Co prosím? Mám ho celej na Blu-rayi, kdybys chtěl mrknout na jeden díl, řadu, dvě nebo pět. Mám teď jednu neodkladnou věc. No jasně! Máš věc. Chápu tě.

Tak si ji vyřiď a večer si pusť ten seriál, jo? Cože? Ty sem taky chodíš běhat? To je ale náhoda! - Už jsi viděl ten seriál? - Ne, neviděl. Já to tušil. Myslel jsem si to. Mám ho s sebou v mobilu. Dívej se! - Dej mi pokoj. - Nemůžeš utíkat věčně! Ten seriál ti změní život! - Mami, copak?

- Ahoj, broučku. Už jsi viděl ten seriál? Cože? - Tvůj kamarád Pat mi tu pomáhá s vařením. - Čaues! - Poprosil mě, abych se tě zeptala. - Mami! Mami, vůbec ho nepouštěj do domu. Broučku, musím končit. Potřebuju vypnout troubu. - Nezapomeň si pustit ten seriál. - Nezavěšuj! UŽ SIS HO PUSTIL???

Na Metacriticu má 95 %! Pitomý ručníky. Pustím si ho, až se mi bude chtít. Třeba taky nikdy. Vyhrál spoustu Emmy! Proč si kupuju strašáka? Oscarový herec. Ty pitomý ručníky. Pate, už toho...

nech. Čau, kámo. Nejsi z ručníků? Co? Ne. Jen jsem se stavil, abych se... zeptal, jestli jsi už viděl ten seriál. Jo.

Jo, dneska jsem ho celej zkouknul. Vážně? Všech 12 řad, jo? No... a co říkáš na finále? Skvělý. - Lžeš. - Ne, ne, ne! - Cože?

- Finále bylo skvělý? - Jo. Sám ten seriál zbožňuješ. - Ale finále ne! - Finále se nelíbí nikomu! - Prosím, nezabíjej mě. Ty to prostě nechápeš, viď? Ten seriál musej všichni vidět! Dobře, chápu... Další takovou lež už nikdy nevyslovíš! Ještě chviku počkej. Co je to za rok? Tak co?

- Dost dobrý. - Já vím. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A už jste viděli "My Little Pony"? "A co říkáte na finále"? "Líbilo se ti finále?" "NE?!?!?!"

Jen si dělám srandu. :) (Ale bejt tebou kouknu se večer pod postel, jestli tam nečekám s brokovnicí). :D

11

Odpovědět

Podivejte se na to z druhe strany. Proc trpet dementy, kteri nekoukaji na to, co je zrovna in?

34

Odpovědět

Božíííííí!!!! Už jenom jejich legendární video " To je urážka!" jsem věděl,že jejich videa jdou sledovat a pořádně se u toho zasmát. Zkouším přemlouvat kámoše aby viděl skvělý postapokalyptický film Úsvit planety opic a pořád se k tomu nemá. Prý až bude nálada a díky tomu videu jsem přišel jak na to.....stačí si pořídit pistoli! :D Díky BugHer0 za překlad, jsem opravdu rád,že ses vrátil :D

70

Odpovědět

Takže...... v nejhorším případě mu zastřelím koleno :D :D :D jinak mu skoro nic neudělám......snad!

https://scontent.fmad3-2.fna.fbcdn.net/t31.0-8/14107822_10205978423613578_4923546776708361759_o.jpg

20

Odpovědět

Úplně se vidim v tom chlápkovi co ho do toho nutí :D chudák moje přítelkyně a friends, ale proč se na to prostě nemůžou podívat, když jim to řikám tolikrát? :D

182

Odpovědět

Jestli je otravuješ s takovýma "pokemonama" jako máš v avataru, tak se ani nedivím. :)

103

Odpovědět

+R3diDalší idiot, který se snaží urážet anime. Tleskám ti, jsi tak dospělý ;)

21

Odpovědět

+PPrNo nevím. Mám pár hodně oblíbených anime... Ale je pravda, že 98% této tvorby shledávám jako infantilní SRAČKY. A pokud někdo nad 15 let sleduje něco s upištěnýma školačkama s velkýma očima a bude to zubynehty obhajovat, tak nebude něco v pořádku. :) Že bych se zrovna kvůli tomu cítil nějak dospěle? To je to poslední, co by mě o tom přesvědčovalo.

21

Odpovědět

Taky nechápu tak nízký hodnocení, já sám jsem se u toho nasmál, docela pecka, až budu někomu chtít doporučit Hru o trůny, True Detectiva nebo Stranger Things tak mu k tomu pustím i tohle video aď pochopí :P

151

Odpovědět

A už jsi viděl Knick a Narcos .. ? NE?!!!

120

Odpovědět

+:-(Narcos koukám teď na druhou sérii, knicks mě bohužel nějak nechytlo..

20

Odpovědět

GoT. Přijde mi, že takhle lidi mluví o GoT. A částečně jsem se setkal s podobnými reakcemi.
Nechápu, proč to video má tak nízký hodnocení, je to poměrně přesný, pokud to teda neberete zejména konec tak doslova.
I já jsem občas dělal to samý, když jsem lidem doporučoval SGU. :-D
Btw: nikdy jsem neviděl ani jednu epizodu GoT a nechystám se to změnit.

338

Odpovědět

S tím GoT děláš chybu :) Já to odkládal asi rok, a byl jsem idiot :D

83

Odpovědět

+TommmmNěkdo mi jednou řekl, o čem to tak je, a zjistil jsem, že to není nic pro mě. :-) Zbytečně by mě ty postavy frustrovaly.

21

Odpovědět

Udivuje mě, proč to má tak málo procent. Za mě to bylo dobře zahrané a pobavil jsem se více, než u některých 80+ videí :)

232

Odpovědět

To jsem si hned vzpomněl na Supernatural. 12. řada přichází! :D

30

Odpovědět

snad nebude mít blbé finále :D

10

Odpovědět

první ! víte proč ? prtože jsem lepší než ostatní :) :P

612

Odpovědět

jop

07

Odpovědět

+óSalámto "jop" si řekl stejně jako uživatel "hovado"

23