Úžasňákovi 2Filmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:6 189

Oblíbená rodinka superhrdinů se vrací na filmová plátna! V našich kinech od 2. srpna.

Přepis titulků

Umyl sis ruce? Mýdlem? Osušil sis je? Co? Jenom zelenina? - Kdo objednal tu zeleninu? - To já. - Tak promluvíme si o tom? - O čem? - O tom, co visí ve vzduchu.

- Co visí ve vzduchu? Mámina nová práce... Je čas pár věcí napravit. Pomozte mi vrátit supráky na výsluní. Musíme změnit veřejné mínění o superhrdinech a Elastička je naše nejlepší šance. Lepší než já? Páni! Mámina nová práce se mi zamlouvá! - Pá, zlato.

- O děti se postarám, žádný problém. DISNEY A PIXAR UVÁDÍ Takhle bys to neměl dělat, tati. Máme to udělat takhle... Jinak to neumím! Proč by měnili matiku? - Matika je matika a hotovo! - To je dobrý, tati... - Haló? - Ahoj, zlato, jak se mají děti? Všechno je fajn. Nejde na ni puberta? A Jack-Jack?

Nic mu není. - Co to?! - Mňam, mňam, sušenka? - Můj ty bože! - Sušenka! Páni, tak fajn. Tohle je šílený. JIŽ V LÉTĚ Je to přece na hlavu. Opustit rodinu, abych jí pomohla, porušit zákon, abych ho chránila. Ty musíš, aby naše děti měly tu možnost.

Děkuji ti, mladíku. JE ČAS SE VRÁTIT A BÝT ÚŽASNÝ Hrozí výbuch? Co to znamená? To znamená oheň, Roberte. ÚŽASŇAKOVI 2 Hypnotizér přerušuje tento program kvůli důležitému prohlášení. - Oblíkni se, něco se stane.

- Budu tam v cuku letu! Kde zas budeš v cuku letu? Radši buď zpátky v cuku letu! V KINECH OD 15. ČERVNA

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velké těšení.

10

Odpovědět

na to se mrda těším :D :D

81

Odpovědět

skalním fanouškům už bude přes dvacet :D

371

Odpovědět

skoro i k třicitce :D

351

Odpovědět

+The-Mandalorenope, 43

30

Odpovědět

+janeknope, Chuck Testa.

30

Odpovědět

jj, některým i víc než třikrát…

20