Užívejte si svobodu!

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:753
Počet zobrazení:8 822
Dnes tu pro vás máme trošku kontroverznější reklamu s jasným poselstvím.

Přepis titulků

Rychle pryč! - Jsi moc pomalá! - Ne! Překlad: Pamis www.videacesky.cz VSTUP ZAKÁZÁN PROSTOR URČEN PRO TESTOVÁNÍ VÝBUŠNIN Takhle to dopadá, Tohle se stává, když chodíte za školu. Zůstaňte ve škole.

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprostá BOMBA :D. (tomu říkám reklama která dokáže srdcem "pohnout") :D

226

Odpovědět

mám rád rodinné reklamy

561

Odpovědět

Naprosto stupidní reklama, skoro jako ty co byly u nás na cybercrime. A to si jako myslej, že když nebudou chodit za školu, ale půjdou na tu pláž až odpoledne, že tam ty miny už nebudou nebo co.

1930

Odpovědět

:D
Zkus si to video pustit ještě jednou, třeba ti to dojde.

70

Odpovědět

:D tak to sem nečekal... Čekal jsem lecoc, používejte kondomy, HIV, že z tý holky bude kluk, ale tohle to je fakt síla :D povedený

913

Odpovědět

Ano, studujte, ale tu svobodu si taky užívejte ;) Musíte se jen naučit, jak to správně vyrovnat :P Bez školy jste v p****i za deset let. Bez srandy jste v p****i teď. I když pravda, v budoucnu možná budete bohatí... :D

43

Odpovědět

Jo jo, tohle už jsem párkrát viděl, je to internetový hit. Pobavilo, děkuji.

Mimochodem, přijde mi hrozně vtipný každý hlupák, který to komentuje slovy:

Ty americký reklamy jsou hloupý, ta Amerika je šílená a tak dále :-)
Vezměte si svoji dnešní pilulku přátelé a naučte se číst :-)

234

Odpovědět

Jedna z nejlepší béčkových reklam co jsem za dlouhou dobu viděl :D. Řezal jsem se jak šílenec, zvlášť tomu minovému hříbku na konci.

77

Odpovědět

Jako upozornění na zaminované oblasti nebo já nevim co by to bylo trefné. Nebo jako delší video s nějakou náhlou invazí - tam by pak byl hezkej kontrast. Takhle je to zbytečná věc..

84

Odpovědět

Připomnělo mi to sérii Final destination. Vždycky je mi špatně, když vidím takovéhle nechutnosti. Ale nápad oceňuji. Nikdy nelez na armádní pozemky v době vyučování jinak tě budou sbírat do kbelíku! :-D

42

Odpovědět

tak tohle už je vrchol. Nechutný, násilí, smrt, krev, tohle všechno má být ještě k tomu v takto směřované reklamě? Pěkně se mi hnusí, jak je teď všude násilí, horory a podobný hovadiny vynášený a všichni se tím jakoby baví... nechápu. Něco je špatně.

2447

Odpovědět

Lidi uz jsou dementi tak jak jinak je neco naucit?

115

Odpovědět

Mozna jako absurdni vtip bych to pochopil, ale jako varovne video?
Milion nelogicnosti a nesmyslu(test min kousek od obydlene oblasti s nulovou ostrahou, nikdo to nehlida a jak to vlastne chteli testovat? to cekali az tam nekdo nabehne nebo co?)
Navic jedine pouceni z videa je: Ctete varovne cedule(nebo slapnete na minu)!
Ale aspon jsou tu u toho pekne komentare(nektere)

2915

Odpovědět

Zůstaň ve škole? V Americe? Vždyť tak každých 14 dní někdo postřílí studenty. Než americkou střední radši risknu to minové pole.

9019

Odpovědět

Carrie, jsi to ty? :D

302

Odpovědět

Reklama na kečup ? :D

786

Odpovědět

Viděla jsem tenhle počin několik dní zpátky a opravdu jsem se zasmála. :) Upřímně jsem čekala nějakou boudu, jako třebas, že všichni vběhnou do vln a sežerou je žraloci :D ale minové pole tedy ne... Jen si nemyslím, že poctivá školní docházka má s vybuchováním min něco společného. Leda by autoři vážně chtěli říci, že záškoláci jsou tak nehorázně moc tupí, že neumí ani číst. Jenže... to je dle mého už moc nadnesené.

754

Odpovědět

no jo ty žraloci se nabízeli...

161
Další