Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:2 712
Již letos by mělo vyjít pokračování kultovní hry Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Poté, co tato hra vyšla v roce 2004 v podstatě nedokončená a studio, které stálo za jejím vývojem, brzy zkrachovalo (to, že hra vyšla v podstatě ve stejnou dobu jako Half-Life 2 samozřejmě ničemu nepomohlo), tak se hry ujala fanouškovská komunita, která hru ve formě různých patchů a modů vylepšuje a hraje dodnes. A co vy? Hráli jste jedničku? Nalákala vás dvojka?

Přepis titulků

Ukážem jim, jak se to dělá. Chytněte ho. Zatím pa. SNÁŠÍ SE NOC A VY POVSTANETE PŘIJĎTE SI ZATANČIT NA VLASTNÍM HROBĚ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super Vampire: The Masquerade měla parádní atmosféru a vůbec nevadila slabší grafika a technická nedotaženost. No jsem zvědavý.

00

Odpovědět

Taky Vám ta upírka nápadně připomíná Jenefer ze Zaklínače? Náhoda?

15

Odpovědět

Kdyby jsi aspoň napsal Yenefer ty joudo.

42

Odpovědět

+EskelJe to Jenefer, nejsem angličan, chytrolíne. Přečti si knížky.

12

Odpovědět

Bloodlines je dneska už klasika a stále se hra, stále je populární a stále do ni vycházejí updaty.
Dvojka nevypadá graficky vůbec špatně, obzvlášť mě zaujaly ty skoky z budovy na budovu, taková volnost pohybu mi v jedničce chyběla. Už jsem viděl ale dost vývojářů, kteří se snaží jenom dojit slavné jméno, aby pak ke konci vydali sotva průměrný produkt. Snad to dopadne dobře. Společně s Cyberpunkem a Wastedland 3 jsou to to tři hry na které se letos nejvíc těším.

20

Odpovědět

prisla slinka si znova dat Bloodlines :)

32

Odpovědět

Nebyť tej krásky na obrázku tak si to ani nepozriem ale nakoniec ma to celkom zaujalo...ak bude v gamepasse určite skúsim

32

Odpovědět

Sice jsem měl radši RPGovější Redemption, než Bloodlines, ale určitě tomu šanci dám

00

Odpovědět

Já se trošku bojím, aby to nedopadlo jak jednička – že to bude dobře hratelné až po letech díky komunitě – ale tak snad :) Vydání posunuli z března na konec roku, to je vzhledem k prvním záběrům ze hry spíš dobrá zpráva. Tak snad se to nepodělá :D

Jinak Redemption bylo fajn, ale Bloodlines mi vždycky přišlo jako naprosto skvělé RPG, asi top 10 her, co jsem kdy hrál.

70

Odpovědět

+XardassHlavně aby tam byl stejně povedený černý humor, příběh, Jack, Beckett a české titulky alespoň pro Malkaviany.

21

Odpovědět

O jednotke som nikdy nepočul a z traileru som absolútne nepochopil, o čo ide.Takže nie, dík.

013

Odpovědět

V pohodě, zbyde víc na ostatní.

101

Odpovědět

Na tohle popis nebo video sotva bude stačit.. tohle je potřeba zažít a buď to pak je srdeční záležitost nebo to spíše nesedne.

Redemption jsem ani nepoznal. Byl jsem prcek, když v časáku Score se objevilo Bloodlines a přitahovalo mě to jako žádná jiná hra. A zcela právem, naprosto mě očarovala, ačkoliv jsem se hódně dlouho zaseknul v Santa Monice v misi s hotelem, hororové filmy jsem byl zvyklý koukat odmalička, ale tohle byl úplně jiný zážitek. Do filmové postavy se nikdy nevcitim tak jako do "charakteru" který vytvoříte podle sebe a že Bloodlines ty možnosti mělo na svou dobu naprosto velkolepý. Celá ta hra byla neuvěřitelně povedená a nebýt toho nešťastného datumu s Half Life 2 kdo ví, jaké by ty prodeje a pak budoucnost studia byly. Slovy se nedá popsat, když najdete svoji "osudovou" hru.

Bohužel nepočítám u nového dílu, se stejnou zážitkovou kvalitou na stejné nebo snad i vyšší úrovni. Bloodlines pro mě nastavil laťku nejvýše a jasně ukázal, že to není jen o mainstream trendech, rozpočtech, grafice apod. (i když to měl Bloodlines na svou dobu velmi vydařené), ale především o té správné partě lidí co tu hru vytváří. Těžko bych hledal tolik předností pohromadě v nějaké další hře. Byl jsem opravdu pořádný pařan a Bloodlines pro mě nic netrumflo, hrál jsem ji znovu nejčastěji a ani nejvymazlenější patche mi ten požitek už nezvedly, Bloodlines je prostě legenda, takže jsem moc zvědavý s čím přijde nový díl a možná si po "10" letech opět zapařím se stejným výrazem co jsem měl jako malý kluk :-) Držím jim palce.

20