Velká grupa holek

Thumbnail play icon
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:653
Počet zobrazení:6 171
Taky se vám už stalo, že si takhle popíjíte ve svém oblíbeném klubu, když v tu najednou se do podniku přiřítí nekontrolovatelná skupinka podnapilých slečen a ovládne veškeré okolní dění? Chlapíkům ze skupiny LastCallSketch očividně také a složili o tom dosti výstižnou písničku. Inu, posuďte sami.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Velká grupa holek! Velká grupa holek! Připravte se, je tu velká grupa holek! Jsem jak ožralá přílivová vlna, tak ať tě nesmeteme! Děláme to každou noc, v Panamě začaly prázdniny. Pajdáme a hopsáme a motáme se na podpatcích. Chlastáme, kouříme a řveme, chechtáme se a pištíme. Jsme velká grupa holek!

Velká grupa holek! A tancujeme, tancujeme, tancujeme... A smskujeme, smskujeme, smskujeme... Velká grupa holek, velká grupa holek. Tak kde je ku*va ta party, jsme velká grupa holek! Notorky na scénu! Becky - ta nejožralejší! Ashley - ta coura! Teresa - něčí sestřenka!

Stacy - tu není! - Hele, kde je Stacy? - Před chvilkou jsem ji viděla. - To jako fakt? - Kde je? Asi odešla s tím týpkem s páskou přes oko. Jo, tak to bude v pohodě. A tancujeme, tancujeme, tancujeme... A smskujeme, smskujeme, smskujeme... Velká grupa holek!

Velká grupa holek! Jestli s náma nevydržíte, tak ku*va padejte z našeho světa! Nemají na sobě skoro nic až na opalovací nástřik a třpytky. Ostatní čubky nás nesnášejí, protože jsou tlustý a zahořklý! Jen proto, že vypadáme jak děvky, nemáš nás co soudit. Můžeš nám kupovat chlast, ale opovaž se na nás sáhnout! Jsme velká grupa holek! Velká grupa holek! Taxi!

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čekal jsem lehce smysluplnější nebo náročnější text než od 10 letého dítět (tím nechci říct že 10 leté nenapíše nic lepšího ) a co říkáte na jejich baby řek bych že v čr máme hezčí :-)

191

Odpovědět

Tak to byl zřejmě účel, že je to takové přehnaně "blbé". Stačí si to dát do jedné roviny s těmi holkami, co tam vystupují a je to myslím jasné, co tím chtěli autoři říci.

180

Odpovědět

skoda, ze ten klip neni natocenej tady v Panama, kdyz to na zacatku rika, ze je to party v panama...

182

Odpovědět

Cheerleader efekt jak svina !!!

181

Odpovědět

Hudba (pokud se tomu tak dá říkat), je vážně strašná, ale na druhou stranu, možná to byl záměr a hlavně, to nejdůležitější je vyjádřit názor na určitý typ lidí a to se povedlo. Ale možná je to jen zaujatý názor, jelikož takovéhle rádobydospělé pubertální "didlinky" nemůžu vystát.

191

Odpovědět

Víc písniček od Spanisch Mike opět zasahuje. :D http://www.youtube.com/watch?v=CkoMbxHQmuM Vim, že to vypadá, že jen spamuju u videa, ale nejdřív to otevřete a posuďte jestli je to od věci.

180

Odpovědět

Nechápu malé hodnocení. Mě se to líbilo :)

182

Odpovědět

Občas vtipné, občas trapné.

183

Odpovědět

Myslím, že spousta mistrů kritiků tady nepochopila význam toho videa. Nemá to být hudební klip ani normální písnička. Má to pouze poukázat na to, jak se dnešní náctileté hvězdy chovají na veřejnosti. A to se povedlo dokonale výstižně. Jediné, co už dneska neplatí (aspoň podle toho, jaký pohled se mi občas naskytne na záchodcích či klidně na parketu) je věta: don't you fuckin' touch us..

182

Odpovědět

Hmm samý hudební kritik, ale skoro nikdo nepochopil o co tady de...

182

Odpovědět

Mně se to docela líbí, když člověk sleduje ten sarkastickej smysl a ne tu písničku jako takovou tak super. Poměrně mě překvapuje negativní hodnocení

181

Odpovědět

nj, neni nic horšího než banda naninek co vyrazily na piškotéku

183

Odpovědět

Co dodat... geniálně výstižné?... a na jednu stranu docela smutné, jestli víte jak to myslím.

182

Odpovědět

annoying bullshit

186

Odpovědět

tdnur: To mi došlo, ovšem i póvl mezi hudbou musí mít nějakou úroveň, nebo se pak za hudbu budou považovat i náhodně vytvořené zvuky. A tohle mi to téměř připomíná.
I když jsme ještě byly chlupatý a běhali s klacky v ruce, tak hudba byla založená na tom, že vzbuzuje něco z nás... Toto je absolutně bezobsáhlé... jen seřazené zvuky dané do rytmu.

186

Odpovědět

začalo to dost špatně, ale nakonec to tak zlý nebylo, od tý části, kdy přestal hrát hudba se mi to nakonec i celkem líbilo :)
a třeba hláška "you can buy us drinks all night but don't you fuckin' touch us" je dost výstižná :)

181

Další