Vetřelec: CovenantFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:12 409

Vetřelec je zpět! Tedy... bude zpět. V květnu. Už jste viděli trailer? 

Přepis titulků

Tolik jste obětovali, abyste tu mohli být. Abyste toho mohli být součástí... Každý s sebou máme partnera. Je to první velká kolonizační mise. Každý na Zemi je opravdu vděčný za vaši tvrdou práci. Za vaši odvahu. Píšeme tu dějiny. To je pšenice.

Jaká je pravděpodobnost, že najdeme zemskou vegetaci takhle daleko od domova? Kdo ji zasel? - Slyšíte to? - Co? Nic. Žádní ptáci, žádná zvířata... nic. OD RIDLEYHO SCOTTA CESTA DO RÁJE Co se tu stalo?

ZAČÍNÁ V PEKLE Slyšíte mě? Ozvěte se. LETOS V KVĚTNU Co se to děje? Potřebuji tě! - Uklidni se, zlato, klid! - Neříkej mi, abych se uklidnila! Ztrácíš se mi...

Tohle všechno... abychom začali nový život. Kde je to?! Pusťte mě ven! Drž se! Do pr... 19. KVĚTNA

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak Covenant dopadl přesně tak jak jsem očekával po tom, co se Ridley rozhodl zavděčit většinovému publiku. Celý příběh Promethea hodil do koše a narychlo uplácal tenhle nesmysl pro popcornožrouty. Skoro mám pocit, že je to pomsta. "Chtěli jste mít všechno na talíři? Tak tady to máte, žerte!" Na konci mi z toho bylo smutno. Prometheus měl takový potenciál. Škoda mluvit, škoda se rozčilovat. Krmení pro lidi bez fantazie.

31

Odpovědět

http://sledujserialy.sk/cz/episode/feasibility-study-1481480728

ktorakolvek z tychto poviedok bola lepšia ako prometeus

07

Odpovědět

Jen já v tom traileru slyšív tom klavíru rysy OST z Interstellar? :)

01

Odpovědět

Do kina na to půjdu ale nic od toho nečekám. Jen mám rád scifi.

A teď vážně. Kdo zasel tu pšenici?

200

Odpovědět

Pšenice je travina to nemusíš nutně sázet aby to vyrostlo.

111

Odpovědět

+HostNo, v týhle vyšlechtěný podobě se normálně nevyskytuje a moc v přírodě nepřežije = musí se sázet

20

Odpovědět

boh

32

Odpovědět

Že by ji tam třeba zasadila Elizabeth Shaw tě nenapadlo?

00

Odpovědět

:D ta ženská v 1:35 příšernej účes... Nevim proč do toho traileru odhalej skoro všechno, kdo chcipne, kdo koho zabije a jak, to pak člověk přijde o překvapení, i když každej ví že nakonci přežije jak jinak a nevim proč vždycky ženská a ostatni včetně aliena chcípnou. asi je ten ridley nadrženej feminista nebo co - s velkým překvapením bych čuměl kdyby mě vyved v opak. !Spoiler alert! Správně by měl přežít alien, nebo v případě AvP filmů to měl být predátor ( kde si ještě dělali p***l sloganem Whoever wins, we lose - Ať vyhraje kdokoliv, my prohrajeme - samozřejmě že vetřelci a predátoři chcípli a přežili lidi). Sem myslel že bude teda Prometheus 2 když to je nedokončenej příběh - zřejmě si budu muset ještě počkat, stejně tak marně čekam kdy udelaj AvP poradnej film s mariňákama z aliens(tak jak to je v PC hrách) a ne s posranou bandou teenagerů s kterou tu AvP2 zabili. Není horší hororový klišé než tam nasrat teenagery.

111

Odpovědět

Souhlas.

00

Odpovědět

Prometheus nebyl nic moc a tohle nevypadá o moc líp, mnohem víc se těším na Vetřelce, který má navazovat na dvojku.

106

Odpovědět

Marťan byl fajn. Kdo ví, třeba se povede i tenhle, i když zatím mi to přijde otřesné...

45

Odpovědět

ehm :) a čo má alien spoločné s marťanom? :)

23

Odpovědět

+ehmehm, žeby režiséra?

70

Odpovědět

"Je to první velká kolonizační mise." A na palube je koľko, osem ľudí a jeden android?

91

Odpovědět

0:11 Na orbitě budou asi ještě nějaké mraženky, pakliže to nejsou zásoby...

130

Odpovědět

Čím víc se blíží vypuštění tohoto filmu, tím se začínám víc bát, že to bude zase podprůměr :-(

123

Odpovědět

No zatím z toho mám dost smíšené pocity. Ukázky na Premetea byli super, ale nakonec to bylo dosti tragické. Tady ani ty ukázky nejsou nic moc :/

68

Odpovědět

Dvě pravidla horrorů:
1) Horror funguje jedině tehdy, když se lidé v něm chovají jako idioti
2) Horrory se točí pro ten pocit, kdy, vycházejíc z kina, si divák řekne: "mě by se to nestalo, já nejsem takový mamlas jako oni"
:)

313

Odpovědět

to by mě zajímalo jak by se ubránili xenomorphovi

80

Odpovědět

+SalemZůstali by doma na Zemi. :)

100

Odpovědět

Tvé pravidla mi nepřijdou zrovna ty správné, spíš naprosto ironické (těžko posoudit, jestli chtě/nechtě), ale každý máme jiné nároky. Nicméně mám taky jedno pravidlo:

- Horor nemůže nikdy fungovat, když se předtím podíváš na trailer. (nepočítám ty horory podle jedné šablony, kterých je do roka dvacet.. ty jsou prostě na hovno, o ničem, nudné a bez atmosféry už z podstaty věci)
Takový můj osobní nádherný příklad mám Shayamalanského The Visit. Neznal jsem ani základní synopsi, šel jsem do toho úplně naslepo a po dlouhé době mně stály chlupy i na šulinkovi. Když jsem se zpětně podíval na trailer, tak jsem jen nechápal, proč by se potom chtěl někdo ještě vůbec na film dívat. Následně se to potom samozřejmě odráží na nezaslouženém nízkém hodnocení, a to se mi nelíbí.

82

Odpovědět

Přeložte radši prolog

30

Odpovědět

Po Prometheovi už nevěřím, že by pokračování mohlo být dobrým filmem. Trailer je pro mne dostatečným důkazem. Přesto, že by mělo jít o elitu lidstva, tak se chovají jako děti na školním výletě. Jsou na nové planetě, ale první co udělají, tak si vyjdou na procházku bez obleků, rozdělí se při první možné příležitosti...
Koncepce adolescentní hororové vyvražďovačky mi k tomuto filmu nesedí. Chci aby zařvali, ale nechci aby se přitom chovali jako kreténi, kteří nedodržují žádné logické zásady bezpečnosti, které je každý schopný vymyslet za pár minut u klávesnice...
Lidstvo má androida jako je David a z lodi vyjíždí konferenční stolek se zabudovaným kinectem? Jasně možná je trochu brzo na takové hnidopišství, ale vzpomněl jsem si na poslední video od BostonDynamics...

353

Odpovědět

Já coby skalní fanoušek vetřelčí série jsem zklamán. Trailer mě vůbec nenavnadil a ten konec definitivně rozdrtil všechny mé naděje vkládané do tohoto dlouho očekávaného dalšího filmového zpracování mého nejoblíbenějšího sci-fi monstra... já teda kvituji s povděkem, že je tu další film s vetřelcem, ale pak si vzpomenu na AvP2 film a dojde mi, že to nemusí nutně být výhra.

82

Odpovědět

Viděl si prolog? Tam jako fanouška serie mě potěšil ten kašel :D

30

Odpovědět

+SalemKromě tohoto prologu https://cs.wikipedia.org/wiki/Prolog_(programovac%C3%AD_jazyk) ne. Ale i kdyby, jedna ubohá snaha o retro není teda žádná výhra. A hlavně, neříkám, že vetřelec musí mít jeden fixní vzhled, malé (i větší) obměny mezi filmy byly, ale tenhle se mi nelíbí.
A nakonec ta atmosféra. Vetřelec na denním světle prostě působí hrozně kýčovitě. Třeba ve dvojce jsme neviděli vetřelce na světle, a odiskutovali to tím, že prostě loví v noci. Což není nijak chytrá scénaristická výmluva, ale smysl dává, a navíc k vetřelci prostě ta tma patří, což jako fanoušek série myslím odsouhlasíš :). Třeba když si vezmu úspěch hry alien isolation, tak ona právě budovala na tom, že o vetřelci víš, ale nevidíš ho, což je prostě jeho znak.

Může to být jenom jedna nějaká scéna, snaha vybočit něčím z toho "ve tmě" stereotypu, ale proč? Inovace je fajn, ale zrovna tohle je věc, kterou bych neměnil. Prostě, nemám aktuálně dobrý pocit.

40

Odpovědět

Prometea podrbal ako to len šlo... tak mu to snáď tentokrát vyjde...

49

Další