Virtuální realitaEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:3 078
Hraní ve VR se v posledních letech dost rozšířilo. Jak ale takový hráč působí na postavy ve hře?

Přepis titulků

Konečně jsem tady. Skycraft VR. Ty jo, z pohledu první osoby je to divné. - Ahoj. - Jak je, farmáři česneku… Mám ruce! Můžu hýbat jednotlivými prsty. Jak to ten ovladač dělá? Schválně jestli… Zkusíme to. Jo! Na*er si!

Na*er si! Na*er si, farmáři česneku! Na*er si! - No to snad… - Na*er si! Na*er si! Na*er si! Na*er si! To je paráda! Ty vole, to jsou neskutečné detaily! Vidím jednotlivá vlákna tkaniny, ze kterého je jeho košile. I s tímhle blbincem se dá normálně interagovat!

Ty bláho! Vidím jednotlivé póry. To je paráda! - Jeho ucho! Nakódovali mu ucho! - Jo. To je šílené! Nakódovali mu i vnitřek nosu. Proč jako? - Schválně jestli… - Co to… - Tak a je to.

Šup tam s ním! - Ne! - Ne! - Trefím se tam! - Přestaň! - To půjde. Ne! A je to! Povedlo se! Tak jo, tak pojďme hrát. Jaký úkol pro mě máš, farmáři česneku? - Zdravím dobro… - Dál. Rozutekly se mi ovce.

Pokud najdeš čtyři, odměním se ti. To zní jako jednoduchý úvod do VR. Přijímám. - Super. - Tak kudy teď… Tak jo, pojďme na to. A sakra! - Do p*dele, pohyb ve VR stojí za hovno! - To je nechutné! Co to děláš? Ne!

Zůstaň, kde jsi! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Promrhaný potenciál. Měli k tomu udělat druhé "synchronní" video z reálné místnosti. Například při tom pokusu o chůzi, kdy potácením převrhne nějaké to domácí vybavení, následně zvrací do klína přítelkyně, která sedí za ním v křesle a nakonec zvratky utírá do záclon... 😈

83