Víš, co je na hovno? - Tiskárny

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:861
Počet zobrazení:7 687
Také vás štvou tiskárny, které nikdy netisknou, když to nejvíc potřebujete? Jamese Rolfea (Angry Video Game Nerd) také a musel se s tím podělit s ostatními. V krátkém videu vyjmenuje hned několik věcí, které trápí nejednoho z nás. V minulosti si tu u nás podobně postěžoval také na DVDčka. A pokud vás něco hodně vytáčí, je těžké si u toho udržet vybraný slovník, tudíž TOTO VIDEO NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI DO 18 LET! Máte ještě další nemilé zkušenosti s tiskárnami? Podělte se s nimi v komentářích.

Přepis titulků

Víš, co je na hovno? Tiskárny. Tiskárny člověk vynalezl, aby sám trpěl. Nesnáším tiskárny. Lezou z nich jen samé sračky! Chci si jen vytisknout maily, plán cesty nebo dokumenty ve Wordu. Černý text na list papíru! Nic víc! Bohužel. Dochází barevný inkoust. Co mi je po zasraných barvách? Já potřebuju černou! Tak toho hajzla restartuju a začne tisknout tyhle hovadiny!

Co to je? Tohle jsem nechtěl! Postupujte dle těchto kroků? To nejde napsat na monitoru? Tohle je plýtvání papírem. A hlavně inkoustem! Inkoustem, kterého mám nedostatek! Že dochází barva? Hovno! Tady je modrá a červená! A to chci jen černou! Černý text ti to nevytiskne, ale tyhle nesmysly jo? Dost!

Já tohle nechci! Tak jsem koupil nový inkoust a víte co? Nefunguje! Musí mít přesný typ! Jaký je rozdíl mezi černou 56 a 21? Co si kurva vybíráš, ty hajzle? Jsou to stejné cartridge! A ještě zaseknutý papír? Paráda. To je na hovno! Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prostě jen neumí používat tiskárnu a tak nadává, to znám, dělám to taky, ale ne když mi dojde barevný inkoust, to jen vyndám barevnou tiskovou kazetu a tiskárna se automaticky přepne do černobílého režimu.

195

Odpovědět

Další

180

Odpovědět

jo to s tima barvama znam, taky jsem jednou chtěla tisknout černě a psali mi že nejsou barvy (nebyly, ale černá měmla asi ještě 30% to by jeden list vytisklo)

190

Odpovědět

A já si myslel, že mám pos*anou tiskárnu. Na co to sakra potřebuje barevný inkoust, když tisknu černě ?? :O

190

Odpovědět

Krátký, ale výstižný.

200

Odpovědět

Budou další Obelixi?

180

Odpovědět

prelozte vic!

180

Odpovědět

raz nám tlačiareň nechcela tlačiť, alebo lepšie povedané, sa v nej stále zasekával papier kvôli 1 poondiatemu vlasu ktorý do nej padol...a ešte keď dáte dačo vytláčať, tak sa ešte 5 minút chystá na tlač a keď niečo skenujete tak to skenuje, takisto, 5 minút (pri najlepšom)

180

Odpovědět

Vlýtla mi tam můra a cele to nějak poničila a měl sem po tiskárně :DD

181

Odpovědět

Sakra, jsem si to stopla na tom textu, když říká, že si chce vytisknout maily a přečetla jsem si, co tam píše. Skvěle mi to vyspoilovalo zbytek povídání :D :D :D.

181

Odpovědět

to mi pripomina moju tlaciaren ...akorat ze moja len divne chrci no :D

181

Odpovědět

Hehe. Ale ony i ty Canonky si umí vymýšlet. Když pominu to, že zrovna teď, když jsem na tohle video narazil nechce tisknout modře, přestože hlásí plnou nádržku, tak běda, když z ní nějakou nádržku vyndám. To nejenom, že pak odmítá tisknout jakoukoliv barvou, ona pak dokonce odmítá i skenovat! :D

191

Odpovědět

Rofl přesně tu tiskárnu mám doma upe tu samou hey:D

180

Odpovědět

Prelozte dalsi veci .. Jsem na tomto typkovi zavyslej :) Je to můj BůH ! :D

180

Odpovědět

Přesně tuhle tiskárnu mám =D... A trpím stejně =D...

180

Další