Vlkodlačí mužEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:423
Počet zobrazení:7 081

Několik z vás nás žádalo, abychom začali překládat na YouTube velice populární pořad s názvem =3 od Raye Williama Johnsona. V každém díle vybere Ray tři populární videa, která našel někde na YouTube, řekne vám k nim pár zajímavých informací, přehraje vám je a poté se je snaží vtipně okomentovat.

P.S.: Sandy balls (Koule od písku) z konce videa je také název jednoho známého rekreačního střediska v Hampshiru.

Přepis titulků

Co se děje, lidi? Zku*vený malý klokánci. Co jinýho by se dělo? Tohle video získalo během dvou měsícůpřes 80 000 zhlédnutí, ale podívejte, jak jsou roztomiloučký. Velký nohy, plandající ocas,vyzáblej obličej... Dokonce i pes dělá... Ale dejte si bacha.

Teď jsou roztomilý,ale v dospělosti jsou to prej pěkný zmetci. Vypijou vám poslední pivo z lednice,budou balit vaši holku, půjčej si vaše auto a rozladěj vám rádio... Prostě takovýhle sra*ky. 600 000 zhlédnutíma během dvou týdnů se může pochlubit tohle napínavý video. Tenhle ženskej zápas v basketuse hraje ve vysokým tempu. Ale to platí jen dokud se pár ženskejch nerozhodne použítsvou supertajnou smečovací strategii.

Páni! Strašně se mi líbí, jak hrajou basket, ale kdo mi ku*va uvaří večeři? Ne, dělám si srandu. Ale ta smeč by byla neuvěřitelná,kdyby se jim povedla. Nicméně se nemůžu smát tomu,že jim smečování moc nejde. Vlastně k vám budu z celýho srdce upřímnej...

Taky neumím smečovat. Je to šok, co? Každopádně nemůžete čekat zázrakyod basketbalistek, který maj za maskotazku*venýho ježka Soníka. Měli si vybrat radši Super Maria. To je úplně jiná liga. Další video je od protinožců. Bohužel se kopčilo a šířilo tolik, že nedokážu odhadnout, kolik má zhlédnutí.

Je na něm tenhle chlápek, kterej popisuje místnímu zpravodajství,jak ho napadl pes. Zrovna jsem vyšel na dvorek a u plotu bylo pár psů. A jakmile mě zahlédli, rozběhli se proti mně a... To je za hodně dlouhou dobunejvětší úlet, co jsem viděl.

To ho hryznul vlkodlak? Pane, možná vás ten čokl napadnul, protože jste ku*evsky posedlej. I jeho manželka by mu nejradšinasadila kazajku. "Co to ku*va žvaníš, Willisi?" Když jsem si to video pouštěl,moje kočka se lekla tak, že radši skočila na strom. Někdo by měl toho chlápka najmouta nechat ho hlídat na místní skládce.

28 DNÍ POTÉ? Tak trochu popojedem. Ne, schválně si to dáme ještě jednou... Už jsem se nabažil. Ale nemůžu se nabažit otázky dne, kterou tentokrátzaslal uživatel Reber Rabbit. Ptá se vás... Kdybyste mohli cestovat časem...

kam byste se vydali? Kdybyste mohli cestovat časem, kam byste se vydali? Svoje kreativní nápady napištedo sekce pro komentáře, vy prevíti. Díky, že jste sledovali dnešní =3. Jsem Ray William Johnsona ještě se vás na něco zeptám. Takže mi povězte... Co je tou nejdivnější věcí,vedle který se můžete probudit?

STOJÁK VAŠEHO OPILECKÝHO FOTRA MAŇÁSCI KOULE OD PÍSKU STŘÍZLIVEJ CHARLIE SHEEN PRD V ZAVAŘOVAČCE Překlad: BugHer0Korekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Gold Ray

20

Odpovědět

palec na horu za štěkajícího dědulu :D

30

Odpovědět

Nevím co má proti Sonicovi... :D

190

Odpovědět

Nemá niekto link na jeho blog??

190

Odpovědět

Je to zvláštní, podívat se na to po takové době (=

200

Odpovědět

Nuda, Nuda, Nuda

1828

Odpovědět

@ape1eat: súhlasím s tebou........podľa mňa je RWJ bohovský, niektoré jeho komentáre nemusím, ale na niektorých sa smejem ešte celé video....a podľa mňa sa niektorým nepáči pretože ho nepoznajú z jeho starších videí (hlavne jeho hlášky)....a vo svojom BreakingNYC on sám povedal že tu v =3 zo seba robí debila...a ja s ním súhlasím, v =3 robí debila ale v real živote by som sa s ním teda dalo aj normálne porozprávať

190

Odpovědět

to ape1eat: S angličtinou větší problémy nemám a domluvím se celkem bez problémů. Přesto si raději pustím video s titulky, protože některým věcem prostě nerozumím. A neangličtináře celkem chápu. Jsem z vesnice (3 000 obyvatel) a na základce jsme měli povinnou Nj. S Aj jsem tedy začínala až na gymplu. A i tam byla možnost kombinace jazyků Nj a Fj. Takže někteří se k Aj ani nedostali. :)

191

Odpovědět

Hele lidi nemate nekdo link na =3 twiter ja hledal jako pominutej a nic sem nenasel :)kdyztak se mi pls nekdo ozvata do commnetu ;)

192

Odpovědět

sija ... jasné probudil se vedle mnicha v zavařovačce. :D

192

Odpovědět

fart může být i hanlivý výraz pro mnicha nebo kněze. Jinak super video, těším se na další

192

Odpovědět

Dědu to poznamenalo :D

202

Odpovědět

Naprostý souhlas s Talhofferem. Stařík byl luxusní :D

213

Odpovědět

No ten moderator moc vtipnej není. Jediný co mě na celých třech minutách rozesmálo byl ten šílenej stařík.

206

Odpovědět

Vela stastia pri prekladani niektorych odpovedi z Comment Question of the Day...

193

Další