Thumbnail play icon

Co pro Evropu znamená odchod MerkelovéVox

Přidat do sledovaných sérií 46
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:3 755

Angela Merkelová je jednou z nejvlivnějších osobností Evropy i světa. Ale jaké výzvy čekají Evropu a Německo po jejím odchodu z politiky? 

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Co pro Evropu znamená odchod Merkelové" – že už je pozdě!

20

Odpovědět

Zdravím, bude překádat ten Příběh Evropy??

20

Odpovědět

Doufam ze se doziju kde, kde pani Angele Mengele bude za svoje zlociny potrestana, zastrelenim u zdi, obesenim nebo jinou stejne ucinou metodou. Kterychzto metod muze byti aplikovano i vicero a to z toho prosteho duvodu: Jen pro jistotu!

1337

Odpovědět

Odvaha není zločin, který by měl být trestán.

1710

Odpovědět

+HaiOdvaha ničit národy v Evropě? :D....

40

Odpovědět

ak jediný dôvod tvojho tvrdenia je to, že prijala 140 000 imigrantov do Nemecka, tak si pekné jeblý človiečik. Koľko ste ich prijali vy? 1000? ako ťa to postihlo?. Jej jediná chyba bola v tom, že je až moc ľudská a chcela pomáhať aj tam kde to nejde. To, že nacionalisti sú zadubení už vieme. Inak jeden veľmi múdry človek povedal: len hlúpy človek sa verejne hlási k patriotizmu, pretože je to vec, ktorá by mala byť samozrejmá. Je to ako keby sme sa verejne hlásili, že nekradneme.

86

Odpovědět

+Velrybí hovězíNo nevím, ale u všimnul si tak trochu, kdo je u nás premiérem a jak se dostal v roce 2013 k moci?

A lidem to evidentně stačí, jako jeho hlavní oponenti se pak profilují Piráti a až za nimi je "nerespektující výrok soudu" ČSSD (Altner), "soudící se" ODS (Nečasová, Nečas, obžalovaní generálové), Tomio 2.0....

00

Odpovědět

Všimněte si brilantní práce s čísly... řekne, že podpora přijímání migrantů klesla na polovinu tedy z 33% na 18%, ale tak to není v žádném případě, ve skutečnosti klesla jen o 15% protože 66% bylo už předtím proti! A takhle si tady žijeme... 30% lidí zvolí Babiše a mluví se o něm jako o supersilném vůdci se supersilnou podporou, fakt, že kdyby se mohl ve volbách společně s jedním hlasem hodit i jeden antihlas, tak by skončil v mínusu je každému jedno. Zeman to samé... kdyby se mohl hodit s jedním hlasem i jeden antihlas, tak by byl výsledek mnohem zajímavější. Demokracie je zlo... systém kdy hlasujete o jiných lidech než o sobě je neetický.

1113

Odpovědět

Ještě tak vědět, jaký je rozdíl mezi procentem a procentuálním bodem. Tedy z 33% na 18% je právě o polovinu, protože polovina neznamená (téměř) nikdy 50% (tedy pouze v případě, že by před tím byla podpora příjímání 100%, což ale nebyla)..

130

Odpovědět

+LNo pokud tě zajímají pouze lidé kteří mají správný názor, tak to není 50% nikdy, pokud tě jako správného demokrata zajímají všichni lidé, tak pouze 15% změnilo názor. Já nejsem demokrat, já v tom hokej nemám. Samozřejmě chápu, že pokud mluví pouze podporujících lidech a těch bylo 33 a pak jich bylo 18 tak je to polovina... jasný... já rozporuju, že 33 ze 100 není silná podpora.

74

Odpovědět

+Lejno KarnevalPrávě že 33 ze 100 je silná podpora (jak u otázky přijetí uprchlíků, tak třeba u podpory některé strany aspirující na vládnutí). Už u tohoto čísla by se skutečným demokratům měla rozsvítit kontrolka a říct si, co se stane, když se z 33 ze 100 stane 51 ze 100 (nebo více).

31

Odpovědět

+LDemokracie je vláda většiny ne? (sice ne, ale i kdyby), tak sakra... je 33 silná podpora, nebo je 67 silný odpor? Já jsem mladý soudruh já bych to potřebuji věci vysvětlovat.

13

Odpovědět

+Lejno KarnevalStále nechápeš, že demokracie je DEMOSTRATIVNÍ vláda většiny, tedy když má Franta a jeho parta podporu 33% ve společnosti, tak velmi záleží, zda k volbám přijde 50% společnosti - pak Franta a jeho parta získá (s trochou štěstí) i ústavní většinu ve sněmovně, nebo zda k volbám přijde 75% společnosti, nebo právě 100% společnosti (a pak má Franta a jeho parta jistých pouze 33% míst v PS).

03

Odpovědět

+LNeříkej mi co chápu a co ne. To co jsi napsal je ktorom toho úplná blobst. Copak Frantovci chodí povinně k volbám?

33

Odpovědět

+LAle jednu věc musím uznat. Málokdy potkám trdlo co je ochotný takhle bránit, že 33 je víc než 67.

53

Odpovědět

+Lejno KarnevalTakže když má někdo 33% silnou podporu, tak to také znamená, že má 67% "silnou nepodporu"?

Co když máš 67% "slabou nepodporu", nebo jednoduše 67% není rozhodnuto, nebo o něm neví....

10

Odpovědět

+LJako promiň, ale tohle se nadá...
ty: 33% je silná podpora
Já: tak z toho plyne, že 67% je silný odpor
ty: takže když 33% má silnou podporu, tak to znamená, že 67% má silný odpor?
já: WTF???

04

Odpovědět

Merkelová je od socanů, a to jediné se mi na ní nelíbí. Jinak její kroky jsem uvítal a naprosto souhlasím s přijímáním migrantů z Afriky a muslimských zemí. Hlavně u nás by to bylo třeba, aby lidé přestali mít klapky na očích. Zjistili by, že nás obohatí nejen o svou kulturu, ale i geneticky. U nás je to samý rasista, xenofob a vypatlanec. Lidé tu nejsou vůbec demokrati. Kdy už si lidi uvědomí, že třeba transgender je naprosto přirozená věc a tyto lidí bysme měli nejen respektovat, ale i se od nich učit pokoře, umírněnosti a slušnosti. Vadí mi třeba muži roztahující se v MHD, kdy si myslí, že vládnou svým rozkrokem. To bych jim hned zakázal! Já jsem taky muž, ale mám alespoň tu slušnost, že sedím vždy s nohou přes nohu, tak jak je to pro chlapa přirozené. Musí se toho hodně změnit, proto budu opět volit Piráty!

119

Odpovědět

Ty jsi velmi naivní a svou "dobrotou" až společnosti nebezpečný (připomíná mi to jednoduché ovečky ze stáda věřících - tedy přesně jak je církev vždy potřebovala mít). Naštěstí málokdo v ČR je jako ty. Až ti jednou tito obohacující migranti znásilní tvoji malou dceru možná to uvidíš jinak.

76

Odpovědět

+lukášextrém vedle extrému tohle..

47

Odpovědět

+?sorry za mé komentáře, jsem pi*a

16

Odpovědět

+?to jseš no, první krok k vyléčení psychické choroby je přijmutí, že jí opravdu trpíš, good luck.. :)

22

Odpovědět

Další nudící se provokatér. Houser jdi za mamkou a aspoň ji helfni s naškrabáním brambor.

41

Odpovědět

Počkej až nějaký imigrant geneticky obohatí tvojí rodinu, to budeš koukat... 🙄 Mimochodem zabíjet lidi kvůli rozšiřování své víry není kultura ale hnus... Ať si hezky zůstanou tam, kde si to zničili.

00

Odpovědět

Nacista podle dnešních měřítek = kdokoliv kdo ma zdravý rozum a pud sebezáchovy.

820

Odpovědět

Nacionalismus ≠ nacismus.

101

Odpovědět

Naopak nacista je ten, kdo brutálně prohrál jednu válku, ale chová se jako imbecil, aby mohl prohrát i tu druhou, třetí, čtvrtou (ostatně druhou světovou válku ve Evropě vyhráli "Židy a neárijci postavené/ovládané zbraně", například dekódovací stroj Bomba, nebo polské a československé perutě v Anglii, nebo T34 )....

16

Odpovědět

To je tu zase v komentářích nablito od sluníček :D Říkám to už tak min. 3 roky, že videacesky jsou, nevím proč, pro neomarxistická sluníčka jako žárovka pro můry. Názor národa na Merkel: 90% ji nenávidí, pro 10% je OK. Názor na Merkel tady na videacesky: 10% ji nesnáší, 90% by ji vylízalo kakáč :D Klasika

1540

Odpovědět

Já tedy v diskuzi čtu výhradně měsíčky, ale souhlasím, že je od nich slušně nablito.

"Názor národa na Merkel: 90% ji nenávidí..." Taková procenta vycucaná z prdeIe vždycky napíše nějaký retard. To je detektor demence na úrovni "vysoký školy života", akorát v číslech.

Co se týče VČ, pravděpodobně ti většina návštěvníků bude připadat divně, protože sem vždy chodili celkem inteligentní lidé s přehledem. Člověk, který má v hlavě nasráno jako ty a svůj názor dokáže podepřít jen vymyšlenými procenty a lízáním kakáče, ten patrně nebude chápat ani elementární souvislosti u složitějších videí, natož aby vůbec znal samotné téma. Značná část návštěvníků je ovšem zná, proto bude razit krapánek jiný názor než diskutéři z novinek, které bereš za 90 % národa.

Jo a na Merkel žádný názor nemám, tak mě můžeš zařadit do své statistiky, která je tak profi, až podle ní neexistuju.

Snad jsem ti alespoň trochu pomohl s tříletým tápáním.

3313

Odpovědět

+Zeckhlavne, ze ty mas svoj prieskum sledovatelov VC, statiscky podlozeny, typicke slniecko, vytykat niekomu percenta, tvrdit opak, ale nepodlozit

426

Odpovědět

+v m vargaJá nechápu tu logiku s argumentem "názor národa".
Kdyby si 90% národa myslelo, že 1+1 je 3, tak to 3 zkrátka není.

Kdybych to měl zjednodušit na ono "Merkelová vs Putin", kde je Vladimir Vladimirovič měsíčky často adorovaný, dá se na to pohlížet poměrně jednoduše:

Ve které zemi nejvyšší představitel vládne jako diktátor, má několik vil za miliardy stejně tak jeho milenky, jeho nejbližší spolupracovníci a jejich milenky, zatímco 17% národa by rádo natrvalo odešlo ze země kvůli chudým podmínkám?
Která země je agresivní vůči zahraničním státům a která jim naopak pomáhá?
Která země nechává zavírat názorové oponenty a která jim naopak nechává svobodu slova?
Která země utiskuje menšiny?
Která země je výrazně zkorumpovanější?
Do které z těch dvou zemí by pravděpodobně drtivá většina šla radši bydlet, kdyby si museli vybrat?

Ale vzdor tomu všemu věřím, že větší část našeho národa (ta hojněji zastoupená intelektuálně slabšími jedinci) by radši volila Putina než Merkelovou a Zemana než Drahoše, což způsobuje hlavně mediální obraz těžící z toho, kolik lidí si neumí vypočítat 1+1 a věří, že je to 3.

Takže ne, i kdyby si to 90% národa myslelo (což nemyslí), tak je mi to fakt volný.

134

Odpovědět

+Ceckotakze navrhujes diktaturu namiesto demokracie

211

Odpovědět

+ZeckMerkel ke úspěšná, protože to byli soc-demokrate, kteří zradili své voliče netypickým rozvolněním pracovního práva.

Tak vznikla i AfD, která zaujala místo mezi Linke a SD, naopak mezi SD a (skutečnými) liberály je místo pro CDU/CSU, která se prostě prezentuje jak ' střed '.

Ona i Merkel ráda přebírá rétoriku od Zelených, a tak vykrádá jejich voličstvo, ale je otázka, zda odstup od jádra přežije i EU (a jeho energetika, zvláště v situaci, kdy i Francouzi mají problém s Nord Stream 2).

31

Odpovědět

koho zajímá názor národa? :D to jako má být směrodatné na všechny nebo co? běž se tetelit do své společenské bubliny (novinky.cz), a nechoď sem, když ti tak vadí lidé s jiným pohledem na politické události :)

63

Odpovědět

+?To trubko. Jestli jsi nepochopil mé hlavní sdělení, tedy že videačesky je hnízdo neomarxistů a jiných sluníček, tak jsi hňup. A pro ostatní - nejde o přesnost procent, ale o fakt, že názory drtivé většiny lidí na videacesky naprosto nekorespondují s názory lidí v ČR. A že je to tím, že jsou tady chytřejší lidi? HA HA HA :D :D :D Tak to jo :D Slunka zasraný!

35

Odpovědět

+Johhnylol? :D opravdu inteligentní komentář, já se bavím lidmi, kteří akorát používají argumentační fauly, které hltají ovečky jako ty z mainstreamu :D ale je mi vás vlastně líto, za nenávistnými komentáři většinou stojí frustráti a životní zoufalci, tak snad i tobě se jednou v životě poštěstí, peace.. :)

11

Odpovědět

Interesy!

04

Odpovědět

Klobouk dolů před tím co dokázala.

2822

Odpovědět

znicit evropu? tak to jo

1624

Odpovědět

+v m vargaAko presne znicila europu? Mas eurofondy? Mas. Mozes chodit do prace? Mozes. Mas na chleba? Mas. byvat predpokladam tiez mas kde. A to ze mas zamindrakovany pohlad na svet pretoze nie si ochotny alebo schopny najst si informacie je len tvoj problem, ved hadzat vinu preco sa ti v zivote nedari na inych je take jednoduche. Teraz mi prosim ta vysvetli ako znicila Europu.

79

Odpovědět

+asdffdsamyslis lokalne a v pritomnosti, dokaz tvojej malosti,dosledky jej cinov budu musiet znasat dalsie generacie europanov, to co sa deje teraz je len slaby odvar

59

Odpovědět

+v m vargaAle ty si mi stale nevysvetlil ako znicila Europu a co budu musiet od nej znasat dalsie generacie?

44

Odpovědět

+asdffdsanot sure if retard...

26

Odpovědět

+asdffdsaTy jsi dobrý masér. Jak EU nebo Merkel pomohla Slovensku, když to tak obhajuješ. Přijali jste euro, taková pííí.ovina a podívej se kde jste z ekonomikou atd. Spousta z Vás u nás studuje a pracuje. A lidé, jako Merkel dojebali Evropu a její budoucnost tím, že zde natahali muslimy z Asie a Afriky. Tito lidé mají úplně jinou mentalitu, chování, myšlení. Asi jsi slepý vůči tomu co se tu od roku 2015 děje.

37

Odpovědět

+Tomik86Dobre pritiahla sem migrantov dajme tomu aj z Afriky a Blizkeho Vychodu, ale stale nevidim kde je ta znicena Europa. Prijali sme euro lebo sme sa k tomu zaviazali - (toto je klasicky argument - "pozri sa kde ste s ekonomikou") S ekonomikou sme na tom dobre rast je stabilny - nie ako u vas v CR ale predsa. Vela ludi u vas studuje ano - to je dalsi argument - Slovaci v Cesku studovali davno pred tym ako sme sa narodili a tak isto aj Cesi studovali na Slovensku. To cim sa tu ohanas su typicke krcmove debaty.

32

Odpovědět

+asdffdsaPodívej se pořádně kde jste s ekonomikou vy a kde my.Mám dojem, že máš špatné informace. Na Slovensko jsem nějakou dobu jezdil a vím, jak to tam vypadá. Krčmové debata? Ne to je pravda. Jde o to, že se tady začínají nabourávat naše zákony, životní styl a pravidla. Jak může v Německu žít muslim a mít dvě ženy, když je zde mnohoženství zakázané a trestné. To nemluvím o znásilňování žen, dětí, vraždy a teroristické útoky. Odkdy tohle vše začalo? Mám známé co pracovali a žili třeba v Irsku nebo Německu a o těchto lidech neříkali nic pěkného. Já jsem přímo znal muslimky a ty nesnášely araby a černochy. Kvůli tomu, jak se tito lidé chovají s jak vyznávají islám. Vím, že i dost slováku se oženilo s těmito muslimky. Jenže ony aspoň měli snahu se přizpůsobit a respektovaly naše zákony. Je třeba si uvědomit, že většina těchto imigrantů se tak chovat nebude a vidíme to neustále. Třeba před pár dny byl v Rakousku ubodán úředník, protože muslimek nedostal sociální dávky na které neměl právo. A tom to celé je.

15

Odpovědět

+asdffdsalidé s křišťálovou koulí mi vždy vykouzlí úsměv na tváři :)

21

Odpovědět

Myslíš porušiť platné dohody EU? Je to majsterka, no....

87

Odpovědět

04:35 Nemyslím si, že by nenávist k imigrantům vyvolávaly nějaké nacionalistické strany. Prostě pro lidi z druhé strany světa, kteří mluví jiným jazykem, mají jiné zvyky a kulturu, může být nejednoduché přizpůsobit se našemu prostředí.
Navíc si myslím, že utíkat od problémů není řešení.

237

Odpovědět

Nacionalistické strany se na tom přiživují a nabízejí "jednoduchá" řešení, v uvozovkách proto, že jsou schůdná. Přizpůsobit se určitě jednoduché není, ale nemožné taky ne. Bohužel systém, který by napomáhal úspěšné integraci, neexistuje nebo fatálně selhává.
A utíkat od problémů? Jak jako chcete čelit například bombardování? Samozřejmě ne všichni uprchlíci čelí tak závažným problémům, to, že to ale neumíme prověřit nebo neprověřujeme je zase selhání systému.

209

Odpovědět

+JednoSpousta lidí neutíká od bombardování, ale prostě jim někdo nakuká, že tam na druhé straně světa jim budou lítat pečení holubi do úst, a tak se vydají vstříc lepšímu životu.

210

Odpovědět

+JednoPůlka Afriky používá odvozeniny od eura (Středoafrický Frank, resp. Západoafrický Frank), takže je opravdu záhadou, proč se jim tato měna nelíbí a hledají svou spásu v EU.

A také naopak, proč Francie nedokáže devalvovat tyto měny, a tak zlevnit výrobu a zvýšit tak svou prestiž ve světě.

28

Odpovědět

+JednoJAK RESIT PROBLEM? Naprosto jednoduse vypakovat je zpatky na saharu, popr. je v gumovem clunu vypustit uprostred atlantiku. Problem solved, teda vlasne ne, jeste s nima vyslat jedince jako ty pak teprve bude v Evrope klid.

69

Odpovědět

jjk, na to ti můžu odpovědět pouze tímto videem...

„Pojď ven,“ volal poslanec Volný na Birkeho z ČSSD [RUKA RUKU MYJE]

35

Odpovědět

Ďalšieho skopčáckeho kancelára, ktorý zabudol, že EU nieje tretia ríša.

922

Odpovědět

Merklovou by měli z německa vykopnout do nějaké islámské země.. Stejně jako se dnes lidi v těchto zemích vyhánějí za pouhou kritiku islámu.

1431

Odpovědět

šafrán

49

Odpovědět

Druhú etapu germanistánu

423

Odpovědět

Úľavu

720

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK