Výběr herních trailerů

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:6 142

Protože se minulý týden konal Gamescom, nebyla o trailery nouze. Opět si tedy můžete vychutnat několik z nich. Tvůrci Battlefieldu nakousli novinku, která by měla mít dle jejich slov zásadní vliv na hru - Levolution. Diablo 3 bude mít datadisk, odehrávající se kolem ztraceného anděla Malthaela. Trailer na Dead Rising 3 je plný vulgarismu a násilí, a proto varujeme před zhlednutím mladší diváky a slabší povahy. Trailer se jinak drží v duchu zažité ujetosti série. Nová ukázka z velmi sledovaného The Division představuje možnost hrát s kamarády na tabletu. Datum vydání Watch Dogs se pomalu blíží, a tak neuškodí se podívat na menšího průvodce hrou. Nakonec si zlepšete náladu veselým trailerem na nový díl LEGO série, tentokrát se tvůrci zaměřili na svět komiksu Marvel. Příště se pak můžete s největší pravděpodobností těšit na TotalBiscuita.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda že tu není trailer na GTA V, Assasin Creed: Black Flag, NHL 14... osobně si myslím že tyto hry jsou/budou jedny z nejlepších (když pominu Watch Dogs, to je pecka ;-)).

181

Odpovědět

Ještě by mě vcelku zajímalo, jestli ta LEGO hra bude mít jako dabéry ty herce co je hráli ve filmech.

180

Odpovědět

Jsem rád že budete překládat biscuita. A můžu doporučit dalšího cinického brita
http://www.youtube.com/playlist?list=PLAbMhAYRuCUhC85vZRvBBdYPJk-9pLN-8

182

Odpovědět

Jen mi tam trochu chybí Mirror's Edge 2... Teda, v tomhle výběru ani být nemůže, zatím nemá ani datum vydání, ale moc bych si přál, aby bylo :-) http://www.youtube.com/watch?v=s97B97dIpDQ
A
taky mě poslední dobou zaujal trailer na Dying Light: http://www.youtube.com/watch?v=VikNVBxps1Y Možná by stál za přeložení ;-)

181

Odpovědět

Battlefield musí splnit svojí kvótu vydat něco minimálně 2x do roka, ať to dále sype. :D

182

Odpovědět

nemůžu se dočkat :D těšim se hlavně na battlefielda 4 snad to bude i jako single player uvidíme :)

188

Odpovědět

Děkuji za překlad Diabla.

181

Odpovědět

Lego hry jsem ještě nikdy nehrál, a ani mě nějak nelákali. Když jsem koukal na tuhle, tak jsem si říkal, že kdybyb byla udělaná jako hra Deadpool tak by to bylo lepší.

183

Odpovědět

Toho zvukaře co dělal Battlefield 4 by měli vyhodit. Všechno extrémně přebuzený, aby to znělo cool. Málem mě to prorazilo uši :)

1810

Odpovědět

Ty zvuky byly už v BF3 hrozný ... Například hned tohle http://www.youtube.com/watch?v=2VE271DzBk8&feature=youtu.be&t=21s, poprvé jsem se lekl že mám něco s reprákama :D :D

187

Odpovědět

Palec hore pre prekladateľa . Len tak ďalej 10/10

180

Odpovědět

Battllefieldu neholduju,Diablo super,ale dvojka je dvojka,Dead rising super trailer nasmál jsem se :),the division nějak nemusim tyhle typy her,Watchdog super :) a opravdu boží a skvělej nápad a LEGO no....lego to je prostě samo o soě tak ztřeštěný,že to zas zapnu :D jako stačilo mě začít se Star Wars a už to pro mě byly jedny z nejlepších sérií

181

Odpovědět

Musím říci že se nejvíce těším na Watch Dogs, zase další hra u které bude pěkně našlápnutý příběh a to přímo miluju, po té určitě Dead Rising 3, pěkně ulítlá a humorná hra :).

181

Odpovědět

ten typek v dead rising je jak novodobej MacGyver :D

180

Odpovědět

Ha, BF4 se zas chlubí něčím co tu je už dávno nebo zveličuje maličkosti xD

1816

Odpovědět

I v knihách je to přeložený jako Nephalem,tak nevím proč vytváříte nějaký nefilimi... :D

181

Odpovědět

Taky myslím, že to mají asi špatně já se s tím slovem setkal akorát v DMC a tam se to psalo Nephilini tak nevím co je dobře.

180
Další