63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:5 103

Vztah není vždy jen procházka růžovým sadem – zvlášť pro muže. YouTuber Guram to moc dobře ví a dal si za cíl, že každý vztahový problém okomentuje jednoduchou větou o pouhých dvou slovech (v češtině byla nakonec zapotřebí slova tři).

Přepis titulků

GURAM GRUZÍNEC UVÁDÍ Tohle je holka. Tohle je kluk. Tohle je láska. Tohle je láska. Tohle je láska. Tohle je idylka. VE TŘECH SLOVECH O MILOSTNÝCH VZTAZÍCH Tohle je sex.

Tohle je sex. Sex dlouho zadaných. Tohle je myčka. Tohle je holka. Dvě rozdílné věci. Tohle je záchod.

Tohle je minuta. Už pět minut. Už dvacet minut. Náš nový záchod. Tohle je postel. Tohle je ona. Tohle jsi ty. To je osud.

Myje si vlasy. Myješ si vlasy. Dává si sprchu. Dáváš si sprchu. Tohle je jídlo. Výborný herecký výkon. A ve skutečnosti... Číslo jejího ex.

Tohle je alkohol. Tohle není dobré. Tohle je tchyně. Tohle je pila. Tohle je podoba. To je kolegyně. To je kamarádka. To je spolužačka.

Dle jejího názoru jsou prostě coury. Tohle je rozpočet. Ty se skládáš. Ona se skládá. To je osud. Tohle je milenka. Tohle je cucflek.

Já asi nastydl. Tohle je mobil. To byla chyba. Tohle je prověrka. Tohle je auto. To promáčkla kapotu. Tohle je řešení. To jsou šaty.

To jsou džíny. Nic na sebe. Ona to přehnala. Tys to přehnal. Ty se omlouváš. Ona se omlouvá. Tohle je vztah. Když se vidíte.

Vztah na dálku. Když má svátek. Když máš svátek. To je idylka. VE TŘECH SLOVECH O MILOSTNÝCH VZTAZÍCH Děkuji všem, kdo se podíval, dal lajk nebo video sdílel.

Je pro mě důležité vidět pozitivní zpětnou vazbu. Překlad: Le Horla www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se to libí a nějaké 13 lete "hovado" nemá šanci. Zejména, když neví co komentuje. Já také neřeším... " Vaše 13-15 lete věci"

21

Odpovědět

Ethernal CZ
"Jak můžete vidět tak hlavní admin je od mého komentáře jen kousek a přesto s tím nic neudělá,vůbec mu nevadí že tu uživatel "hovado" s takovým nickem je a už několik let tu uráží ostatní slušné uživatele co tu jen komentují,bohužel pokud to nevyřeší hlavní admin tak se to bude muset řešit právní cestou."

Teda to si admin dovolil moc co, fracíčku? Tys napsal a admin ihned neprovedl. Jak si to mohl sakra dovolit, že zrovna tobě, nejvyšší jedinečnosti v celém širém vesmíru okamžitě nevyhověl? To se prostě nedělá. Tatínek mu vyhlásí válku právní cestou pokud nebude po mém. Dupy dupy nožkou. A dokud se tak nestane budu opruzovat všechny ostatní a tvářit se jako morálka a slušnost sama. Takoví svatouškovští b*******i (od slova b*******t - pro antihomofobní inkvizitory) svou lžimorálkou přesvědčení o své výjimečnosti mi lezou krkem víc než uživatelé hovada kteří se konec konců dostávají svému nicku

Mimochodem, fňukno víš že dobře vychovaný člověk může číst všechno? To jen až budeš zase mluvit za "slušné uživatele" aniž by se tě někdo prosil.

64

Odpovědět

Kdyz uz je tu nakej prekladatel rusu, nechcete zase This is HORROSHO?

124

Odpovědět

no jo..zabudol som že rusi sú kríženci púštnych a snežných opíc....fujtajbl

110

Odpovědět

Dobrý, chybí mi buton na přidání do sledování

11

Odpovědět

Pořad většinou zakládáme, až když se z nového kanálu přeloží pár videí a ověříme, zda je o něj zájem. ;-)

41

Odpovědět

+BugHer0Gut,čus

10

Odpovědět

1:21 - Tohle je řešení :D

51