OdměnaWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 792

Je čas zaplatit!

Poznámka: Tímto dílem končí první série Witcher Logic. Za mě to nebylo to nejlepší od Viva La Dirt League, ale přišlo mi, že to má zlepšující se tendenci. Tak třeba druhá série bude lepší :).

Přepis titulků

A jsme zpět. - Kvílí vítr. - To říkáš pořád. Zaklínači. Co tě sem přivádí? Zabil jsem tvého démona. Byla to bruxa. Schovávala se ve stodole. Patří ti díky celé vesnice. A teď tvá odměna. Vezmi si, kolik uznáš za vhodné.

Vezmu si. - Možná o něco víc. - Geralte, to by stačilo. - Dej to všechno. Šup. - Geralte, co to děláš? - Co tu ještě máš? - Geralte, dost. A prsten. Dej ho sem. - Ne! - Ještě něco? - Geralte, co to… - Sundej to. - Co se děje?

- Pardon. Sundej to. Dělej. Co ještě tu máš? - Nech mě! - Uhni. Copak tu máme? Máte moc hezký dům. Honem, Geralte. To bude stačit. Pokud uvidíš další nestvůru, dej mi vědět. Přesně proto všichni nesnáší zaklínače, Geralte.

- Vy zm*di! - Geralte, asi jsme záporáci. Zm*di! To nebylo moc hezké. Kam jdeš? Za nějakým úkolem? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Genialita tzv. "východní školy" ve sci-fi a fantasy, a to včetně Sapkowského, je právě v tom, že ty postavy (vč. zaklínačů) nejsou kladní hrdinové :)
Není to "souboj dobra a zla", je to prostě šedá zóna kde každá postava dělá co umí, a někdy...
... doufám že v té chalupě nezapomněl ty visící klobásy. A v kredenci, v chudé chaloupce v chudé vesnici, byl smaragd! :D

65

Odpovědět

nevim jestli se nepletu, ale geralt si nikdy nebral uplne vse ne? :D bral si dost, ale podle toho pro koho delal... aspon mam takovy pocit :D

40

Odpovědět

+ehmJop, Geralt, který i z chudáka vytříská co nejvíc peněz a vybílí ti chalupu a sebere všechno od sladkostí po hromádku popela a rozbité hrábě, je rozhodně spíš herní než knížkový :)

100

Odpovědět

Napsal jsi absolutní sračku. V knížkách ho několikrát vesničani pojebali. Rozhodně nikoho neokrádal. Tohle je reference na hru, kde si můžeš polootit co chceš, tak nevím co píšeš o Sapkowském. Naopak knižní Geralt byl opak zmrdství - to ostatní kolem byli z***i a zasloužili by si, aby je lešij p*****l.

61

Odpovědět

jinak genialita tzv. "východy školy" v komentování příspěvků je to, že lidi mají potřebu komentovat naprosto všechno a přitom ví úplně hovno.

91

Odpovědět

+ZlopánNedostatek smyslu pro humor značí *** :D

15

Odpovědět

tak tenhle dil se jim za me povedl fest :D pokazde jsem take vzal vse, co nebylo prisroubovane, a pak se cejtil spatne, kdyz jsem hned za rohem vsechno vyhazel kvuli pretizeni xD

132