Hamoun na úkolyWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 460
Geraltovi rozhodně nestačí jeden úkol, chce je všechny!

Přepis titulků

Teda, tohle město je… úžasné, velice útulné. Geralte? Máš hlad? Já jo. Máme docela dost úkolů, Geralte. Třeba posedlý démon za kopcem u sadu, s tím musíme něco udělat. A někdo tady unáší děti.

Musíme zjistit, co se s nimi stalo. Co to děláš? Geralte? Geralte, nepotřebujeme další úkoly, máme jich dost. Vesničané o půlnoci viděli na poli nějakého ducha. - Zajímavé. - Ano, velice zajímavé. Možná to ale nech někomu jinému. Grudovi zmizeli beze stopy. Podezřelé. Ano, chudáci Grudovi, ale prosím, vrať to.

Les na jihu začal bezdůvodně chřadnout a umírat. Podivné. Pardon, Geralt miluje úkoly. - Vlkodlak. Gryf. - Geralte, přestaň. - Co je tohle? - Poslední. Dost. - Utonutí. - Geralte, tohle není hra. Už tak máme přehršel úkolů. Pozor. To už je moc. Jsi hrozný hamoun. Zajímavé.

Takže to fakt chceš všechno udělat? Geralte? Tenhle úkol je v rozporu s dalším tvým úkolem. Pardon. Omlouvám se. Geralte! A kterým úkolem teda začneme? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... to je jednoduchá logika - "nikdo to nevyřeší tak dobře jako Geralt" ... i kdyby si měli na zastavení běsnícího vlkodlaka pár měsíců počkat - že jo ?

11

Odpovědět

hm

12

Odpovědět

Přece nebudu běhat tam a zpátky, jen abych se dozvěděl, že je cíl dalšího úkolu o 100 metrů vedle toho předchozího. Pak už jen zbývá vyřešit problém obchodního cestujícího.

170

Odpovědět

Geralt vyřeší všechny problémy. Na problém obchodního cestujícího taky jednou dojde, ale mezi tím ... ;-)

00