Zaklínačské smyslyWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 017
Čichám, čichám mrtvolu!

Přepis titulků

Geralte, připomeneš mi, který úkol sis nakonec vybral? Před dvěma dny se ztratila skupina lovců. Zřejmě jsou mrtví. Z této části lesa se ozýval křik. Hledám místo činu. Hele, jako na zavolanou. Možná. - Jak jako možná? - Ještě jsem to tu neprozkoumal. Geralte, myslím, že si můžeme být jistí, že to je… - …místo činu.

- To nevíš! Tvé lidské oči jsou k ničemu. - Tak buď zticha. - Nezdvořáku. Mám neuvěřitelně citlivé zaklínačské smysly. Ale to bys nepochopil. To je možné, Geralte, ale neporozhlédneme se tu, jestli to náhodou není místo činu? Dobrá. Zatím nic.

Hledám. Co mé zaklínačské smysly cítí? Ha! Mrtvola! Našel jsem mrtvolu! - Skvělá práce, Geralte. - Co tě zabilo? Musím použít své zaklínačské smysly. Co je to? Používám své zaklínačské smysly. Geralte, to je uťatá ruka. Držíš v ruce uťatou ruku. Na uťatou ruku je to moc velké a rozmazané.

To kvůli perspektivě. Musíš se podívat z větší dálky. Počkat. Použiju své zaklínačské smysly. - Je to uťatá ruka. - No tak vidíš. Všechny ty roky na Kaer Morhen se vyplácejí. A teď najít tu příšeru, co to má na svědomí. - Kam jsi šla? - Tak jo. Fuj, fuj, fuj.

Tak ji pojďme hledat. Geralte, možná ti pomůže, že tu jsou krvavé stopy… Ticho, Marigolde! Jen mě zpomaluješ. Musím použít své zaklínačské smysly. Stopy… Ha! Krvavé stopy! Našel jsem krvavé stopy! - Našel jsem krvavé stopy! - Prima. Ano.

Našel jsem krvavé stopy. - Ano, dobrá práce. - Pomocí zaklínačských smyslů. - Našel jsem krvavé stopy. - Prima. A teď… Na základě této informace… Chceš udělat ještě něco? Úkol je hotov, ano. Tak jo, ty krvavé stopy tvoří takovou cestu… - Ano. - Možná bychom měli… s tou cestou něco udělat.

Řeknu to jednoduše, možná bychom měli sledo… - Sledo? - Geralte, měli bychom… Když jde jeden člověk za druhým. - Sledovat. - Přesně! Měli bychom ty krvavé stopy sledovat. Jo, skvělá práce. Jde ti to moc dobře.

Pomocí svých zaklínačských smyslů sleduju krvavé stopy. - Ano, dobrá práce. - Ano. Ticho, Marigolde. Pomocí svých zaklínačských smyslů… Stopy zde končí. Kam se ta příšera poděla? - Stopy jako by najednou zmizely. - Možná se stačí rozhlédnout… - Je tu obrovská červená… - Ticho, Marigolde! Něco vidím.

Stodola. Příšera se asi skrývá uvnitř. Skvělá práce. Dobře. Pomocí zaklínačských smyslů… Opatrně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takhle to dopadne, kdyz vtip na jednu minutu natahnete na ctyri - dlouhe, trapne, nudne.

50

Odpovědět

Zaklínač je blbosť. V podstate ďalšia chodička geroja s trapákom za chrbtom , ako boli v telke pred ním Xena s Gabrielou alebo Hercules s Jolausom pre detičky, tak teraz je to zamerané na dospelejšie publikum. Je to vlastne o všetkom z jeho sveta ale vlastne aj o ničom, bez nejakej pointy k nejakému sieľu, presne ako tie dve spomínané seriáli pre detičky. Scénar proste sa vyskytnuvší (ale to je ešte ok, nejako odniekadiaľ sa začať musí) a beží cieľovo vlastne nikam. A to ešte s tým, že je mi to vlastne jedno, či chcípne alebo nie. Pozerať na život Zaklínača, ktorý sa bezcielne pohybuje po svete za obživou, je mi u p****e v podstate. Je to ako keď bezdomovec , bezcielne chodí po meste, akeď sa mu naskytne príležitosť tak vybrakuje bedňu na kus žvanca. Ta to isté aj Zaklinač v modernejšom fantasy podaní, kde sa túla a keď sa mu naskytne príležitosť tak si zarobí chudáčik na kus žvanca do huby svojím mečom, čo mu aj iné ostáva, keď ručičky od bežnej práce ma ľavé a jediné čo vie, je si privyrobiť zabíjaním s mečom. Chudáčik, ktorého nikto nemá rád, ale na špinavú "prácu" je každému dobrý. Čo už s ním, len ho ľutovať. Ešte , že mu aspoň príšerky ostali vo svete, inak by sa asi pominul a skapal od hladu.

011

Odpovědět

na Xenu rad vzpominam do ted

40

Odpovědět

+mehTota tiež chodí jak lama kade-tade a kŕmi sa asi slamou a kôrou zo stromov po ceste.

00

Odpovědět

Uz mam chabe spomienky. Viem ze zmysli som na krvave stopy moc nepouzival lebo sa dali vidiet aj bez nich (ale niekedy to bez zmyslov neslo ked to chcelo hladat stopy). Ale hodne som pouzival zmysly aby som identifikoval co sa da v okoli robit. To som to mackal skoro stale...

00

Odpovědět

au :/

00

Odpovědět

Po traileru jsem se na to docela těšil, zatím ale takové o ničem.

121

Odpovědět

Poměrně slabá série. Že by se potvrdilo, že čím víc peněz v produkci, tím méně nápadů?

61

Odpovědět

zaklinacske smysly me strasne deptaly xD

61