Problém s nadrženými zaklínačiWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 580
Geralte, Geralte, ty taky pořád myslíš jen na to jedno!

Přepis titulků

Zdravím. Kdopak jsi? - Hledám… - Příšeru. - Ty jsi bruxa. - Přišel jsi mě zabít? No… Jakože… Na tvou hlavu je vypsaná odměna. To je ale škoda. Jsi neuvěřitelný fešák.

Mohli jsme si to užít. Ještě není pozdě, i tak si to můžeme užít. Počkat. Kam jsi šla, krasavice? Ty svině ohavná! Kam jsi zmizela, potvoro škaredá? Čau, krasavice. - Líbí se ti, co vidíš? - Ano. Hodně. No, možná je čas na něco trochu intimnějšího.

Ku*va! Ty čubko obludná! Ty obludo… Bože, ty jsi ale krásná! Geralte! Jsi v pořádku? - Slyšel jsem boj. - A tak jsi přiběhl? Ano. Nevím proč. Máš něco na obličeji. Zdravím. Dva chlapáci.

To mám ale dneska kliku. Páni, Geralte, to je ale kost… Panebože! Ty nechutná ženštino! Bavíš se? Hele, co děláš večer? Geralte, děláš si srandu? - Ty jsi ale číslo. - Vezmi si mě. Chci s tebou zestárnout. - Geralte!

- Co? Tobě nedochází, co je zač? Nehleď jen na zevnějšek. Záleží na tom, co je uvnitř. Ty zatracená démonko! Má překrásná princezno… No tak, kamaráde. V pohodě? - Byla hrozně sexy. - Jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje bejvalka ;)

10

Odpovědět

Myslím, že to mohlo být tak o minutu kratší. Přišlo mi to zbytečně natáhnuté

121

Odpovědět

Ustál bych i o minutku delší, na Britt se dobře kouká... :)

120

Odpovědět

3:30 "Geralt" se dívá na "Production value" :D

40

Odpovědět

Od toho nadpisu som ocakval viac, ale za efekty im davam +

12