Problém s nadrženými zaklínačiWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 087
Geralte, Geralte, ty taky pořád myslíš jen na to jedno!

Přepis titulků

Zdravím. Kdopak jsi? - Hledám… - Příšeru. - Ty jsi bruxa. - Přišel jsi mě zabít? No… Jakože… Na tvou hlavu je vypsaná odměna. To je ale škoda. Jsi neuvěřitelný fešák.

Mohli jsme si to užít. Ještě není pozdě, i tak si to můžeme užít. Počkat. Kam jsi šla, krasavice? Ty svině ohavná! Kam jsi zmizela, potvoro škaredá? Čau, krasavice. - Líbí se ti, co vidíš? - Ano. Hodně. No, možná je čas na něco trochu intimnějšího.

Ku*va! Ty čubko obludná! Ty obludo… Bože, ty jsi ale krásná! Geralte! Jsi v pořádku? - Slyšel jsem boj. - A tak jsi přiběhl? Ano. Nevím proč. Máš něco na obličeji. Zdravím. Dva chlapáci.

To mám ale dneska kliku. Páni, Geralte, to je ale kost… Panebože! Ty nechutná ženštino! Bavíš se? Hele, co děláš večer? Geralte, děláš si srandu? - Ty jsi ale číslo. - Vezmi si mě. Chci s tebou zestárnout. - Geralte!

- Co? Tobě nedochází, co je zač? Nehleď jen na zevnějšek. Záleží na tom, co je uvnitř. Ty zatracená démonko! Má překrásná princezno… No tak, kamaráde. V pohodě? - Byla hrozně sexy. - Jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje bejvalka ;)

10

Odpovědět

Aspoň že tento zaklínač ma baví. Bo ten z neflixu je o hovne. Jak fantasy telenovela so samými nepodstatnými blábolami. Ešte aj tá trapoška Ciri sa mi viac zaryla do podvedomia ako samotný Geralt. Celý seriál je úbohosť. Tretiu seriu už ani nebudem pozerať, strata času jak doteraz pri prvých dvoch. To len zarytý fanúšikovia Geralta, si nevedia alebo sa hanbia priznať, aký seriál na prd v skutočnosti je. A som rád, že aspoň takto to niekto paroduje, aspoň nech je zábava z toho, keď už originál je tak na nervy abo na spanie skôr. Zaklínač je sprostosť a to som fantasy fanúšik desaťročia. Nudáááá! Dik za paródiu. Tá ma pre mňa určite väčšiu hodnotu ako ten originál netflix paskvil sračkoidnej sračke. Ešte aj pri poľskom Wiedzminovi som sa viac bavil! V tejto paródii sa bavím, a nevnímam to ako stratu času. A budem sa tešiť na ďalší dielik na Videačesky. Táto paródia aspoň má nejaký parodujúci zmysel a pointu parodovať, kdežto tamto je vlastne o všetkom a o ničom zároveň, bordel v tliachaní s neznámymi menami, lokáciami, neznámym politikárčením, ťažko sa orientovať tomu, čo ako ja to pozerám ten svet prvý krát. Absurdné situácie, kde Geralt zahlási v jednej časti, A kde mám svoje meče? To si robí p***l scénarista? Ale no! Herec akože dobre vyzerá na Zaklínača, a to je len jedno a posledné pozitívum. Ale to vyzerá dobre aj tento týpek tu v parodujúcej veci, a stavím sa že by tak vyzeralo aj 100 ďalších ľudí z ulice, po makeupe a oblečení. Takže až taká výhra to nie je. Scénar je naprd a jediné čo z toho dobré vzniklo, je tento tu parodujúci miniseriál.

1013

Odpovědět

Opravdu je potřeba větu „Seriál Zaklínač od Netflixu se mi nelíbil“ (která už tak má s videem jen málo společného) rozepisovat na 10 řádků a přidávat všemožné vulgarismy?

170

Odpovědět

Asi bys měl roztáhnout žaluzie a upalovat ven. Nadbytek modrého světla na úkor toho slunečního a čerstvého vzdoušku ti leze na mozek. 🤕

71

Odpovědět

Tak si se nám tu hezky vyblinkal. Ten seriál není dokonalý, ale každý fanoušek fantazy a Zaklínače, se na něj rád podívá.

44

Odpovědět

Myslím, že to mohlo být tak o minutu kratší. Přišlo mi to zbytečně natáhnuté

121

Odpovědět

Ustál bych i o minutku delší, na Britt se dobře kouká... :)

120

Odpovědět

3:30 "Geralt" se dívá na "Production value" :D

40

Odpovědět

Od toho nadpisu som ocakval viac, ale za efekty im davam +

12