Předávkování lektvaryWitcher Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:4 429
Geralt nevypadá úplně dobře. Čím to? Ještě totiž nedosáhl maximální toxicity!

Přepis titulků

- Tak já zůstanu tady. - Nechceš s tou příšerou bojovat? Ne. Zůstanu tady a napíšu o tobě nějakou další píseň nebo tak něco. - Slib, že to neuděláš. - To nejde. - Co to je? - Černá krev. - A na co je Černá krev? - Udělá mi z krve jed. Udělá ti z krve jed? - Přesně. - Další otázka. Cože? Když se příšera napije mé krve, umře.

A jak to, že jsi neumřel ty? Já jsem zaklínač. - Co je to? - Polibek. Proti krvácení. Začalo ti po tom krvácet z očí. Úplněk. Zvyšuje vitalitu. - Geralte… - Co? Vypadá to, jako by žíly na tvém obličeji měly prasknout. - Nic mi není.

- Přestaň. Petriho filtr. Zvyšuje intenzitu znamení. Geralte, dost! - Co je tohle? - Ani nevíš, co tam je. - Proto musím vypít všechno! - Dost už! Neříkej mi, kdy mám dost! Geralte… Poslyš… - Musíš mi věřit.

- Věřím ti. - Věc se má tak. Já jsem zaklínač. - Ano. - A ty ne. Takže nevíš, co se děje. - Ne, nevím. Ale já to vím. - Musím být připraven na všechno. - To dává smysl. - Rozumíš? - Ano, hodně štěstí, Geralte. - Ještě poslední lektvar. - Dobře. Tak jo. Geralte?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo to na konci nějakou pointu.

21

Odpovědět

Ha, to mi připomíná, když jsem hrával Might and Magic VII, před vstupem do podzemí nadopoval družinu všemi (drahými) lektvary, které jsem měl po ruce, a pak potkával akorát krysy, netopýry a troglodyty :-D

90

Odpovědět

.... vynikající :D

51

Odpovědět

Hele vynikající jsi tady hlavně ty. Opravdová třída a borec!

Co ty na to?

00