Yu-Gi-Oh: Zkrácená verze – Pilot

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:657
Počet zobrazení:11 159
Jak popsat toto mistrovské dílo, abych vás na něj nalákal? Na upoutávce od autora stálo: "Tak dobré, že to YouTube zakázal už dvakrát!" V podstatě se jedná o sestříhané anime z prostředí dětské karetní hry, kde jsou všechny postavy předabované jedním člověkem. Tento seriál si bere do parády veškerá anime klišé a také obsahuje nepřeberné množství odkazů na popkulturu srovnatelné s Robot Chicken. No, nejlépe poznáte o čem mluvím, když si to pustíte sami. Pokud vás to hned nezaujme, dejte tomu 5 - 10 dílu, pokud to nezaujme ani tehdy, tak máte velmi odlišný smysl pro humor. Pozn.: Seriál obsahuje spoustu referencí, pokusím se je odchytat a vysvětlit pod videem, ale možná se mi to nepovede u všech.
  • Na konci každého dílu je hláška z jiného pořadu. Tentokrát je to Master Shake z Teen Aqua Hunger Force.

Přepis titulků

Yu-Gi-Oh! Je točen před živým publikem. Hej, Joey. Země volá Joeyho. Hej, vnímáš? Jsi na tahu. Promiň, Yugi, nemůžu se soustředit na hru, když napodobuju ten brooklynský přízvuk. Chápu tě, můj hlas je taky dost šílený. Uvažuju o změně. Mimochodem, můj děda má super vzácnou kartu. - Super.

- Fantazie! Vzácná karta? To zní dost neurčitě, aby to byl Modrooký bílý drak. A jelikož jsem dětský miliardář, který vede obrovskou herní společnost, tak samozřejmě nemám na práci nic lepšího, než to omrknout. Čau, dědo, můžeme prosím vidět tvou super vzácnou boží mega super kartu obalenou v čokoládě? Nevidím důvod proč ne. Tady je, Modrooký bílý drak. To je nejmíň hrůzostrašné jméno pro příšeru, co jsem kdy slyšel. Jaký kretén by chtěl takovou kartu?

Jsem tu pro tvý modrý oči, staříku, a "ne" neberu jako odpověď. Teď mi ji dej. - Ne. - Proklatě, zase neúspěch. Jdu si teď najmout nějaké hajzly, aby tě unesli. Jsem miliardář, takže nikoho ani nenapadne podat trestní oznámení. - Ten Kaiba si potřebuje vrznout. - Pořádně. Haló, hračkářství. Unesl jsem tvého dědečka, Yugi, a pak jsem s ním bojoval, dokud se nepoddal.

Mohl bys teda přijít a zavolat mu sanitku? Já jsem příliš velký boháč, než aby se čekalo, že to udělám sám. Počkat, kdo volá? Dědo, jsi v pořádku? Z nějakého důvodu mi hraní karetní hry způsobilo těžká zranění. Přesně tak, a teď se dívej na tohle. Dědova zvláštní super vzácná boží super karta. Proč jsi to kruci udělal?

Aby nemohla být použita proti mně. Tak proč prostě neroztrháš všechny karty na světě? Sklapni a bojuj se mnou. Neboj, dědo, vyhraju tenhle souboj s tvým balíčkem. Počkej chvíli. Jsem zraněný, takže mi ukradneš balíček a půjdeš hrát karty s tvým úhlavním nepřítelem? Nějak tak. Není divu, že tvý rodiče nejsou nikdy nablízku.

Pojďte sem všichni a označím nás zvláštním symbolem. Ehm, Téo, tak mě napadá, není to nesmytelná lihovka? Aha, ups. Proč to s sebou vůbec nosíš? Jsem kleptomanka, ukradla jsem to ze školy. Hej, chybí mi peněženka. Vzal ji Kaiba. Je čas na souboj.

Počkat, to ti v posledních pěti vteřinách sestoupila varlata, nebo co? Co se ti to kruci stalo s hlasem? U svatého Ra, pravé příšery. Ve skutečnosti jsou to jen super pokročilé hologramy vytvořené pouze proto, aby zlepšily požitek z dětské karetní hry. Tak jo, teď vážně. To si ze mě ku**a děláš srandu? Kdo vyhazuje peníze za takové věci? Chlápek, který ti nakope tvoji bílou faraónskou prdel díky třem Modrookým bílým drakům.

Počkej chvíli, nevyvolal jsi právě hromadu příšer v jednom tahu? Ano, a co? Není to proti pravidlům? Do hajzlu s pravidly, já mám prachy. Takže si vytáhni svou poslední ubohou kartu, Yugi, abych tě mohl dorazit. Balíček mého dědy nemá žádné ubohé karty, Kaibo. Možná až na Kuriboha.

Ale také je v něm tohle. Nezastavitelný Exodia. Exodia, to není možné! - Nikomu se ho nepovedlo vyvolat. - Vážně? Protože je tak vzácný? Ne, protože tahle hra nedává smysl, nikdo nepřišel na to, jak ji hrát. Nikdo až na mě! Exodie, vyhlaď je.

Velký bratře, nastal už čas na mé cameo? Jak jsi mohl vyvolat Exodia? Kaibo, pokud to vážně chceš vědět, tak mluv k ruce. Počůral jsem se. Pane Pegase, zdá se, že šampion v Duel Monsters byl poražen někým jménem Yugi. Také je čas na vaši koupel.

Překlad: Zikato www.videacesky.cz Hej, hej, hej. Čas na zábavu. Blbneme jako marťani, waka waka.

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak o překlad téhle série jsem kdysi žádal na FB :D

191

Odpovědět

Prosím, prosím! Pokračování! :D

181

Odpovědět

No paráda konečně je to tady.Jenom ten překlad mi přijde trošku kostrbatý.

191

Odpovědět

miluju ten serial a rozhodně bych sem si přál celou seri :D

200

Odpovědět

Pro informaci, celé Yugioh Abridged jsem už dávno přeložil, akorát mi po díle 51 zakázali YT účet, tak jsem nepokračoval. Pokud by někdo stál o titulky, ozvěte se mi na mail. meonlyme1845@gmail.com

190

Odpovědět

"Naruto Abridged prostě není tak dobré". Tato věta je citát z tohoto seriálu. :)

190

Odpovědět

Co takhle zkusit překládat Naruto abridget? Myslím, že se povedlo, ale pravdou je, že je třeba znát předlohu aspoň okrajově. http://youtu.be/XmS1_Pxqp3c

190

Odpovědět

tak takhle me nic aspon posledniho pul roku nerozsekalo:D

190

Odpovědět

Yu-gi-oh je fakt dobré anime, jako malý jsem se na to díval na polákách,, sbíral jsem aj ty kartičky které se kdysi daly sehnat všude :)

190

Odpovědět

xDDD pecka :)

191

Odpovědět

tak to nema chybu :-D jeste jeste

191

Odpovědět

Video je dokonalý 10/10.
Ale ty komenty XD, je vidět jak jsou lidi blbí, až to bolí, ale jak by řek Werich.
Humor je boj s lidskou blbostí. V tomto boji nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
BTW kolik asi budu mít palců dolu. :)

191

Odpovědět

EPIC :D

190

Odpovědět

No, mně to rozhodně pobavilo.

190

Odpovědět

To je dokonalýýýýýýýýý!!!!!!! Jestli zakážou pokračování tak... tak nevím co ale nebude se mi to líbit >.< fakt úžasnej serálek! :)

190

Další