Co se stane, když to přeženete s anime - RDCworld1

Thumbnail play icon
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:358
Počet zobrazení:6 544

Anime, japonské animované seriály. Některé jsou dobré a některé špatné. Spousta lidí na ně kouká. Většina však stále rozlišuje mezi seriálem a skutečností. Co se stane, když to s anime přeženete a budete se ho snažit aplikovat i v realitě? Seznam zparodovaných anime v tomto videu:

 • Naruto
 • Yu-Gi-Oh!
 • Dragon Ball Z
 • Avatar: The Last Airbender
 • Bleach
 • Case Closed : One Truth Prevails
 • Death Note
 • Yu Yu Hakusho
 • Attack on Titan
 • Hajime no Ippo
 • One Piece
 • Hunter x Hunter

Přepis titulků

- No tak, dělej! - Sejmi ho! Stínové jutsu! Tohle se v boji přeci nedělá. Aktivoval jsi moji nastraženou kartu! Né... No tak! Dejte mi svou energii! No, do prdele! Fakt to chceš dělat znova, kámo?

Rasengan! - Nedělej to! - Říkám rasengan! Rasen... - Co to kurva děláš? - Bojuj s tim negrem jako negr! Ale já nejsem negr! Já jsem avatar! Vodu! Cože? - Tys mu to nandal. - Ty kurvo! Bene-san!

Ten ho sejmul. Tak kdo bude další? Bena sejmul. Bojuj doopravdy, negře. - Tohle mu neprojde! - Co to kurva děláš? Je moc silný. Příště. Co to kurva? Počkej, negře! DALŠÍ DEN... Kurva...

Co to kurva? Za Bena-san. Bankai! Zůstaň kde... Kurva! Do prdele! Proč jsi v mém domě? Drž hubu! Padej zpátky!

Co to kurva? Jsem tady nový. Tohle je můj dům. Opravdu, nebo je můj? Chci mluvit s tvým podělaným kamarádem. Nebo mluvit s tebou. Cože? Zaprvé, proč máš skloněnou hlavu? Proč ty máš skloněnou hlavu?

Už toho mám dost, negře. Nepřibližuj se! Nedotýkej se mě! Přestaň! Co to kurva? Negře! Možná jsi mě chytil, ale nemysli, žes vyhrál. Nakopu ti prdel! Počkej!

Co když napíšu tvé jméno do zápisníku smrti? Zaprvé, co je to zápisník smrti? Zadruhé, jak jsi věděl, že se jmenuju Desmi? Nevěděl, ale teď už vím! Co teď, negře? Teď zemřeš za 40 sekund. Proč bych čekal 40 sekund, než ti nakopu prdel? Dobrý postřeh.

Upravím podmínky smrti a zemřeš hned. Tak co? Měl bych být mrtvý? Cože? Proč ještě není mrtvý? Napsal jsem jméno a všechno, co jsem... Zapomněl jsem na příjmení. Jak jsem mohl být tak neopatrný, jak jsem mohl... Vstávej, negře. Určitě lituješ, že jsi sem lezl. Uvidíme kdo se bude smát, až ti nakopu prdel!

Duchovní zbraň! Negře! Panebože... Do prdele! A teď kurva vstávej! Už jsi skončil s těma anime kravinama? Cože? Ptám se.

Už skončil s těma anime kravinama? Jak bych mohl. Ještě jsem neotevřel 8 bran. Ptám se. Už jsi skončil? Mlátíš jako Yamcha nebo Chiaotzu. Dávám ti poslední šanci, negře. Už jsi skončil s těma anime kravinama? Jinak tě fakt zabiju. Už bych byl mrtvý, kdybych byl člověk. Ale já jsem titán! To kurva bolí.

Bože, to kurva bolí! Co to kurva? Co to děláš? Opravdová otázka je, co děláte v mém domě! Já vůbec nevím. Tohle je kurva divný. No, jak jsem se sem dostal? Kámo, kam jdeme? Takhle to tady celé procházet... Jak jsem říkal, do domu mého kamaráda. Jo, to jsi říkal, ale proč máš róbu a ten meč? Počkat.

Už jsi s končil s těma kravinama, že? Pokládá příliš mnoho otázek. Budu ho muset omráčit. Radši pojďme. Dobře. Co to kurva? Sakra, fakt jsem myslel, že to bude fungovat. Dobře, takhle jste se sem dostali. Všechno kvůli tomu tvýmu kamarádovi, teď to skončím.

Nedělej to, fakt ty seriály miluje. Hodně pro něj znamenaj. Kámo, neni to skutečný. Ty seriály nejsou skutečný! Nejsou skutečný... Ty kraviny jsou falešný, falešný... Jsou dětinské, dětinské... Ty kraviny jsou falešný, falešný... Jsou dětinské, dětinské... Tady se něco semele.

Co to sakra děláš? Už si s tebou nebudu hrát. Ó můj bože! Co se to sakra děje! Do prdele, ten mu nakopává prdel! Ty ses teda rozjel, tebe bych teď nechtěl naštvat. Gear Second! Gomu Gomu no...

Bullet! Saisho wa guu! Jan ken guu! Sakra, tys toho negra praštil tak silně, že si prokousnul jazyk. Anime je skutečné. Jen ty tomu nevěříš. Takže tomu věř! To byla ta nejslabší kravina, co jsem kdy slyšel. Počkej, dělám si srandu, sakra! Překlad: Foxtrot www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle mě se ve videu ocitl skvěli napad ve špatnych rukou, cele video vypada že bylo sestřihano a natočeno asi tak za pul hodinky a to je velke sklamani protože jsem na tomhle webu nikdy moc anime neviděl a btw pro lidi co tu hlasaji že je to pro děcka.... počkejte to jako važně ? vy by jste pustily třeba utok titanu nebo corpse party svemu ditěti ? Je mi lito lidi kteři se snaži byt jako každy jiny pro mě je pulka lasky k anime v tom že lide co se na něj divaji jsou z devadesati procent otevřeni lide všemu novemu s vlastnim SMYSLUPLNYM nazorem a navic v drtive většině děj anime se zaměřuje na temata kterym by rozhodně žadne ditě nepochopilo a zaroven se neboji naražet na lidskou sexualitu už v ranych tvorbach např DragonBall hned prvni dil klasickeho anime je v prvnich 5 minutach dvakrat vidět dětsky penis a za nedlouho se tam ditě dotyka prsou o dost let starši divky (někdo v tom vidi něco co nepatři do televize a už vubec ne do pořadu pro děti ale v realitě ? penis ? poprsi ? proboha tohle vidi každe ditě každy den ještě dřive než si začne uvědomovat na co vlastně ty očička kuli :D moje děti to napřiklad miluji a když moje mladši dcera přišla s tim Proč Goku sahá Bulmě mezi nohy a proč on ji ukazuje co mam pod kalhotama ? Odpověděl jsem ji že je ještě mali a že to ještě nezna, a co mi moje šesti leta dcera odpověděla no ma tam přece pindika a ona pipku co asi jineho a začala se smat :DDDD tot je asi vše co dokažu namitnout proti nejčastějšim předsudkum tykajicich se anime :) a poslenni btw vubec by nevadilo nějake to vydejko třeba o vzniku nějakych anime napřiklad HunterxHunter by mě mooooooooc zajimal :)

93

Odpovědět

Mě se to video líbilo :)

23

Odpovědět

Popravdě ani Avatar The Last Airbender není anime, je to jen animovaný seriál, který byl vytvořený v americe. Sám tvůrce tohoto Avatara napsal, že to sice dělal s připodobněním k Japonským anime, ale anime jako takové to není.

20

Odpovědět

Když ten první n**r dostával na tlamu, bylo to bezva. Pak se to pokazilo.

20

Odpovědět

ježíši, co to je za děsnou kravinu?

21

Odpovědět

Case Closed : One Truth Prevails je název hry, anime se jmenuje Detective Conan a Avatar: The Last Airbender není anime, ale americký animák, ale přesto velice povedený.

30

Odpovědět

hodně dobrý video, hodně špatný publikum

196

Odpovědět

Video má na youtube 1,5 miliony shlédnutí 49 000 palců nahoru a 460 palců dolů
z nějakého důvodu jsou zdejší diváci prostě speciální

54

Odpovědět

+SešBlbecna youtube ma aj IceJJFish 43 000 000 pozreti + vela fanusikov no tiez tu jeho videa nie su davane.
Podobne sracky ako je IceJJFish alebo toto konkretne video sa tu zvacsa nenachadzaju a mam pocit ze komunite to tak vyhovuje.
Tak preco to menit ? :) (y) :)

64

Odpovědět

+SešBlbecSpeciální :D to sedí

11

Odpovědět

Death Note a Prison school jsou super seriály.

video s****a

37

Odpovědět

jsem jediny kdo ocekaval video o pedofilii?

35

Odpovědět

:DDDDDD nářez :D A samozřejmě všechno z anime funguje i v reále! :D

12

Odpovědět

Avatar není anime...... bang

57

Odpovědět

wow, jako nekdo kdo kouka na anime tak to bylo fakt slaby :D

22

Odpovědět

ale je.. Avatar The Last Airbender..

15

Odpovědět

Černí otaku a nerdi jsou ta druhá nejlepší věc hned po černých lidech na twitteru.

11

Odpovědět

Asi tu není tolik děcek, který by ocenily anime blbosti a je to jen dobře. Pro ty pomalejší, ano naznačuji, že je anime pro děti a dospělí diváci anime, nejsou zase tak dospělí, jak by si mohli myslet. Let the hate begin :D

427

Odpovědět

Jak to říci, tady nejde o to, že tu není tolik děcek xD Tak poznáš, že to většinou totiž nejsou děcka. Pokud by byli, už by se tu vztekali. Anime sleduje většinou komunita od 15 až do 60 a jejich převážná většina má přes 20. Buď si to napsal schválně, aby se toho někdo chytil a nebo to myslíš vážně, ale taky čekáš, co se stane xD (a nebo se možná pletu, což z toho bude vééélcie zklamaný xD). Ono je nejprve důležitý pochopit, že anime většinou pochází z Japonska a zde je to bráno jako seriál. V Japonsku většinou nenajdeš hraný seriály, ale právě tyto typy "seriálů". Proto jich je také taková spousta a více méně se dokáže najít každý. Různý věci se totiž kresleně vytváří lépe, než reálně přes počítačové efekty. Většina anime, které jsou vydávána však nemůže být vysílána pod 15+ nebo 18+ a většina je také cenzurována XD Dokonce i Naruto musí být cenzurován a jeho oficiální verzi v česku skoro neseženeš. Anime jsou totiž většinou zaměřovaná dost logicky, psychologicky, ale také násilně, sexuálně a vše, na co si vzpomeneš. Většina lidí to ale nechápe a nedokáže to rozeznat díky odlišné kultuře, díky čemuž pak nepozná rozdíl mezi "Kreslenými Transformers" a například... co já vím "Attack on Titan". Rozhodně bych totiž druhý příklad nepouštěl svému 5 letému bratránkovi xD No ale jak se říká, každý má jiný zájmy, tak proč to někomu brát, když to někomu neubližuje a nebere to až příliš vážně. Když někdo bude až příliš žrát seriál "Grimm" a pak začne vraždit "Veseny" tak to asi taky nebude nejlepší, ne?" XDDD

324

Odpovědět

Zvláštní je, že frázi „To je pro mrňata!“ používají nejčastěji také děti, kteří si myslí, že tak budou vypadat dospěleji.
Dívám se na to, co je dobré a co mě baví a umím si obhájit proč.

Video se mi nelíbilo, ale ne kvůli anime. Nápad dobrý. Ale jen zlomek těch narážek by se dal označit za povedený a zbytek videa je pak jen o tom, jak si dva snaží dát si do tlamy a zbytečně často pokřikují ‚negře‘.

Jinak skládám poklonu tomuhle bait komentáři, skoro do každé věty se povedlo propašovat slovo pečlivě volené tak, aby to někoho spolehlivě naštvalo. To je taky umění.

90

Odpovědět

Conan O´brien, Death note, Hajime no Ippo a HxH parody byly dobre, takže myslim ze 4-5 hvezdicek odpovida kvalite videa.

60

Odpovědět

Conan O´brien, jasněěěěě :D

20

Odpovědět

Koukám že tohle video nebylo krok vedle, tohle byla špatná cesta do úplně jiného města :D

412

Odpovědět

mě se to líbilo :)

03
Další