Zaklínač 3: CestaMiracle of Sound

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:8 064

Na vaši žádost se vrací hudební skladby z kanálu Miracles of Sound. A jak lépe začít než skladbou, která vznikla jako rozloučení se sérií Zaklínač...

Přepis titulků

Předlouhé cesty skrz deštivé dny, po světě jsem kráčel vlastními cestami. Propůjčoval jsem svůj meč a radu, příliš dlouho jsem se toulal sám. Vrásky na mém čele vypovídají jasnou zprávou. Ušel jsem velmi dlouhou cestu, prošel jsem touto bouří. Přes všechny nesnáze jsem vždy šel rázným krokem. Kráčel jsem po předlouhé cestě, potřebuji místo, kam budu patřit.

Na konci cesty dám odpočinout svým unaveným nohám. Na konci cesty se setkáme na klidném místě. Teplá záře se zlatavým nádechem, odpočineme si u vína. Temný proud z nejstarších svatyní, nákaza a krev skrytá pod bohatstvím a vínem. Černá krev v žilách, mé stříbro opět zazvoní. Ušel jsem velmi dlouhou cestu, prošel jsem touto bouří.

Přes všechny nesnáze jsem se zocelil. Kráčel jsem po předlouhé cestě, ať ta nejstarší bolest konečně ustane. Na konci cesty dám odpočinout svým unaveným nohám. Na konci cesty se setkáme na klidném místě. Po cestách krve a vína. Poslední lov. Poslední lov.

Vrásky na mém čele vypovídají jasnou zprávou. Ušel jsem velmi dlouhou cestu, prošel jsem touto bouří. Přes všechny nesnáze jsem vždy šel rázným krokem. Kráčel jsem po předlouhé cestě, potřebuji místo, kam budu patřit. Na konci cesty dám odpočinout svým unaveným nohám. Na konci cesty se setkáme na klidném místě. Unavený vlk na konci války. Zamilovaná srdce už nejsou rozdělená.

Unavený vlk na konci války. Zamilovaná srdce už nejsou rozdělená. Bílá nebesa se stále třpytí... Divoké oči stále mrkají... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc od Gavina! Víc, víc, víc!!! :-D Díky moc za překlad

40

Odpovědět

Co jsem dát ještě tohle? https://www.youtube.com/watch?v=43FnCO1DkOU

41

Odpovědět

Jsi.

20

Odpovědět

Muzika související s Witcherem ja obecně fajn, třeba k prvnímu dílu skvělý Vader https://www.youtube.com/watch?v=2Rx_AA5GfNE , a dvojka mi představila skupinu Riverside https://www.youtube.com/watch?v=2wf6Rzix6K0 , která se po poslechu jejich alb vyhoupla mezi mé nejoblíbenější kapely.

00

Odpovědět

nenormalne krasne sponienky mam na vsetko co som v tej hre zazil,nehral som vsetky hry na svete,ale pre mna osobne je toto topka,krasne spracovanie, citim velky smutok ze to vsetko skoncilo. :(

70

Odpovědět

A mně nezbývá než poděkovat Mithrilovi za překlad dalšího skvělého počinu z mého oblíbeného kanálu :) Jen houšť a větší kapky :)

10

Odpovědět

Miracle of Sound. Bez "s"

10

Odpovědět

Opraveno. ;-)

10

Odpovědět

Yes! :) A hned bych pokračoval všema ostatníma songama od něj, především Dark Souls: Fires Far and Fires Fade :)

30

Odpovědět

Nemám rád ty počiny podřadné kvality, které parazitují na slavných jménech. Hanba jim.

220

Odpovědět

....na slavných jménech brakové literatury, po jakých za 5 let neštěkne pes. Píseň je to dobrá.

121

Odpovědět

+StaroušStačila by zmínka od Kulhánka a štěkala by celá smečka... Btw. nemáte někdo nějaké info? Už je to pět let od vydání Vyhlídky...

01

Odpovědět

+JohnSorrowJá někde četl, že se psaní nevěnuje kvůli nějakým vážným osobním (snad zdravotního charakteru) potížím. Díky jeho odmítavému přístupu k rozhovorům a článkům ale žádné info není. Ono nevalný úspěch jak Stroncia tak Vyhlídky asi motivace taky moc nepřidal.
Naštěstí aktivně vydávají další autoři, kteří se jeho stylem silně inspirovali a to pomáhá zkracovat čekání. Jen mě mrzí, že kvůli homosexualnímu obsahu jsem musel přestat číst Martina Moudrého, ten měl taky velký potenciál.

00

Odpovědět

+PatejlMáš k tomu nějaký podklady? Co vím, tak Kulhánek je jeden z mála, který se psaním dost pohodlně uživí. Stroncium mám rád (opět jako jeden z mála:)), ale Vyhlídka zaznamenala hodně pozitivní ohlasy, tak se teda dost divím, že by byl problém s prodejem.

00

Odpovědět

Původně jsem doufal, že to bude hudba od tvůrců soundtracku (protože ten je úžasný), ale tohle bylo taky fajn :) .. Nevíte někdo jestli bude v ČR živá hudba ze Zaklínače?

10

Odpovědět

Doufám, že CD PROJEKT RED přijde někdy s další hrou z tohoto světa.

Nemusí to být nutně o Geraltovi. Uvítal bych návštěvu Ofieru nebo Zerrikánie.

82

Odpovědět

Co si pamatuju, tak jejich oficiální (aktuální) stanovisko zní tak, že prostě Geraltův příběh skončil a jestliže se někdy vrátí do světa Zaklínače, jakože by chtěli, tak se prostě bude hrát za jinou postavu. Mě osobně by lákalo zahrát si za Vesemira, několik částí z jeho života, třeba mi vytanulo na mysli, že je vlastně nejstarší zaklínač a byl u stavění Kaer Morhen, což bych moc rád viděl.

140

Odpovědět

+ass.ass.inVesemir by byl dobrý základ, nebo si vytvořit zcela nového zaklínače. Taky bych rád věděl jak to bylo před útokem na Kaer Morhen, spolu s těmi děsivými událostmi které vedli pro následnou genocidu zaklínačů z čehož by taky mohli udělat finále.

40

Odpovědět

+ass.ass.inNo zahrát si za mladýho Vesemira by mohlo být zajímavý, takovej peknej prequel ukončenej nalezením nového, nadějného zaklínače Geralta...:-)

50

Odpovědět

+ass.ass.inVyjádřili se na toto téma tak nějak "neurčitě".

Třetí Zaklínač měl být ukončení příběhu o Geraltovi a na otázku, zda bude další Zaklínač odpověděli něco ve smyslu, že teď je na řadě Cyberpunk 2077 a co bude dál nikdo neví.

Já si přeji jenom jedno v tomto ohledu. Pokud má být další hra ze světa Záklínače (ať už s Geraltem nebo s někým jiným), ať se s tím v klidu vyhrají, nechají si na to několik let, aby to bylo alespoň tak dobré, jako poslední díl. Ten svět má skvelý potenciál a já si vždy rád koupím hru, ve které je i část našeho folkloru a mytologie.

81

Odpovědět

....nebo by si někdo zas mohl konečně jednou dát tu práci a vymyslet vlastní, ne jen ad hoc vytvořenou, ideálně logicky neskřípající fantasy.

08

Odpovědět

Ten Geraltův pohled do kamery na konci.... boží! Strašně mě mrzí, že jsem Zaklínače objevil tak pozdě, s tím, že knihu mám načtenou jen jednu a dohrátý pouze Divoký hon.

61

Odpovědět

To můžeš být právě rád, máš ještě spoustu příběhů před sebou.. :) mně nezbývá nic jiného než celou ságu přečíst znova nebo od začátku rozjet Divoký Hon, chjo..

10

Odpovědět

+RoumanNa jednu stranu je pěkný, že ten svět pro mě celej čeká na objevení, ale na druhou stranu mě právě mrzí, že jsem si ho neprošel už dřív. Tak můžeš právě sjet všechny knihy a pak na to navázat hrama. Původně jsem nedávno hrál i jedničku, ale nedohrál jsem ji.

00