Do boje!Miracle of Sound

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:293
Počet zobrazení:6 867

Tato skladba je fanouškovskou nahrávkou z kanálu Miracle of Sound. The Elder Scrolls Online oficiálně vyšlo před pár dny a zde se na tuto hru můžete trochu naladit.

Přepis titulků

Ozvěny ze západu, kladiva udeří. Pod vysokými skalami vytáhneme do boje. Přidejte se k nám, vyvrženci dávných dob. Všichni se připravují na válku. Vyhnanci popela hledí přes rudou záři. Strážci severu zpívají sněžné písně. Přineste nám závan bažin a deště. Dodáme si odvahy.

Budeme čelit duším padlých. Stůjte při sobě za každou cenu. Štíty budou praskat a mnoho nás padne. Přišel čas vytáhnout do boje! Vytáhnout do boje! Pýcha břehů Summersetu vede hlas králů. Děti kůry napnou tětivy.

Přineste nám důvtip teplých jižních písků. Nad celou zemí se stahují mračna. Budeme čelit duším padlých. Stůjte při sobě za každou cenu. Štíty budou praskat a mnoho nás padne. Přišel čas vytáhnout do boje! Vytáhnout do boje!

Bílé zlato, hořící obloha. Za duše padlých.... Očištění. Bílé zlato, hořící obloha. Za duše padlých.... Očištění. Budeme čelit duším padlých. Stůjte při sobě za každou cenu.

Štíty budou praskat a mnoho nás padne. Přišel čas vytáhnout do boje! Překlad: Mithril www.viddeacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nádherny song. Škoda že mi pc neutiahne Skyrim.

22

Odpovědět

bratku napodobne :D ja som si kupil asi 50 hier na steame za posledne 2 meisace a hral som ich len 7 lebo ostatne mi nejdu :( :D

12

Odpovědět

Moc děkuji a připojuji svůj hlas k prosbě o víc klípků od MoS :D

190

Odpovědět

Nic jiného než 10/10 prostě nemohu dát. Dlouho jsem neslyšel něco, co by mě tak ohromilo. BRAVO!

204

Odpovědět

Dík za tip na nový YouTube kanál. Hudba skvelo zladená s tématikou TeS Soundtrackov. Dokonca sa mi zdalo že som počul aj pár tamrielských tónov. Určite si pozriem aj ďalšie.

181

Odpovědět

Já jsem taky pro pravidelný seriál MoS, většina jejich kousků jsou opravdu skvosty...

170

Odpovědět

Jó Miracles of Sound vážně umí! Tohle můj nejoblíbenější kousek od něj.
https://www.youtube.com/watch?v=hjjZq18dp3w&list=FLqUcb7QusRqv60l20ZXQCmw&index=17

61

Odpovědět

Tahle je boží! Doporučuju i jiné písně od Miracles of Sound, dělá píseň snad na každou hru, která vyjde, nebo seriál nebo prostě cokoliv!!! Navíc je to velký sympaťák :)

131

Odpovědět

Ahoj. Supr písnička. Byl bych rád kdybyste začali jeho tvorbu překládat pravidelně jako seriál. A pokud si tu někdo stěžuje na slabý text, tak začít třeba písní HALFMAN'S SONG - Game Of Thrones Tyrion Song. Myslím, že to bude takový zajímavý překladatelský oříšek. :-) (http://www.youtube.com/watch?v=DOQsYk8cbnE&list=PL90229471516D05ED&index=3 )

173

Odpovědět

Zas tak těžké to nebude, když se (opět) nebude snažit o dodržení rýmů a "zpívatelnosti" :)

40

Odpovědět

+firePrávě, že to očekávám. :-)

03

Odpovědět

Skvělá písnička :) Díky za překlad, Miracle má úžasnou tvorbu, vůbec bych se nezlobil, kdyby se tady objevila i další :P

291

Odpovědět

Co tam dělá Assassin? :D

621

Odpovědět

text mi příjde slabý. Příjde mi to, že chtěli udělat tuhle písničku jenom proto, aby se jakože líbila fanouškům a oni si u toho hezky pobrečeli. video super, ale audio neh-e pro mě.

746

Odpovědět

Určitě by jsi sám napsal, nazpíval a vytvořil daleko lepší video. Tenhle člověk si dělá vše komplet sám, ne jako dnešní "zpěváci" s 20 skladateli textů, 20 zvukaři a bůh ví kolik dalších lidí potřebují jen pro to že sami umí totální nulu.

2024

Odpovědět

+frypřesně tuhle stupidní reakci jsem čekal. "Určitě by´s to neudělal líp" kecy jsou známka debility první kategorie. Prostě mě to nezaujalo -smiř se s tím, že ne všem se líbí to, co tobě.

2517

Odpovědět

+fryMno a já mám na prvním místě debility lidi co jen kritizují, sami nic neudělají a už vůbec netuší kolik dá práce něco takového vytvořit.

1616

Odpovědět

+fryFry, seš k***t. Člověk nemusí něco umět udělat líp, aby moh říct, že se mu to zdá špatně? Jídlo ti nemusí chutnat, i když sám neumíš uvařit lepší, film se ti nemusí líbit, i když sám nenatočíš lepší atd. Když někdo něco vytváří, tak to vytváří pro ostatní (většinou), a těm se to líbí, nebo ne. Reakce typu "neumíš to líp, tak nekritizuj" je jen ukázka naprostýho kokotismu.

376

Odpovědět

+fryProtože kruva slušně by to do p****e napsat m***y nešlo. :-D

91

Odpovědět

Díky! Díky! DÍKY! Miracle of Sound je jeden z mých nejoblíbenějších fan-music interpretů vůbec. Jeho písničky (udělané navíc většinou jen v pouze samotným Miraclem) mají úžasnou atmosféru.

252