Nové černé zlatoMiracle of Sound

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:4 795

Přinášíme vám další překlad skladby z kanálu Miracle of Sound, tentokrát tematicky zaměřenou na hru Deus Ex: Human Revolution.

Přepis titulků

Oslepující záře neonu osvětluje ulici, nadechni se lidských pachů, potu a těžkého parna. Hi-tech katedrály tvoří zvrásněnou krajinu, obří věže jsou zasvěceny bohům techniky. Zničené tělo bylo opraveno, vědomí rozerváno ve dví, ledové kovové prsty svírají mé srdce. Závislost na fosilních palivech, politická neupřímnost, všechno cenné už bylo prodáno.

Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce. V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce.

V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Tvoje tajná věda popírá přírodní zákony, avšak ve tvých obvodech kolují miliony lidských nedokonalostí. Ve své plástvi sním elektrický sen, v úlu z kůže a chromu jsem stále naživu. Zničené tělo bylo opraveno, vědomí rozerváno ve dví, ledové kovové prsty svírají mé srdce.

Závislost na fosilních palivech, politická neupřímnost, všechno cenné už bylo prodáno. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce. V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka.

Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce. V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Zničené tělo bylo opraveno, vědomí rozerváno ve dví, ledové kovové prsty svírají mé srdce. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce.

V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce. V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce.

V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Jsem otrokem nového černého zlata, pod kůží mi buší srdce. V mé elektrické duši hledej ukrytého člověka. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hustyyy..ale na druhou stranu jsem rád, že nejsem angličtina.cesky by ten song nejspíš propadl..ne v účelu,ten plní na jedničku,ale v kontextu slov.zneni..jinak každopádně palec hore,deus ex je srdcovka:)

00

Odpovědět

Shit!

215

Odpovědět

Musím uznat, že k tomuhle tématu by se mi hodil zpěv a celkový zvuk jako nedávno přidaném Evolution od Pearl Jam, vystihuje to atmosféru hry a světa o hodně líp imo...

43

Odpovědět

Nádhera.

131

Odpovědět

Super, jedna z těch, co si pouštím každý den :)
Jinak, i když herní videa jsou fajn, někdy by se daly přeložit i ty originální písničky, jako Amnesia, Kickback...ale na to se časem určo dostane taky, když to tu bude pravidelně :)

102

Odpovědět

....a jo, taky mám radši 2013 verzi :D

22

Odpovědět

+fireJsem rád, že někdo má podobnej vkus jako já :D (y)

12

Odpovědět

jeslti budete překládat častěji tak by stálo za to přeložit písničku k novému zaklínači

102

Odpovědět

Božínku, ten vokál to naprosto ubíjí. K cyberpunku si dovedu představit spíš syntetizovaný Synth Popový zpěv. Od patnácté sekundy, kdy se přidají bicí to zní příšerně. Estetika 80. let je ta tam.

228

Odpovědět

Deus Ex: Human Revolution mám rád, ale tahle písnička se mi silně nelíbí.

829

Odpovědět

Super, toto je jedna z mojich obľúbených piesní od Miracle of sound

264

Odpovědět

Já mám radši tu 2013 verzi :)

33

Odpovědět

+Mate00ja práveže túto tá 2013 sa mi zdá horšia

32