Overwatch: Dát partu dohromadyMiracle of Sound

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 238

Opět vám přinášíme další skladbu z kanálu Miracle of Sound, tentokrát na téma hry Overwatch.

Přepis titulků

Přátelé, už je to nějaká doba, ale stále válíme a jsme na vrcholu. Pryč ze světel ramp, kráčíme po cestě moudrých. Tušíme, že se blíží nový boj, proto zuřivě letíme vzduchem. Svoláváme je. Stále dohlížíme.

Jo, dáme partu zase dohromady. Blíží se to. Dáme partu zase dohromady. Stále dohlížíme. Svolejte kluky a shromážděte holky, přidejte se k tvorbě lepšího světa. Neseme si zbraně a správné úmysly, útočíme z nebes.

Je tu kavalérie a hrajeme tvrdě, s porážkou se nesmíříme. Svoláváme je. Stále dohlížíme. Jo, dáme partu zase dohromady. Blíží se to. Dáme partu zase dohromady. Stále dohlížíme.

Jste se mnou, přátelé? Uvidíme, jak můžeme svět změnit. Svoláváme je. Stále dohlížíme. Jo, dáme partu zase dohromady. Blíží se to. Dáme partu zase dohromady. Stále dohlížíme.

Už je to opravdu dlouho. Už je to opravdu dlouho. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keď som pozeral trailery a masívnu reklamu na túto hru, tak som bol presvedčený, že pôjde o jednu z najlepších a najkompletnejších herných príbehov, a stane sa z neho legenda ako Mafia alebo Half Life, a ono to je iba obyčajný bezpríbehová multi arkádovka. Na čo tam vlastne dali ten komplexný príbeh v traileroch o organizácii Overwatch, a utopicko-dispotickej budúcnosti a vojny medzi robotmi a ľuďmi?

511

Odpovědět

No přece na to aby sklidili alespoň takový úspěch jako LOL, Já si napíklad rád přečtu něco o té postavě a jejím příběhu, případně jak zapadá do celkového světa hry

72

Odpovědět

+YeheVieš ja LOL nikdy nehral, ale ak tvrdíš že každá multiplayerovka má v sebe ten pidi príbeh, len za názklade nich sa robia tak kompletné príbehové trailery, tak je niečo špatne.

14

Odpovědět

Aneb Blizzard posiluje svojí pozici na dalekém východě...Anime 4ever. :)

75

Odpovědět

Je to hrozný. Nechápu jaktože může bejt ta hra tak oblíbená když vypadá takhle.

315

Odpovědět

+MorceJe vidět že jsi Overwatch nikdy nehrál :D

124

Odpovědět

...get get get gangbanged together... ještě štěstí, že tam jsou ty anglický titulky :D

220

Odpovědět

No já to prvně takhle přečetl i s titulkama, tak jsem se tak zamyslel, o čem to zpívá... pak jsem si toho všiml. :)

00